PiS chce wygrać europejski mecz

We włocławskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja z udziałem kandydatów do europarlamentu Ryszarda Czarneckiego i Jarosława Chmielewskiego.

Spotkanie rozpoczął Łukasz Zbonikowski, który na wstępie powiedział że Prawo i Sprawiedliwość jest już po zarejestrowaniu list wyborczych do europarlamentu i po losowaniu numerów. Teraz PiS rozpoczyna kampanie i przedstawi program poszczególnych kandydatów.

Ryszard Czarnecki pokrótce powiedział o swojej przeszłości, o swoich dokonaniach i zasługach.
- Kujawsko-Pomorskie jest najmniejszym okręgiem przez co, szanse na mandat maja tylko największe dwa ugrupowania takie jak Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość - powiedział Ryszard Czarnecki

Kandydat na europosła w całym województwie chce otworzyć sieć biur i w tym kierunku przeprowadził już wstępne rozmowy. - Prawo i Sprawiedliwość wszystkie problemy mamy za sobą, jesteśmy solidarni, zjednoczeni, gramy w jednej drużynie, gramy do jednej bramki i chcemy ten europejki mecz wygrać. - dodaje Ryszard Czarnecki.

Jarosław Chmielewski przedstawił również swoją osobę, jak sam powiedział we Włocławku dał się poznać jako - osoba skuteczna, pracująca na rzecz lokalnych przedsiębiorców, pracująca na rzecz poprawy ruchu drogowego jak również współpracująca na niwie sportowej.

Chmielewski uważa, że są duże szanse, aby uzyskać mandat dla listy Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie kampanii PiS chce wykazać czego chcą dokonać poprzez udział w wyborach do parlamentu. Zapowiada, że cała lista kandydatów z Kujawsko-Pomorskiego będzie walczyć, aby uzyskać ten ważny mandat.
16 komentarzy

Zbonik

"Penkłeś" Zbonik, siadasz przy jednym stole ze spadochroniarzem do tego najbardziej cienkim z cienkich. Czarnecki to gwarancja porazki PIS w tym regionie.

0 0
ID:9434

Damian

żenada...chmielewski większych bzdur o sobie nie mogłeś powiedzieć.. W PE też będziesz przed reporterami przez okno uciekał jak w WORDzie?

0 0
ID:9435

daniel

Łukasz, odceniamy (ja i moja rodzina) to co robisz dla naszego regionu i dla Włocławka. Tak trzymaj. To jest prawidłowa postawa młodego posła PiS.

0 0
ID:9441

ROBERT

Mamy wreszcie trzech przyjaciół z boiska. Spadochroniarz Czarnecki-który był już prawie we wszystkich partiach i jest "z naszego regionu - czysty kujawiak", kierowca melexa i pan "dyrektor" !!! Mam nadzieję że już nikt na nich nie zagłosuje i na długie, długie lata znikną z polskiej sceny politycznej. Może się w końcu wezmą do ciężkiej roboty - może przy budowie dróg (propozycja).

0 0
ID:9442

ROBERT

Danielowi życzę dobrego poczucia humoru w związku z zasługami pana Z. !!!! Ludzie otwórzcie oczy !!!!

0 0
ID:9443

anty

co p.Zbonikowski dla nas zrobił? nic!!! jest bardzo biernym posłem, no może ustawa o wykupie mieszkań-która jak wiemy to bubel. p. Chmielewski??? tyko rzuca kłody noi dużo mówi:-) szczególnie na prezydenta i całą opozycję! a w sumie to tylko się reklamuje dzięki WORD-owi. jaki to on jest wspaniały- daje kamizelki,opaski dzieciom, ostrzega Nas w TV KUJAWY. dobrze wiedział już dawno ze będzie startował noi teraz się reklamuje! takie decyzje zapadają kilka-kilkanaście miesięcy wcześniej.

0 0
ID:9445

midi

Kazdy z nas ma cos za skora tylko jedni o tym widza inni nie. Ja uwazam ze dobrze ze cos robia, sa mlodzi i moze niedlugo to zaaowocuje i bedzie cos dla Włocławka. Wiadomo latwiej krytykowac i wysmiewac sie niz komus w czyms pomoc. Ot caly Włocławek zazdrosc i nienawisc. szkoda pisac. Panowi trzymajcie sie i walczcie jak uwazacie.

0 0
ID:9446

Damian

Midi dokładnie trafiłeś w sedno. Zbonikowski i Chmielewski krytykować, nienawidzić to potrafią tylko jak trzeba pomóc to się wypinają tyłkami. Robić potrafią tylko reklamę dla siebie i nabijać ludzi w butelkę. Najważniejsze dla nich to by być przeciw inicjatywom innych partii i prezydenta.. A ja się pytam: Co Pan Zbonikowski zrobił do tej pory oprócz cyrków z nastawianiem ludzi przeciw obecnej władzy?

0 0
ID:9449

wyborca

A czy Czarnecki to może włocławiak ,a może czymś się dla miasta zasłużył ,bo jeśli nie to niech wraca skąd przyszedł --najlepiej do uczciwej pracy .

0 0
ID:9456

pazdzioch

wymiencie mi choc jednego pasla z wloclawka (sld,po,psl cokolwiek) ktory zrobil wiecej dla naszej miesciny niz posel Zbonikowski

0 0
ID:9461

loco

Paździoch no sam sobie odpowiedz co Zbonikowski zrobił dla Włocławka? no co zrobił?

0 0
ID:9465

ROBERT

Pan Z. wynajął tanio kolesiom pomieszczenia i podobno ma wyjść seria melex-ów o nazwie wloclawek.

0 0
ID:9470

waldek

Podobno nawet na "swoich ludzi" tez sie wypieli?

0 0
ID:9471

Ja

To jest ... po przepłaconych studiach.

0 0
ID:9524

włocławianka Do Anty

Ile w Tobie nienawiści. Umiesz tylko krytykować, ciekawa jestem co sam zrobiłeś dla Włocławka. Weź się do roboty i nie wypisuj głupot!!!

0 0
ID:9823

zbuntowany_kaloryfer

"Pis chce wygrać europejski mecz" - dobre hahaha. Fakty jednak wskazują, że pisuary jak oszalałe miotają się w obliczu nadchodzącej totalnej klęski. Którą chcą zmienić choćby w zwykłą porażkę. A najlepszym na do dowodem są tournee Braci Mniejszych i wyrażanie przez nich poparcia wszelkim protestującym, niezależnie przeciw czemu (czy też komu) protestują;)

0 0
ID:10002


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA