Wycinali słupek, by udrożnić drogę

Policjanci z Włocławka zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy uszkodzili metalowy słupek. Jak tłumaczyli mundurowym zamierzali go wyciąć, aby udrożnić drogę.

Dyżurny włocławskiej komendy wczoraj tuż przed godziną 22.00 otrzymał informację, z której wynikało, że kilka osób niszczy metalowy słupek przy jednej z ulic graniczących z ul. Toruńską.

Kiedy policyjny patrol pojechał na miejsce mundurowi zastali tam mężczyzn, którzy usiłowali wyciąć wbetonowany, metalowy słupek. Obok leżały narzędzia - młotek, piłka do metalu i łopatka. Jeden z mężczyzn na dodatek trzymał szlifierkę kątową. Jak zgodnie tłumaczyli funkcjonariuszom sami, we własnym zakresie, próbowali ułatwić sobie korzystanie z drogi, która została zabezpieczona metalowymi słupkami.

Taka forma ułatwienia sobie życia okazała się jednak niezgodna z prawem. Sprawcom uszkodzenia mienia, trzem mężczyznom w wieku 36, 41 i 44 lat, grozić teraz może do 5 lat pozbawienia wolności.
15 komentarzy

?????

Czy może to ci sami ,,mundurowi '' którzy ,,susząc '' przy Netto na Polnej o godzinie 15 !!!! blokowali pas ruchu przeznaczony dla wyjeżdżajacych z Netto ? Czy Panu kumyndantowi trzeba przesłać filmik z tej ,,brawurowej akcji jego podwładnycyh mundurowych '' ?

1 1
ID:48557

Zbigniew Ziobro

Brawo dla odważnych panów ile można jeżdzić po dziurawej jak ser Toruńskiej i tracić czas w korkach.Nikt z rządzących w tym mieście nie szanuje swoich obywateli ani ich mienia jakim są samochody.W każdym normalnym kraju unijnym taką droge jak toruńska dawno by zamkneli mimo że to droga krajowa.Firma dziurtom celowo cały listopad pie...iła się z chodnikami na Toruńskiej odwlekając tym samym położenie asfaltu na grudzien.To samo się tyczy ulicy Kapitulnej.kolejnym absurdem jaki zaobserwowałem było malowanie pasów na ulicy Rolnej.Konkretnie połączenie Rolnej z Wysoką.Pasy malowali w grudniową niedziele ,dziś wtym miejscu nie ma śladu po ich robocie.Fachowcy!

1 1
ID:48558

Radio_Moskwa

Bieda wyszła na ulicę! Zepchniecie mieszkańców Włocławka do roli zbieraczy złomu i jedzenia po śmietnikach doprowadzi wkrótce do zamieszek! Dlatego pewnie nasz Wielebny Prezydent myśli o kolejnej zagranicznej wycieczce do Syberii Gdzie miasta są takie europejskie z pięknymi starówkami jak to nasz Prezydent z rozmarzoną miną wspominał wczoraj w jednym z programów w TV. Szkoda, że naszej starówki nie doprowadził do stanu europejskiego Nasza starówka po jego inwestycjach wygląda jakby przed chwilą przeszła Armia Czerwona zabytkowymi ulicami!

1 1
ID:48559

$$$$

@~Radio_Moskwa: A ty jak zwykle prostackie teksty i nic do zaproponowania tylko lżenie ludzi. Proponuje kupić lustro i zrobić rachunek sumienia co zrobiłeś dla tego miasta.

1 1
ID:48562

xwxwxw

Jakim cudem 5 lat pozbawienia wolnosci? Za to że jacys bezmuzgowcy powkopywali słupki? a JAK SIE MAJA OWE SŁUPKI DO OCHRONY PRZECIW POŻAROWEJ?

1 1
ID:48567

anty

Jak się ma 5 lat za usiłowanie wycięcia słupka do 3 lat za jazdę po pijanemu, ucieczkę przed patrolem i czynną napaść na funkcjonariusza?

1 1
ID:48570

Radio_Moskwa

@~$$$$: Przepraszam już proponuję!..... Przystań, Stadion, Browar, i Latający Cyrk Monty Pythona, czyli tzw. Scena na Wiśle to jest nasz priorytet na trudne czasy 30% bezrobocia! Oczywiście jak to wszystko powstanie ludzie na pewno nie będą wyrywać słupków na złom. Wezmą się z biedy za nowo powstałe rarytasy!
Zaproponowałem! więc lecę po 13 tyś kasy na miesiąc!

1 1
ID:48575

NEGOCJATOR...

prawo jest dla władzy ... bo Kowalski to sie może odwołać .... ale przez okno !

1 1
ID:48576

Tomek.L

Anty vel ???????? ( ja to czytam - czy jest tam coś w środku? ) - a gdzie wg. Ciebie mogłaby się ustawić Policja aby łapać mistrzów kierownicy jeżdżących Polna grubo powyżej 50 km/h. Nie ma tam takiego ruchu z i do sklepu aby postój policjantów stanowił jakiś problem.
Ziobro - a pomyślałeś, że może ta droga jest prywatna i właściciel nie życzy sobie aby po niej jeździć ( w końcu o poszanowanie prywatnej własności m.in. walczyliśmy z komuną ).
Radio moskwa - czy Ty nie jesteś przypadkiem tym wiecznie jęczącym,( również YT ) występującym pod różnymi nick-ami i powtarzającym do nudności te same dwa tendencyjne filmiki internetowym trollem - jeśli tak to szkoda czasu aby Ci odpowiadać.
anty - podana kara jest górną wartością zagrożenia za podane przestępstwo, myślę że nawet w naszym mieście nie znalazłby się sędzia, który by im taką karę zafundował. Skończy się pewnie na jakiejś grzywnie.

1 1
ID:48577

Radio_Moskwa

@~Tomek.L: No słucham wysil się:)

1 1
ID:48580

12355

jak ludzie nie wyjdą na ulice i nie zaczną protestować to nic się nie zmieni w tym kraju nędzy i rozpaczy,we włocławku jest największe bezrobociee to jeszcze piszą ze taki grządziel zarobił przez rok 45mln zł---bravo- jeden żyje w luksusach a drugi niech je po śmietnikach.....

1 1
ID:48582

$$$$

@~Radio_Moskwa: Plagiat, ironia powiatowa, zawistne szczenię, karawana idzie dalej....

1 1
ID:48587

?????

@~Tomek.L: Tak jest problem, bo radiowóz nie miał właczonych sygnałów ani swiateł a kilka dni temu Milicjanci w tym samym miejscu przyczepili się do emeryta który zatrzymał się na chwilę i zabierał starszą kobietę , chyba żonę z siatkami pełnymi zakupów !!!!! Albo prawo równe jest dla wszystkich albo .....Milicja po podwyzce 300zł ma- jak w 1980 roku ...do wszystkiego prawo ...

1 1
ID:48596

Radio_Moskwa

@~$$$$: Skąd u ciebie tyle nienawiści? Myślisz, że jak napiszesz "zawistne szczenię" to, co sobie podniesiesz poziom inteligencji? "Powiatowa ironia" a jaka ma być wielkomiejska??? Ta Karawana dalej nie ujedzie ta zabawa się kończy!

1 1
ID:48616

?????

@~$$$$: Koniecznie musisz wejśc w kontaktz cichymagentem PO , który na tym forum POtrafił tylko opluwać innych POd płaszczykiem wiedzy wszechstronnej i ,,jedeynienieomylnej''...dogadacie się z pewnością ...

1 1
ID:48621


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA