Nabór do Straży Miejskiej. Na chętnych czekają 4 etaty

Komendant włocławskiej Straży Miejskiej ogłosił konkurs na cztery wolne stanowiska strażnika miejskiego. Komplet dokumentów aplikacyjnych z właściwymi dopiskami, należy składać osobiście w sekretariacie Straży Miejskiej.


Osoby zainteresowane pracą w jednostce Straży Miejskiej mogą, poprzez Biuletyn Informacji Publicznej na stronie Straży Miejskiej, zapoznać się z wymaganiami, których spełnienie będzie umożliwiało złożenie dokumentów aplikacyjnych oraz wykazem niezbędnych dokumentów. Niezbędne wymagania to między innymi: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, korzystanie w pełni z praw publicznych, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganna opinia, pełna sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, niekaralność sądowa oraz uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Ponadto duże znaczenie mają inne uwarunkowania oraz cechy charakterologiczne. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobny stanowisku, odporność na stres, umiejętność pracy w zespole, zdecydowanie oraz samodzielność w działaniu, komunikatywność, dyspozycyjność, posiadanie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień przydatnych w tej pracy.

Komplet dokumentów aplikacyjnych z właściwymi dopiskami, należy składać osobiście w sekretariacie Straży Miejskiej w godz. od 8:00 do 14:00, lub pocztą na adres: Straż Miejska ul. Bojańczyka 11/13, 87-800 Włocławek w terminie do 23 października 2019 roku do godz. 14:00. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 29 – 30 października.
3 komentarze

gość-82067

musiałbym być niespełna rozumu, żeby dobrowolnie stać się częścią najbardziej uciążliwej służby społecznej, która jest krótko mówiąc przeciw mieszkańcom miasta. Totalnie bezsensowna służba. Zajmują się: zakładaniem blokad, karaniem staruszek za nielegalny handel konwaliami, wlepianiem mandatów za picie piwa pod chmurką. itp itd. Do likwidacji ten twór, powinniśmy iść za przykładem innych miast i to zlikwidować. Nikomu do niczego nie potrzebne. Tylko miastu do napychania kasy naszymi mandatami.

3 3
ID:81998

gość-48284

może uporczywa ale potrzebna służba. Pilnują przestrzegania zasad i przepisów. Jeśli mają tego nie robić trzeba zmienić wspomniane.

1 1
ID:82000

gość-44251

@~gość-48284: Komu potrzebna? Chyba kolesiom, którzy tam rządzą i koszą dobrą kasę. Przepisów? Np. tych o mandatach o handlujących staruszkach? Czy może o mandatach dla 11-letnich rowerzystów (widziałem ostatnio). Oni potrafią tylko karać albo bezbronnych, albo uczciwych płacących podatki. Z menelami, złodziejami i przestępcami jakoś nie potrafią sobie radzić, wręcz unikają takich akcji. Po co więc to? Do łatania zadłużonego budżetu miejskiego? Zlikwidować całkowicie, przekazać fundusze policji.

2 2
ID:82001


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..