Saniko wprowadza nowe standardy przy sprzątaniu ulic

PGK Saniko

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko informuje, że jako pierwsi w Polsce wprowadzają standardy prozdrowotne i antysmogowe przy sprzątaniu włocławskich ulic. Nowoczesny sprzęt powoduje mniejsze zapylenie środowiska.


Saniko informuje, że jako pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce wprowadza nową jakość w sprzątaniu ulic naszego miasta. Certyfikowany sprzęt, jak zamiatarka 300+ oraz ergonomiczny ciągnik pozwala na zachowanie standardów prozdrowotnych i antysmogowych.

Od tej pory ulice naszego miasta będą zamiatane przez zamiatarkę, która umożliwia osiągnąć mniejsze zapylenie środowiska, czystsze powietrze, dzięki napędowi hydraulicznemu, który pracując pełną mocą jest bardzo cichy i dostosowany do bio-olejów, szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń o dużych gabarytach oraz maksymalną dokładność przy zamiataniu- ciągnione szczotki talerzowe, dzięki specjalnemu systemowi zawieszenia, dokładnie dopasowują się do zamiatanej nawierzchni, a w przypadku najechania na przeszkodę zawsze przesuną się nad nią nie powodując żadnego uszkodzenia maszyny. Ponadto, dzięki odpowiedniej konstrukcji dyszla, zamiatarka idealnie sprawdza się podczas pracy na ciasnych zakrętach - informuje PGK Saniko

Do współpracy z zamiatarką Saniko wybrało ciągnik John Deere, który doceniany jest za wyjątkową oszczędność paliwa i pełną zgodność z normą emisji spalin. Pojazd posiada również nowy układ sterowania i funkcje, które sprawiają, że podczas użytkowania jest mocny i wydajny. 


1 komentarz

gość-20627

Technologia kosmiczna ? A co dodatkowym opodatkowaniem za wywóz śmieci ? Miała byc obnizka podatkow a tu jak za Donalda -tylko podwyżki !

0 1
ID:80639


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Mikołaj Bogdanowicz rozpoczął kampanię „Nowej Piątki”

O inauguracji trasy Nowej Piątki Prawa i Sprawiedliwości w kujawsko-pomorskim..

Nowa „piątka", czyli propozycje rządu PiS dla Polaków

W sobotę na konwencji Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło nowe punkty programowe dla..

Marek Wojtkowski o sprawozdaniu parlamentarzystki PiS

Wczoraj w ratuszu odbył się briefing prasowy, którego tematem była współpraca z..

PiS wnioskuje o utworzenie miejskiej stacji paliw

Przedstawiciele lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości wraz z poseł Joanną..

Stanisław Wawrzonkoski nowym przewodniczącym radnych

Wczoraj odbyła się V Sesja Rady Miasta, podczas której radni wybrali nowego..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..