Trenerzy pokonali polityków

Przed meczem Anwilu Włocławek z Górnikiem Wałbrzych odbyło się spotkanie polityków z trenerami. Wśród zawodników poszczególnych drużyn mogliśmy zobaczyć w drużynie trenerów Romana Olszewskiego i w drużynie polityków największą gwiazdę Nobilesu/Anwilu Włocławek Igora Griszczuka.

Mecz na życzenie obydwu drużyn rozgrywany był 2 razy po 7min. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane, drużyny walczyły jak równy z równym. W drużynie polityków na parkiecie przebywało 6 zawodników. Do przerwy skazywani na porażkę politycy, głównie dzięki grze Igora Griszczuka prowadzili 9:6.

Druga połowa już nie była niestety tak udana dla polityków, pomimo skutecznych akcji I.Griszczuka i Ł.Zbonikowskiego, to doświadczeni i bardziej rośli trenerzy skutecznymi akcjami i celnymi rzutami za 3pkt. objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

Trenerzy - Politycy 28:20 (6:9)