Jarosław Chmielewski deklaruje likwidację spółki Baza

Jarosław Chmielewski, podczas wczorajszej konferencji prasowej, odniósł się do warunków jakie panują na miejskim targowisku przy Zielonym Rynku. Kandydat na prezydenta deklarował, że jeśli wygra wybory zlikwiduje spółkę Baza.


Podczas konferencji prasowej zorganizowanej na targowisku miejskim przy Zielonym Rynku kandydat na prezydenta Włocławka poruszył kwestie złych warunków na bazarze oraz deklarował, że po wygranych wyborach zlikwiduje spółkę Baza.

Dzisiaj jestem wśród tych ludzi, którzy budują, tak naprawdę, naszą gospodarkę i nasz budżet, bo to oni ciężką swoją pracą składają się na to, co jest w tym budżecie. Nie może być tak, że miasto utrzymuje restauracje i hotel kosztem tych ludzi, którzy ponoszą koszty pracując tutaj w zimnie i w takich warunkach jakie w tej chwili możemy zaobserwować - mówił Jarosław Chmielewski

Na miejskim targowisku przy Zielonym Rynku handlujący skarżyli się na cieknące dachy nad stoiskami, złe oświetlenia, czy fatalny stan toalet. Kandydat na prezydenta, obiecał że po likwidacji spółki Baza opłaty wnoszone w związku z utrzymaniem targowiska, będzie można przekazać na odnowienie bazaru.

Obdrapane elewacje, przeciekające dachy. To jest sytuacja, która nie może mieć miejsca. Nie stać nas na to żeby utrzymywać kierownika baru za 12000 złotych, dlatego ja chcę zlikwidować spółkę Baza i opłaty, które są wnoszone w związku z utrzymaniem tego targowiska pójdą na to targowisko żeby to mogło się rozwijać i żeby mogło być konkurencją dla marketów, które wywożą zyski poza Włocławek. Tutaj jest życie, tutaj ludzie z Włocławka od rana do wieczora pracujący w pocie czoła wypracowują ten potencjał dla naszego miasta. Tutaj jest potrzebne, to wsparcie i tutaj to wsparcie chciałbym tym ludziom i mieszkańcom naszego miasta zapewnić - dodał kandydat PiS na prezydenta Włocławka

Jarosław Chmielewski zapowiedział, że w budynku w którym aktualnie znajduje się hotel i restauracja utworzy wydział komunikacji, w którym mieszkańcy będą mogli pomyślnie załatwić urzędowe sprawy bez zbędnych kolejek.
7 komentarzy

gość-86102

Taa... Ciężka praca... Przychodzę o 16 na zakupy, a tam już wiatr hula między stoiskami. Dla. p. Chmielewskiego wieczór zaczyna się od 16?

1 1
ID:79490

gość-86102

A ceny wyższe, niż w Biedronce za rogiem.

1 1
ID:79491

gość-86102

I jeszcze jedno. Może ktoś przypomni, ile zarabia p. Chmielewski i czym się zajmuje? Nawet w Anwilu tego nikt nie wie.

1 1
ID:79492

gość-93245

Spółka baza to akurat świetny przykład magicznych zdarzeń w tym mieście ;)

1 1
ID:79505

gość-39684

Jeśli pan Wojtkowski sie nie myli to w zadaniach samorządu jest również zapewnienie miejsc do handlu płodami rolnymi i nie tylko. .A co obecny prezydent robił przez 4 lata by to targowisko wyglądało tak jak np w Toruniu ? NiC !
Często tam robię zakupy psując obcasy na ,,kostce Kuźniewicza'' i patrząc na brud na targowisku .

1 1
ID:79509

gość-15313

BRAWO PANIE CHMIELEWSKI. TAKIEGO PREZYDENTA NAM POTRZEBA.

1 1
ID:79522

KARNISZ

Podatek od zasiłku dla bezrobotnych w wysokości 8% Panie Wojtkowski od przyszłej kadencji??? Nigdy. Pana prezydentura na szczęście dobiega końca i liczę na wygraną Chmielewskiego!!!

1 1
ID:79523


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA