Chcesz być wolontariuszem WOŚP? Zarejestruj się online

Wciąż można się rejestrować do udziału w kweście ulicznej, ale i zbierać pieniądze do internetowych puszek. Każdy, kto ma ukończone 18 lat, może zarejestrować się samodzielnie, a rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać swoje dzieci.


Finał z głową - takie jest hasło kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. To już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Tegoroczne kwestowanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zdecydowanie inne niż w latach ubiegłych. Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo, dlatego dla tych, którzy wyjdą na ulice 31 stycznia, Fundacja WOŚP wraz z partnerami przygotowała  proces rekrutacji online oraz procedury COVID-owe, maseczki i płyny do dezynfekcji.

Konto w bazie iwolontariusz.wosp.org.pl można założyć na trzy sposoby: wolontariusz pełnoletni; wolontariusz niepełnoletni (zgłoszony za pośrednictwem opiekuna prawnego); firma lub wydarzenie. Po wejściu na stronę należy zacząć zakładanie konta w aplikacji iwolontariusz,  korzystając z przycisku „załóż konto”, następnie wypełnić załączony tam formularz, zapoznać się z klauzulą RODO, a potem kliknąć „Załóż konto”. Na podany przez wolontariusza adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość, potwierdzająca założenie konta. Po kliknięciu w link aktywacyjny otworzy się strona powitalna iwolontariusza ze ścieżką wyboru: wolontariusz/rodzic/firma. Żeby wypełnić formularz, potrzebne są: zdjęcie wolontariusza (min. szer. 600px, min. wys. 800 px., jpg); PESEL; imię i nazwisko; data urodzenia; nr telefonu; kraj; kod pocztowy i miasto; ulica z nr. domu i lokalu; szkoła lub miejsce pracy.

W formularzu w kroku „Wybór Sztabu” znajduje się okienko do wpisania sztabu. Żeby wyszukać go w swojej okolicy, można wpisać nazwę miejscowości lub numer sztabu (ID), jeśli jest znany.(dane włocławskiego sztabu to: kod 6013 – nazwa Centrum Kultury Browar B)  W tym miejscu można także wykorzystać TOKEN, czyli specjalny kod. Niektóre sztaby wykorzystują podczas rejestracji tokeny. Można je otrzymać w  siedzibie sztabu lub od koordynatora wolontariuszy.
1 komentarz

gość-90471

szer. 600px, min. wys. 800 px., jpg); PESEL; imię i nazwisko; data urodzenia; nr telefonu; kraj; kod pocztowy i miasto; ulica z nr. domu i lokalu; szkoła lub miejsce pracy. Przecież te dane chroni ustawa RODO ...?

1 1
ID:84012


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA