Pewne zwycięstwo Włocłavii

W drugiej kolejce rundy wiosennej III ligi, Włocłavia pokonała Spartę Oborniki 1:0.

Pierwsza cześć spotkania było dość wyrównana. Obie drużyny miały szansę na objęcie prowadzenia, jednak brakowało szczęścia. Najlepszą okazję na bramkę w 30 minucie miał Dawid Kwiatkowski, który w akcji sam na sam z bramkarzem gości, musiał uznać wyższość goalkeepera Sparty Oborniki.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli gospodarze. Niespełna trzy minuty od rozpoczęcia drugiej połowy, po szarży w polu karnym i podaniu Dawida Kwiatkowskiego do Radosława Wucińskiego włocławianie objęli prowadzenie. Dawid, który ściągnął na siebie obrońcę i bramkarza gości, podał piłkę do wbiegającego Radka, a temu nie pozostało nic innego jak dopełnić formalności. Pięć minut później Radosław Wuciński miał okazję do podwyższenia wyniku spotkania na 2-0, jednak piłka po jego strzale uderzyła w słupek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Włocłavii Włocławek 1:0

Włocłavia Włocławek – Sparta Oborniki 1:0 (0:0)
1:0 47’ Radosław Wuciński

Włocłavia Włocławek: Wojnowski, Szablewski, Szablewski, Budnicki, Piotrowski, Romanowski, Dębicki, Markowski, Śmigiel, Frąckowiak, Haberski, Wuciński, Bartczak), Kwiatkowski.

Sparta Oborniki: Słowik- Gendera, Szpalik, Radziwołek, Zarebski, Dachowski, Cyranek, Golon, Brauza, Lizewicz, Buczkowski, Bukowski, Błędkowski, Florek.