Orlicy wygrali turniej w Bydgoszczy

Znakomicie spisali się zawodnicy Lidera rocznik 1998 na Noworocznym turnieju piłki nożnej o Puchar wójta Osielska. Wśród 10 drużyn okazali się najlepsi. Za nimi uplasowały sie zawsze silne drużyny Zawiszy Bydgoszcz. Oprócz zwycięstwa w całym turnieju zawodnicy odebrali także nagrody indywidualne.

Kamil Szymański został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów , a Arkadiusz Korpalski wygrał konkurs żonglerki. Ponadto został wyróżniony nagrodą dla najlepszego zawodnika drużyny. Takie samo wyróżnienie spotkało Mateusza Garbalińskiego, który reprezentował drugi zespół Lidera.

Bardzo blisko tytułu króla strzelców był Wiktor Trziński. Po zakończeniu turnieju okazało sie, że ma tyle samo strzelonych bramek - 9, co zawodnik Zawiszy Bydgoszcz. Żeby wyłonić króla strzelców potrzebna była "dogrywka". Zawodnicy strzelali rzuty karne , w których minimalnie lepszy okazał się zawodnik Zawiszy i zwyciężył 1:0.

Warto dodać, że zawody były bardzo dobrze zorganizowane. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom i medal, było wiele prezentów, pucharów, zarówno dla drużyny jak i wyróżnionych zawodników.

Druga drużyna Lidera zajęła 6 miejsce. Jedna porażka zadecydowała o awansie do czołowej czwórki zawodów. Zabrakło bardzo niewiele.