Saniko wprowadza nowe standardy przy sprzątaniu ulic

PGK Saniko

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko informuje, że jako pierwsi w Polsce wprowadzają standardy prozdrowotne i antysmogowe przy sprzątaniu włocławskich ulic. Nowoczesny sprzęt powoduje mniejsze zapylenie środowiska.


Saniko informuje, że jako pierwsze przedsiębiorstwo w Polsce wprowadza nową jakość w sprzątaniu ulic naszego miasta. Certyfikowany sprzęt, jak zamiatarka 300+ oraz ergonomiczny ciągnik pozwala na zachowanie standardów prozdrowotnych i antysmogowych.

Od tej pory ulice naszego miasta będą zamiatane przez zamiatarkę, która umożliwia osiągnąć mniejsze zapylenie środowiska, czystsze powietrze, dzięki napędowi hydraulicznemu, który pracując pełną mocą jest bardzo cichy i dostosowany do bio-olejów, szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń o dużych gabarytach oraz maksymalną dokładność przy zamiataniu- ciągnione szczotki talerzowe, dzięki specjalnemu systemowi zawieszenia, dokładnie dopasowują się do zamiatanej nawierzchni, a w przypadku najechania na przeszkodę zawsze przesuną się nad nią nie powodując żadnego uszkodzenia maszyny. Ponadto, dzięki odpowiedniej konstrukcji dyszla, zamiatarka idealnie sprawdza się podczas pracy na ciasnych zakrętach - informuje PGK Saniko

Do współpracy z zamiatarką Saniko wybrało ciągnik John Deere, który doceniany jest za wyjątkową oszczędność paliwa i pełną zgodność z normą emisji spalin. Pojazd posiada również nowy układ sterowania i funkcje, które sprawiają, że podczas użytkowania jest mocny i wydajny. 


1 komentarz

gość-20627

Technologia kosmiczna ? A co dodatkowym opodatkowaniem za wywóz śmieci ? Miała byc obnizka podatkow a tu jak za Donalda -tylko podwyżki !

0 1
ID:80639


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..