Localizo: podziel się doznaniami z miasta w sieci

Młodzi włocławianie postanowili zrealizować swój pomysł i stworzyć dla mieszkańców Włocławka lokalny portal społecznościowy – jak jednak zapewniają, będzie to zupełnie inny serwis niż te dostępne i z pewnością nie będzie to kopia popularnych dziś portali. Portal ma być całkowicie skupiony na lokalnych rynkach, a więc działać będzie tylko w określonych miastach, początkowo będzie to nasz rodzimy Włocławek.


Localizo da nam takie możliwości jak utworzenie swojego oficjalnego profilu mieszkańca miasta, prowadzenie rozmówek z całą społecznością, odkrywanie ciekawych lokacji – czy funkcji z nimi związanych – śledzenie aktywności w mieście a także wyszukiwania wszystkiego czego będziemy potrzebować we Włocławku – i to przez specjalnie przygotowaną wyszukiwarkę, która wskaże nam najlepsze i aktualne propozycje bez zbędnych śmieci. Prócz tego otrzymamy jeszcze wiele innych możliwości jak choćby możliwość integrowania się z firmami lokalnymi na przeróżne sposoby i tu także warto dodać, że zyskają na tym właściciele owych firm. Dzięki Localizo w łatwy sposób będą mogli promować swój biznes i zyskać nowych klientów i to bez konieczności ciągłej aktywności.

Projekt młodych włocławian może okazać się ciekawy i przysporzyć wiele frajdy i korzyści dla mieszkańców Włocławka. W dzisiejszym świecie odzwierciedlanie doznań z rzeczywistości w sieci może okazać się czymś pomocnym i czymś zupełnie odmiennym, tym bardziej że za naszą aktywność będziemy przez portal nagradzani i zyskamy możliwość jego ulepszania  – bowiem jak zapowiada twórca „chcemy stworzyć przyjemne miejsce dla mieszkańców razem z ich udziałem, a więc oddamy im możliwości przekazywania pomysłów przez specjalne narzędzie przez co razem zadecydujemy co nowego znajdzie się w Localizo”.

Widzimy więc ambitne plany i otwartość na głos mieszkańców, nie pozostaje więc nam nic innego jak oczekiwać na otwarcie portalu, którego premiera nastąpi na początku czerwca. Wraz z startem otrzymamy dostęp do wersji desktopowej mobilnej na smartfony i tablety oraz w postaci aplikacji na Androida i Windows 10 Mobile. Więcej o projekcie można poczytać na witrynie przedpremierowej: http://lokalnienaplus.xyz oraz na fanpage’u http://facebook.com/localizo gdzie publikowane będą postępy prac i można tam zadawać pytania twórcom.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA