Duet przegrał z Polpakiem

Duet/Nowy Styl przegrał na wyjeździe z Polpakiem Świecie w spotkaniu 13. kolejki III ligi koszykarzy.

O losach spotkania zdecydowała przede wszystkim wysoko przegrana druga kwarta (7:22). Włocławianie razili nieskutecznością i przez blisko 7 minut nie byli w stanie zdobyć punktu. Po zmianie stron podopieczni trenera Żywiczki poderwali się do odrabiania strat, lecz doskonale dysponowani gospodarze nie pozwalali naszym na zbyt wiele. Była to trzecia porażka włocławian w bieżących rozgrywkach. Zachowali oni jednak drugą pozycję przed zbliżającą się rundą play-off. Mecz był ważny dla gospodarzy, gdyż po tej wygranej utrzymali 3 miejsce i w kolejnej rundzie zagrają z włocławianami. W ostatniej kolejce Duet podejmie u siebie Sokoła Pakość, jednak te spotkanie nie będzie miało wpływu na układ tabeli.

Polpak Świecie - Duet/Nowy Styl Włocławek - 70:61 (15:16, 22:7, 19:23, 14:15)

Duet: Kożan 15, Rosiak 12, Bruździński 10, Kwiatkowski 8, Zych 6, Gawlak 6, Bogdanowicz 2, Borowski 2