Kukucki i Wojtkowski chcą tworzyć lepszy Włocławek

Krzysztof Kukucki oraz ubiegający się o reelekcję prezydent Włocławka zorganizowali konferencję prasową, podczas której wyrazili wspólną chęć działania dla miasta. Choć nie można mówić jeszcze o formalnej koalicji lider SLD zaapelował o oddanie głosu na Marka Wojtkowskiego.


Krzysztof Kukucki, podczas spotkania z mediami oświadczył, że program wyborczy, który zaprezentował w trakcie kampanii, to nie tylko hasło na plakacie. Jak mówił lider SLD Lepszy Włocławek, to całościowa koncepcja, która ma na celu pobudzenie miasta.

Ostatnie dni, to była analiza i szukanie wspólnych elementów, które mieszkańcom Włocławka będą dobrze służyć. Te elementy wspólne znaleźliśmy, są to niezmiennie mieszkania, poprawa transportu zbiorowego, to również realizacja elementów sześciu filarów na których chcemy, aby Włocławek był  budowany - mówił lider SLD 

Jak twierdzi Krzysztof Kukucki nie ma jeszcze formalnej koalicji, gdyż czekają na ostateczny wynik wyborów, jednak oznajmił, że lepszy Włocławek lewica che budować wspólnie z Markiem Wojtkowskim.

Druga tura to czas decyzji mieszkańców Włocławka, decyzji jak nasze miasto będzie wyglądać. Ja deklaruję, tak jak to miało miejsce w ostatniej kadencji swoje pozytywne poparcie dla rozwiązań zmierzających do rozwiązywania problemów mieszkańców Włocławka. Na spokojnie analizując możliwości budżetowe miasta, rozkładając te propozycje na 5 lat najbliższej kadencji do tego wspólnego mianownika udało nam się doprowadzić - dodał Krzysztof Kukucki

Prezydent Marek Wojtkowski powiedział, że układ który wytworzył się w Radzie Miasta, daje pełną stabilizację i dobrą współpracę między klubami SLD i KO. Jak podkreślał włodarz partie nigdy znacznie nie różniły od siebie, jeśli chodzi o priorytety. Chcą, aby Włocławek był miastem otwartym tolerancyjnym i proeuropejskim.

24 komentarze

gość-31556

Hahahahahaha....okrągłostołowa i nocnozmianowa koalicja ...... ciągle trwa i jest faktem , a wyborców ma w d.....e !!!!

13 5
ID:79532

LALA20


Qurwa, mimo woli, zadam pytanie - czy Kukucki i Wojtkowski - to Sycylijczycy???
Palermo................................

P.S.
Znam Włochów z Sycylii, pracowałem z nimi.

2 2
ID:79535

gość-11414

Ale jak jest okazja Pan Prezydent lubi pofantazjować ,że Brześciwi firmę załatwił a potem lokalna telewizja ma temat na miesiąc

5 2
ID:79536

gość-26553

https://pbs.twimg.com/media/DqxVbKtX0AApa2o.jpg:large
To jednak PiS wygrał te wybory ?

2 1
ID:79538

gość-90779

olaboga, serio?

2 0
ID:79540

gość-60383

Obydwaj ci panowie swoją szansę już dostali. Jeden rządzi od 4 lat drugi ma wpływ na rządy od 12 lat. Wiemy co zrobili albo raczej nie zrobili dla mieszkańców Włocławka, więc niech przestaną mydlić nam oczy.

11 1
ID:79543

gość-19759

litości !

11 1
ID:79546

gość-23977

no Krzysiek, zawiodłeś mnie teraz. A tak na Ciebie liczyłem. Ty teraz chcesz się skumać z gościem, który w ostatniej kadencji zamroził miasto. Brawo. Ważne, że przeciw "pisiorom", nie? Miasto się nie liczy?. Ja nie chce Wojtkowskiego na kolejną kadencję. To będzie tragedia dla miasta. Ostatnia kadencja pokazała, że ci ludzie kompletnie nie nadają się do zarządzania tym miastem. My mieszkańcy Włocławka chcemy rozwoju, a nie ładnych uśmieszków. Już i tak za dużo czasu straciliśmy.

