Życie mieszkańców powiatu włocławskiego jest zagrożone?

Czy karetki Pogotowia Ratunkowego wyjadą po 1 lutego na ulice naszego miasta, by udzielać pomocy i ratować życie osób będących w stanie zagrożenia? Czy może życie i zdrowie mieszkańców powiatu włocławskiego jest zagrożone?


Na naszą redakcyjną skrzynkę przyszedł dzisiaj anonimowy list, w którym autor pisze o konflikcie pomiędzy Zespołami Ratownictwa Medycznego a nową dyrektor włocławskiego szpitala Karoliną Welka. Według nieoficjalnych informacji sprawa rozbija się o wynagrodzenie. Ratownicy chcą po prostu lepiej zarabiać, jednak dyrekcja szpitala nie chce się zgodzić na podwyżki. 

Czy karetki Pogotowia Ratunkowego (czytaj Zespoły Ratownictwa Medycznego) wyjadą od 1 lutego na ulice naszego miasta,by udzielać pomocy i ratować życie osób będących w stanie zagrożenia życia? Czy może życie i zdrowie mieszkańców powiatu włocławskiego jest zagrożone, a karetek zabraknie, ponieważ nie bedzie miał kto nimi jeździć? W końcu karetka bez Ratowników to tylko samochód! Wszystko przez problem z dojściem do porozumienia Ratowników Medycznych z Dyrektor Szpitala WSS Włocławek panią Karoliną Welka.

Pani dyrektor problemu nie widzi, mimo że już jeden konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych został odwołany 20.01.2020. Obecne umowy obowiązują do końca stycznia 2020r. Pomimo chęci dialogu ze strony Ratowników Medycznych, złożono nawet w tej sprawie pismo w sekretariacie, nikt z dyrekcji nie che się z nami spotkać w celu podjęcia rozmów o dalszej współpracy.
Piszę do państwa, bo uważam,że mieszkańcy mają prawo wiedzieć co może ich spotkać 01.02.2020r

Ratownicy Medyczni z WSS Włocławek.1 komentarz

gość-98059

Czemu tylko 3 karerki wyjadą?

0 0
ID:82422


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Samorządowcy apelują o mobilizację i udział w wyborach

W najbliższą niedzielę o najwyższy urząd w państwie powalczy Rafał Trzaskowski i..

Wybory 2020. Piknik obywatelski za wysoką frekwencję

Już w najbliższą niedzielę o najwyższy urząd w państwie powalczy Rafał..

Joanna Borowiak członkiem Rady ds. Polityki Senioralnej

W czwartek w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..