Letni nabór do liceów i szkół policealnych
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku prowadzi nabór letni na rok szkolny 2014/2015. Ta publiczna bezpłatna placówka oświaty dorosłych proponuje licea ogólnokształcące i szkoły policealne w systemie wieczorowym, zaocznym i dziennym.
W ofercie CKZiU znajdują się takie kierunki szkół policealnych jak: terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej, technik pojazdów samochodowych, technik usług pocztowych i finansowych, technik ochrony fizycznej osób i mienia, opiekunka dziecięca, technik bhp i wiele innych.
Zapisy do szkół trwają do 25 sierpnia. Ponadto Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzi również kwalifikacyjne kursy zawodowe, komputerowe, języków obcych oraz przygotowujące do egzaminu maturalnego.
Wszelkie dodatkowe informacje o kierunkach kształcenia i wymaganych dokumentach dostępne są na stronie: http://ckziu.wloclawek.pl lub pod numerami telefonów: 54 232 99 50, 530 730 146.