10 1
ID:79547

gość-75224

widzę, że ideały i zapowiedzi poszły. ale co tam, ważne, że będą stołki
nie ważne z kim, nieważne jak, nieważne po co
w końcu czy się stoi, czy się leży...
a ja naprawdę myślałem, że wy chcecie dobra miasta
oj jaki ja głupi i naiwny...

6 1
ID:79548

gość-75224

dodam tylko, że jak wygra Wojtkowski (PO) nasze miasto znowu na tym dużo straci, bo rządzący w kraju PiS za dużo nie sypnie przedstawicielowi największego wroga politycznego. To oczywiste. Kto tego nie rozumie jest po prostu kompletnym idiotą. Dziwne, że pan Kukucki popiera taki ruch. Wygląda to tak, jakby nie zależało mu na Włocławku.

7 1
ID:79549

gość-10551

Takie poparcie to jedyna szansa na to aby PiS nie objął władzy w naszym mieście. Mnie się to tez nie podoba, ale to jedyna alternatywa dla wyniku jaki stał się faktem przy pierwszej turze.
Opowiadanie i rozpowszechnianie takich bredni ze PiS nie da, to kompletne bzdury. Tak czy tak zobaczycie co będzie w 2019z jakże poderznym PiSem.
Drodzy mieszkańcy idźcie w niedziele na Wybory i nie dajecie się ogłupić tym jakże reżym obietnicom. Wybierzcie mądrze bez ryzyka i obłudy. Mieszkaniec Włocławka i Wasz sąsiad.

5 4
ID:79551

gość-10551

Wszyscy mogliśmy to załatwić w pierwszej turze. Mieliśmy możliwość dużych zmian iwiekszej pewności w ich realizacji.
Trzebabylo postawić na kandydata FAKTYCZNIE BEZPARTYJNEGO który byłby ponad podziałami i układami.
Maciak stwarzał taką możliwość i na niego głosowałem.
Cztery lata temu głosowałem na MW (PO) i byłem z tego dumny. Po czterech latach jestestwo samo rozczarowany jak i większość mieszkańców naszego miasta. Ludzie zastanówcie się i otwórzcie oczy, z tego co większość zdecydowała i w drugiej turze mamy co mamy, powinnismy postawić na tego co był bo gwarantuje nam spokój i możliwość powolnego bo powolnego ale bez niespodzianek i obciążeń rozwoju naszego miasta. Warto die zastanowić i wybrać dobrze.
Pozdrawiam włocławianin PMR.

3 4
ID:79552

gość-95814

O JEDEN co trzeźwo myśli i patrzy na to stojąc z boku. Ludzie ten "gość-10551" wie co pisze, taka jest teraz prawda i jedyna alternatywa dla tej tury wyborów.
Mieszkańcy WŁOCŁAWKA idźcie i zagłosujcie na Wojtkowskiego bo nie ma innej alternatywy !!!

3 4
ID:79553

gość-95814

@~gość-23977: Rozumiem frustrację i zmęczenie piszącego z linku "gość-23977", jesteśmy w tym samym miejscu ale JA już zdecydowałem ze pójdę i zagłosuję na Wojtkowskiego, bo chcę wybrać mniejsze starty.
Tak, tam gdzieś jest to też żeby aby przeciw PiSiorom.
Musicie wiedzieć że to nie jest już teraz mój wybór mieszkańca, który miał nadzieję cztery lata wstecz że naprawdę ten jeden spełni to w co JA wtedy uwierzyłem nie jako jedyny, teraz to wybór z konieczności i może nawet gdzieś chcę dać mu kolejną szanse na to aby mógł się wywiązać ze swoich obietnic przede mną i innymi którzy czują WIELKI niesmak po jego pierwszej kadencji. .
Może stanie "na wysokości zadania" i się postawi co niektórym w swojej Partii i nie tylko ?!

1 4
ID:79554

gość-19521

VON Z tymi MIERNOTAMI

6 0
ID:79556

gość-35625

@~gość-10551: A czy Maciak nie popiera teraz Wojtkowskiego ?

2 1
ID:79559

gość-11690

NIE GLOSUJMY na mie**** z lubranca niech spada na szczaw i mirabelki

4 0
ID:79561

gość-25186

@~gość-10551: Mówisz o tym gburze i prostaku, który atakował czarnoskórego za to, że ten nie mówi idealnie po polsku i się tu nie urodził?

Gość zdaje się nie głupi ale "włocławski" temperament wszystkowiedzącego idioty + przerośnięte ego oraz absolutny brak pokory - to raczej nie jest materiał na prezydenta ;) Gość był by gotów strzelać wszystkim fochy zamiast rozmawiać. A i już widzę jak sprawdzał by każdą śrubkę w prowadzonych przez miasto inwestycjach.

Litości.

Prawda jest taka. Nie było żadnego wartościowego kandydata - i nic dziwnego, nikt normalny w to gówno polityki zwłaszcza w tak poukładanym mieście jak Włocławek się nie pcha, szkoda czasu i zdrowia.

Nie zmienia to faktu że teraz mamy wybór między dwoma średniakami. Jeden miał okazję i w moim przekonaniu gówno zrobił a drugi nie miał okazji się wykazać. Trzeba być idiotą by zagłosować na starego i uważać że nagle się przebudzi i coś zrobi... Takie moje zdanie.

I pisze to osoba, która nie jest za PIS, PO, Nowośmieszną, LSD, ZSL ani innymi śmieszkami Kukiza.

Dla mnie osobiście do wyborów nie powinni startować ludzie którzy nie prowadzą aktywnie działalności gospodarczej od co najmniej 5 lat z zastrzeżeniem że musiała przynosić zysk za ostatnie 3 lata, a nie, że rządzą nami idioci bez żadnej znajomości procesów które radośnie i bez końca "regulują".

4 0
ID:79568

gość-46102

@~gość-25186: Jeśli starasz się podejść do tematu wyborow racjonalnie i logicznie to robisz błąd bo w tym temacie nie ma logiki ze względu na uregulownia prawne . Jeśli ty jako Kowalski zawrzesz przy świadkach umowę z sąsiadem że przez rok będziesz mu mył samochód to to Kowalski może ciebie do jej wypełnienia zmusić administracyjnie .

Natomiast jesli któryś z tych ,,kandydatów'' hehehehe ,,kandydatów '' naobiecuje publicznie tobie np kryty basen przed twoim domem i tego nie zrealizuje to możesz ....,,mu skoczyć'' a on będzie się z ciebie śmiał w żywe oczy , może nazywać cię naiwniakiem i jeszcze poda cię na Policję jak go przyciśniesz .

Bo wyrokiem SN tych partyjnych kanciarzy-kandydatów-kłamców dane polskim wyborcom słowo NIE ZOBOWIĄZUJE do niczego !!!!!!! Do nieczego i bez żadnych konsekwencji !!!!! Po prostu ,,możemy im skoczyć ''......jak mawiał Jasiu .

1 0
ID:79570

gość-54682

LUDZIE CHCECIE NIEROBA Z LUBRANCA on ma wloclawek w d.......

5 0
ID:79572

gość-62559

oo, jest nasz prezydent celebryta :)
chcemy prezydenta fachowca
dosyć celebrytów politycznych

4 1
ID:79573

gość-57867

@~gość-35625: a kogo to obchodzi? obaj są po jednych piniondzach.

2 0
ID:79574

gość-59225

coraz mniej mieszkańców, ludzie z stąd wyjeżdżają to coś znaczy co dzieje się we Włocławku

0 0
ID:80086

gość-67122

Do obydwu panow apelujemy o 2 windy przy peronach na dworcu wloclawskim i o autobusy , ktore dojezdzalyby do miejscowosci w calym powiecie, zeby ulatwic zycie seniorom i osobom bez samochodow oraz zeby zmniejszyc ilosc samochodow na mostach i w miescie, Mniej samochodow, lepsze powietrze.

0 0
ID:80310


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA