Nie obietnice, ale działanie

W poniedziałek, 19 września, oficjalnie rozpoczęła się kampania wyborcza Marka Wojtkowskiego, kandydata Platformy Obywatelskiej do sejmu. Poseł VI kadencji zapowiada kontynuację dotychczasowych działań, czyli współpracę z różnymi środowiskami, samorządami i wspólne rozwiązywanie istotnych problemów.

Doktor Marek Wojtkowski zadebiutował w parlamencie w 2007 roku, kiedy to głosami 5300 wyborców uzyskał mandat posła. Jego hasło wyborcze brzmiało: „Nowa twarz polityki”. Decyzję o ponownym kandydowaniu podjął po długich przemyśleniach i wahaniach. Teraz jego kampanii będzie towarzyszyło hasło, które w pewien sposób nawiązuje do poprzedniego: „Inna twarz polityki”. - Chcę kontynuować tę kampanię, którą rozpocząłem 4 lata temu, ale chciałbym być i w naszym regionie, i w całej Polsce wyrazicielem nowego wizerunku polityki, bo sposób jej uprawiania, który dostrzegamy ostatnio w kraju, nie do końca mi odpowiada – mówił Marek Wojtkowski podczas spotkania inaugurującego kampanię. - Standardy polityczne powinny być zbliżone do europejskich.

W drodze do parlamentu kandydata PO wspierać będą partyjni przyjaciele i sympatycy Platformy. Polityk może liczyć także na poparcie Ewy Braszkiewicz, wójta gminy Włocławek, która jest bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy. - Jest grupa parlamentarzystów, która udziela się raz na cztery lata. Marek Wojtkowski do nich nie należy, bo nie jest posłem malowanym. Zrobiliśmy wspólnie kilka fajnych projektów, jak chociażby pozyskanie blisko 16 milionów złotych na infrastrukturę turystyczną dla 10 gmin.

Wojtkowski zapewnia, że jeżeli ponownie zasiądzie w sejmie, będzie w podobny sposób – bogatszy o doświadczenie parlamentarne - wykonywał swoje obowiązki. Poseł w dalszym ciągu będzie dbać o bliski kontakt z ludźmi i o współpracę z różnymi środowiskami i poszczególnymi samorządami terytorialnymi. - Staram się wszystkim pomagać. Nigdy nie patrzę na to, z jakiego są ugrupowania politycznego. Uważam, że jako parlamentarzysta reprezentujący nasz region, powinienem robić wszystko, by ten region jak najlepiej się rozwijał i dlatego, tak jak do tej pory, będę się angażował w projekty prorozwojowe – twierdzi Wojtkowski. - Chcę realizować takie hasło wspierające moją kampanię: Nie obiecuję, ale działam. Dlatego nie będę opowiadał o swoim programie wyborczym, bo najważniejsze jest działanie i jego efekty – dodaje parlamentarzysta zachęcając, by 9 października zagłosować na „9” Platformy Obywatelskiej.
16 komentarzy

antydziałkowiec

A gdzie pan działacz był jak likwidowali cukrownię w Brześciu Kujawskim , nad Zglowiaczką komary tłukł ? A może zapomniał skąd pochodzi?

2 1
ID:32679

dzonny_killer

nudny... :p i co on chce kontynuować? NIC??? w końcu to i tak lepsze to, niż psucie... prawda? :p

1 1
ID:32681

moni@

kto to jest?

1 1
ID:32684

antoniusz

No właśnie kto to jest? Pan poseł z Włocławka. Przez cztery lata siedział w sejmie pod krzesłem, wychodził tylko, żeby sprawdzić, czy dieta wpłynęła na konto.

1 1
ID:32685

wyborca

Tak zupełnie obiektywnie to z posłów PO Wojtkowski najwięcej robił dla regionu. Domicela chwali się bulwarami i remontem krajowej 1 a palcem nie kiwnęła żeby pomóc zrealizować te inwestycje. Chyba że za pomoc uznać ciągłe krytykowanie :)

1 1
ID:32686

negocjator...

kolejne obiecanki cacanki a jak będzie posłem powie ze sie nie da ! bo nikt go z kolegów posłów nie chce poprzeć ! a on sam niewiele może ! przecież tu chodzi o sute koryto, odprawy po 30 tyś zł i zwroty za paliwo i inne przywileje ! dziękuję za uwagę!

1 1
ID:32688

obserwator

No tak trzeba się pokazać wybory idą , żeby znowu mieć 4 lata spokoju.

1 1
ID:32690

press

Ludzie, ludzie ludzie!!!! Piszecie a nie znacie. Wystarczy wejść na stronę posła i poczytać trochę - fermy wiatrowe, medale zasłużeni dla rolnictwa, oświetlenia narzucone przez firmę ENERGA, pomoc pogorzelcom etc. Ze wszystkim człowiek musi się afiszować?

1 1
ID:32692

Włocławianiuuuniuś

Witam po długiej nieobecności w mieście S.... i Biznesu
Na wstępie - wjeżdżając do naszego Big City Life.... od Torunia zaobserwowałem brak bilbordów. Włocławek śpi, czy nasi posłowie. Ale nie.... dalej jadąc już Okrzei coś się rozwiesiło.
Ale wjeżdżając dobrą godzinę - takie koreczki były zastanawiałem się nad naszym młodym pasterzem Lewicy - słynnym forum - owicz. Brakowało mi jego buzi z napisem:
Witamy we Włocławku, szerokiej drogi ;)
Co Drodzy koledzy na to?

1 1
ID:32697

antydziałkowiec

Ale za to z płotu na OSiRze uśmiecha się do Ciebie ktoś kto będzie ci służyć do wyborow albo ,,jeszcze dłuże''j byle byś tylko zafundował jej kolejne 4 lata beztroskiego podgrzewania siedzeń w sejmie i...mydlenia oczu włoclawianom i nie tylko . Dasz się nabrać czy ...

1 1
ID:32712

obserwator

głupio mu było głowe podnieść bo to jego kolesie likwidowali, tzw grupa lubelska w polskim cukrze. To była zemsta na tzw grupie toruńskiej, która rządziłą wczesniej ;/ i wyszło jak wyszło, że zlikwidowano cukrownię tuż po remoncie kapitalnym, gdzie wstawiono praktycznie wszystkie nowe maszyny, całe linie wytwórcze

1 1
ID:32717

miłośnik Włocławka

Oczywiście poseł w kolejnej kadencji musi się poprawić bo nie udało mu sie sprzedać ANWILU dlatego teraz jego hasło brzmi "nie obiecuje tylko działam" Czyli jeżele wygra PO to ANWIL będzie sprzedany na 100%. STOP PO

1 1
ID:32718

student

A ja mam pytanie kim jest ten chłopak co kręci się wokół Posła (teraz jeździ samochodem z jego bannerami). Długie, kręcone włosy! Mam do niego pytanie: moja dziewczyna chce sobie zrobić taką trwałą jak on i chciałbym wiedzieć jaki fryzjer mu ją robił?!:)

1 1
ID:32779

do studenta

to jest mój znajomy Artur i On mi doradza w sprawach wyglądu. Myślę, że Senator również korzysta z Jego cennych rad, ale dziewczyny pracujące w biurze poselskim już chyba nie.... =(

1 1
ID:32793

~~do studenta

racja, w kwestiach stylizacji i doboru fryzur można polegac na jego zdaniu, w szczególności osoby, których włosy w bardzo młodym wieku zaczynają pokrywać się bielą mogą zgłosiś sie do niego, na pewno doradzi jakąś dobrą farbe do wlosów

1 1
ID:32806

do studenta 1

na szczęście ja tego problemu nie mam i z tego co wiem jego włosy też nie pokrywają się bielą w młodym wieku, więc w tej materii radami raczej nie zachwyci... chociaż może pomógłby mi z wypadaniem kosmyków i podpowie jak we włocławku robi się karierę w zawrotnym tempie ;)

1 1
ID:32817


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA