Pijani wandale skakali po samochodach

Czterej pijani mężczyźni urządzili sobie w niedzielną noc trampolinę na zaparkowanych samochodach. Teraz odpowiedzą za uszkodzenie mienia, za co grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

W niedzielę tuż po północy włocławscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którym najwyraźniej pomylił się chodnik z zaparkowanymi autami. Mężczyźni skakali po zaparkowanych przy ulicy Kujawskiej dwóch samochodach, zarysowując klapy bagażnika oraz pokrywy silnika.

Sprawcy byli pijani, mieli grubo ponad 1,5 promila. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, kiedy wytrzeźwieją złożą wyjaśnienia. Za spowodowanie szkód w autach grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.
19 komentarzy

antydziałkowiec

Zwrócie uwagę ,,SKAKALI zarysowując klapy bagażnika oraz pokrywy silnika'' - spryt Policji ,,wali '' na kilometr ,,małą szkodliwościa czynu '' , ,,rotropne chłopaki z Policji chcą by ta mała szkodliwość'' zaczynała się od ....1000zł!!!!!!! i staystyki będą sie zgadzać i......plan ,, wykrywalności'' zostanie zawsze wykonany .....czy nie tak robili ,,przodownicy pracy'' ..za ,,kumuny'' ....?

1 1
ID:39814

negocjator

jak by komendantowi policji skakali po aucie to był by to czyn haniebny ... natomiast jak skaczą Kowalskiemu jest to zwykły przypadek nic nie znaczący i najlepiej by było żeby w ogóle tego nie zgłaszać bo psuje się tylko statystyki policji

1 1
ID:39815

Melancholik

A ja bym chętnie poskakał po samochodach włocławskich polytyków.

1 1
ID:39816

xyz

@~antydziałkowiec: mógłbyś wytłumaczyć o co Ci chodzi? Twoja wypowiedź jest bardzo niejasna....

1 1
ID:39818

antydziałkowiec

@~Melancholik: po terenówce również ?

1 1
ID:39820

antydziałkowiec

@~xyz: Wykształciuchy toż to oczywiste ! policja bezczelnie sugeruje między wierszami notatki ,że skacząc po masce auta można ja tylko ....porysować a nie zniszczyć ,więc kwota szkody upoważnia do zastosowania arcyprlowskiego stwierdzenia o ,,niskiej szkodliwości czynu '' , a to jest bezpośrednią podstawą do ....umorzenia postępowania ....A może ktoś zaeksperymntuje ,zaryzykuje i skaczcząc ... tylko porysuje(!) maskę swojego auta ?

1 1
ID:39823

zxxc

Publikacja wizerunku! Sąsiedzi chcieli by pewnie wiedzieć co za debili mają obok siebie. Aby było sprawiedliwie, teraz właściciele aut powinni poskakać po głowach tych idiotów.

1 1
ID:39824

antekbosy

Jeśli grozi im do pięciu lat, to nie jest to niska szkodliwość czynu, jak podaje frustrat od którego wpisów niedobrze się człowiekowi robi....jeszcze nie było wątku żeby pomyjami nie oblewał.

1 1
ID:39827

zbuntowany_kaloryfer

Gdyby to moje auto dewastowano i gdybym naderszył typa (broniąc swojej własności) i obił go to zamiast nagrodę dostać byłbym prawdopodobnie oskarżony o coś tam...

1 1
ID:39829

xyz

@~antydziałkowiec: no teraz już jaśniej jest ;) Co do tych aut to widziałem je - są wgniecenia i to wiele. Oby była to przestroga dla podchmielonych typków z fantazją !!!

1 1
ID:39830

antydziałkowiec

@~antekbosy: w stanach krytycznych polecam zdecydowanie ...Wąchock i złożenie ofiarypod pomnikim sołtysa .....złość minie jak ,,ręką odjął '' ....

1 1
ID:39832

normal

takie rzeczy we Włocławku? aż nie wierze że tak spokojnym i miłym miateczku mogło sie wydarzyc coś takiego.Bo przecież wszystko co najgorsze to zawsze sie dzieje gdzies a nigdy tu.

1 1
ID:39835

bobo

Te statystyki i małą szkodliwość czynu robi się przez was,bo czesto nie chcecie zgłaszać szkody,boicie się nawet zadzwonić na policję i dlatego mają " związane ręce.

1 1
ID:39837

antydziałkowiec

@~bobo: Podobnie jak niszczenie pomników na cmentarzu komunalnym nie jest w gesti postepowania Policji -tak usłyszałem o wyszkolonego za moje pieniądze w Szczytnie posterunkowego z ,,kumyndy powiatowy'' .I tylko w ,,kumunikatach '' pani rzecznik wszystko się zgadza ......łącznie z kasą z pieniędzy podatników .

1 1
ID:39842

antekbosy

Za Twoje pieniądze, to nawet psa policyjnego nie da się wyszkolić.

1 1
ID:39852

antydziałkowiec

@~antekbosy: do budy ...do Wąchocka .....

1 1
ID:39862

Tata

Czemu prezydent Wąchocka nosi okulary na brzuchu? Bo ma slepą kiszkę...

1 1
ID:39865

antydziałkowiec

@~Tata: sprostowanie -w Wąchocku nie ma prezydenta , jest za to wakat ,,na stolcu'' sołtysa ...bosy i spółka trzymają go podobno dla Tuskiewicza ..jak naród pogoni go za te ,,ksieżycowe reformy'' będzie miał co ,,piastować ''.

1 1
ID:39874

antekbosy

,ale poraz ostatni dałem się nabrać obłudnym ..... z Tuskiewiczem na czele ..ostatni raz ! a Polakom wmawia się ciagle że paracują i płacą mało, mało ,mało ...... średniozarabiającego Polaka -czy to normalne ?Czego i Wam życzę .......tak jak w ACTA ...i starozakonnego Vincenta z pomocą Kopacz i Arłukowicza , cienizna twoich odpowiedzi ,Zbycha ,,Chlebka'' i tego .

1 1
ID:39877


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA