Nowe odkrycia w Polsce

Pieczołowicie wyselekcjonowana oferta Poland Exclusive , opierająca się na współpracy z wyjątkowymi hotelami i restauracjami w Polsce, wzbogaciła się kolejny raz o nowe wspaniałe i niepowtarzalne atrakcje turystyczne. Do dyspozycji turystów odwiedzających Polskę, nawet tych najbardziej wymagających, przekazujemy 41 ekskluzywnych hoteli i 38 wybornych restauracji. Cele podróży, wybrane z wyjątkową starannością i spełniające najwyższe standardy jakościowe, dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta, choć cechuje je wieka różnorodność związana z kulturowymi osobliwościami danego regionu. Jeśli ktoś zamierza zakosztować pobytu w Polsce na wysokim poziomie, trafił pod właściwy adres.

Wyjątkowo urządzone wnętrzna, piękno architektury, wspaniała obsługa oraz wszechobecna i znana na całym świecie polska gościnność to elementy, które czynią ofertę Poland Exclusive jedyną w swoim rodzaju. Zainteresowani mogą przebierać w bogatej ofercie hoteli i restauracji: hotele usytuowane w  odrestaurowanych zameczkach i majątkach ziemskich, hotele designerskie oraz oazy relaksu, tak jak i same restauracje, są wyjątkowo ekskluzywne. Niezależnie od tego, na co zdecyduje się potencjalny gość , urlop  z pewnością  na zawsze pozostanie w jego pamięci. Dzięki karcie rabatowej Poland Exclusive oferowane przez nas ceny są bardzo przystępne. Możliwość indywidualnego zaplanowania podróży i pobytu oferowana przez naszych ekspertów sprawia, że pobyt  w Polsce od samego początku jest niesamowicie ekscytującym przeżyciem.

Poland Exclusive poszerzył swoją ofertę hoteli, m.in. o hotele w zimowej stolicy Polski w Zakopanym, w stolicy kraju Warszawie, w nadmorskim Gdańsku oraz w kilku innych mniej znanych, ale za to niezwykle urokliwych miastach. Praktycznie w każdym regionie Polski mamy w ofercie łatwo dostępne hotele, choć celowo położone w zacisznej okolicy.

Fanatycy gór, pieszych wycieczek i sportów zimowych z przyjemnością zagoszczą w czterogwiazdkowym hotelu Crokus  w Tatrach. Wyróżnia się on nie tylko swoim malowniczym położeniem, ale także wyśmienitą restauracją. Serwuje się tu znane regionalne dania w nowoczesnej odsłonie. Kuchnia typu fusion, łącząca w sobie wpływy sztuki kulinarnej z całego świata, oferuje m.in.  delikatne płatki cielęciny pieczone z limonką i pastą truflową, ułożone na risotto z koprem włoskim. Jeśli podczas studiowania karty dań nie cieknie nam ślinka, to po spróbowaniu z pewnością się to zmieni. Po kilku dniach spędzonych na łonie górskiej natury, dobrze nam zrobi wyjątkowy luksus tego zacisznego miejsca.

Kolejna wyjątkowa oferta to położony na północy Polski, niedaleko Morza Bałtyckiego, przepiękny w swojej nazwie i wystroju Bursztynowy Pałac, który przeniesie swoich gości w odległe prawie bajkowe czasy. Na terenie pałacowego parku z niewielkimi wzniesieniami znajduje się jezioro, w którym pływają dzikie kaczki oraz białe i czarne łabędzie. Spotkać tu można również dumnie przechadzające się pawie. Za starym murem obronnym znajdują się nowocześnie urządzone, wyposażone również w antyki, pokoje hotelowe o wysokim standardzie. Elegancki pałacyk posiada również restaurację najwyższej klasy, która specjalizuje się w przyrządzaniu dań z dziczyzny oraz owoców morza.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA