Medaliści mitingu w Czarnem
W mitingu "Katarzyna Kowalska zaprasza" rozegranego 5 października udział wzięło ponad 150 zawodników.
Zawody stały na dobrym poziomie. Organizatorzy postanowili, że zawody wejdą na stałe do kalendarza imprez. Następna tego typu impreza przewidziana jest w maju 2010. Bardzo dobra organizacja ze strony Szkoły Podstawowej w Czarnem i urzędu gminy w Wielgiem przyciągnęła wielu chętnych do biegania. Nie zabrakło również sponsorów, którzy ufundowali 54 nagrody, medale i puchary. Na wyróżnienie zasługują wyniki na 100m+300m w gimnazjach uczniów z Dobrzynia n/Wisłą.
Wyniki mitingu biegowego:
60m dziewczęta SP eliminacje
1. Iwanowska Joanna 98 SP 20 W-ek - 9.54
2. Inczewska Dominika 97 SP Makowiec - 9.58
3. Kościołek Patrycja 98 SP Wielgie - 10.10
4. Słabowska Weronika 99 SP Czarne - 10.45
5. Marchlewska Kinga 98 SP Wielgie - 10.90
6. Wójcik Monika 97 SP Zaduszniki - 11.77
60m dziewczęta SP Finał
1. Iwanowska Joanna 98 SP 20 W-ek - 9.10
2. Inczewska Dominika 97 SP Makówiec - 9.30
3. Kościołek Patrycja 98 SP Wielgie - 9.50
4. Słabowska Weronika 99 SP Czarne - 10.25
300m dziewczęta SP
1. Górecka Paulina 98 SP Zaduszniki - 53.86
2. Mechowska Oliwia 99 SP 20 W-ek - 53.94
3. Wojciechowska Aleksandra SP Smólnik - 54.61
4. Janczak Iwona 97 SP Wielgie - 57,19
5. Szablewska Katarzyna 99 SP Makówiec - 57,60
6. Sikorska Justyna 98 SP 20 Włocławek - 57,70
7. Suwalska Agata 99 SP Dobrzyń n/W - 58,13
8. Ciechanowska Katarzyna 98 SP 20 Włocławek - 58,57
9. Lejmanowicz Wiktoria 99 SP Zaduszniki - 1:12,85
10. Grzybowska Martyna 99 SP Zaduszniki - 1:17,28
600m dziewczęta SP
1. Wrachoł Justyna SP Smólnik - 2:01,11
2. Śmiłowicz Natalia 97 SP Wielgie - 2:05,40
3. Witkowska Paulina 97 SP Wielgie - 2:12,25
4. Szyjkowska Justyna 97 SP Czarne - 2:14,53
5. Suwalska Aneta 97 SP Dobrzyń n/W - 2:17,16
6. Nowińska Paulina 97 SP Wielgie - 2:18,81
7. Leśniewska Natalia 97 SP 20 Włocławek - 2:20,72
8. Stankiewicz Angelika 99 SP Wielgie - 2:25,30
9. Gajda Lidia 97 SP Makowiec - 2:26,71
10. Gawlińska Kamila 97 SP Zaduszniki - dnf
60m chłopcy SP eliminacje
1. Przybysz Michał 97 UKS Gumka - 9,00
2. Dynkowski Przemysław 97 SP Wielgie - 9,25
3. Rydz Mariusz 97 SP Wielgie - 9,30
4. Marciniak Oskar 98 SP 20 W-ek - 9,48
5. Kępiński Arkadiusz 98 SP Czarne - 9,60
6. Lewandowski Adam SP 20 W-ek - 9,77
7. Świerczyński Daniel 97 SP Wielgie - 9,80
8. Ragocki Adrian 98 SP Zaduszniki - 9,96
9. Nowakowski Krzysztof SP 20 W-ek - 10,00
10.Tyburski Sebastian 98 SP Dobrzyń n/W - 10,50
11.Czajka Kamil 97 SP 23 W-ek - 10,82
12.Pawłowski Damian 98 SP Zaduszniki - 10,96
60m chłopcy SP Finał
1. Przybysz Michał 97 UKS Gumka - 8,99
2. Rydz Mariusz 97 SP Wielgie - 9,27
3. Dynkowski Przemysław 97 SP Wielgie - 9,49
4. Marciniak Oskar 98 SP 20 W-ek - 9,64
300m chłopcy SP
1. Paszyński Adrian 97 SP Wielgie - 50,14
2. Białoskórski Mateusz 98 SP Dobrzyń n/W - 51,27
3. Kwiatkowski Marcin 98 SP Dobrzyń n/W - 53,67
4. Gwit Norbert 97 SP 20 W-ek - 53,71
5. Centkowski Dominik 98 SP 23 W-ek - 54,19
6. Podolski Adrian 97 SP Wielgi - 54,27
7. Narożny Arkadiusz 97 SP Wielgie - 55,33
8. Świderski Filip SP Smólnik - 55,74
9. Malendowicz Arkadiusz 97 SP 23 W-ek - 56,14
10.Beksiński Artur 98 SP 20 W-ek - 57,62
11.Adamkowski Przemysław 98 SP Czarne - 58,07
12.Olszewski Dawid 98 SP 20 W-ek - 58,83
13.Bułkowski Daniel 97 SP Wielgie - 59,11
14.Lejmanowicz Marcin SP Wielgie - 1:00,46
15.Gabryszewski Damian 97 SP Zaduszniki - 1:02,10
16.Strupczewski Arkadiusz 99 SP Zaduszniki - 1:02,75
17.Snopkowski Mateusz 98 SP Zaduszniki - 1:09,69
18.Spryszyński Radosław 99 SP Zaduszniki - 1:15,96
600m chłopcy SP
1. Misiak Mateusz 97 UKS Gumka - 1:46,49
2. Wesołowski Patryk 97 SP Wielgie - 1:56,98
3. Falkowski Łukasz SP Smólnik - 2:03,62
4. Zarębski Marcin 99 SP Czarne - 2:08,43
5. Stanisławski Janusz 98 SP 20 w-ek - 2:10,56
6. Przybyszewski Mateusz 99 SP Wielgie - 2:15,67
7. Ligowski Mateusz 98 SP Zaduszniki - 2:17,93
8. Gołaszewski Dawid 98 SP 20 W-ek - 2:21,77
9. Chyliński Tomasz 98 SP Zaduszniki - 2:34,89
100m dziewczęta GIM eliminacje
1. Brzezińska Martyna 94 GIM Chalin - 14,12
2. Uznańska Katarzyna 95 GIM Dobrzyń n/W - 14,57
3. Szatkowska Monika GIM Smólnik - 15,00
4. Bełcik Magdalena 95 GIM Brzuze - 15,18
5. Strychalska Karolina GIM Wielgie - 15,32
6. Górska Daria GIM Smolnik - 15,75
7. Charchowska Ilona 96 GIM Brzuze - 15,88
100m dziewczęta GIM Finał
1. Uznańska Katarzyna 9GIM Dobrzyń n/W - 13,94
2. Brzezińska Martyna 94 GIM Chalin - 14,16
3. Szatkowska Monika GIM Smolnik - 14,95
4. Bełcik Magdalena 95 GIM Brzuze - 15,12
300m dziewczęta GIM
1. Wszelak Sandra 94 GIM 4 W-ek - 47,48
2. Bukowska Joanna 94 GIM Brzuze - 49,39
3. Cenza Anna 94 GIM Wielgie - 51,16
4. Zabłotowicz Wioletta 94 GIM Chalin - 52,82
5. Szatkowska Magdalena GIM Smólnik - 53,03
6. Suwalska Weronika 95 GIM Dobrzyń n/W - 53,52
7. Górecka Anna 94 GIM Wielgie - 53,90
8. Rybarska Judyta 94 GIM Dobrzyń n/W - 54,45
9. Kułaczkowska Sylwia 96 GIM Wielgie - 54,78
10.Śpiewakowska Anna 94 GIM Brzuze - 55,13
600m dziewczęta GIM
1. Świerczyńska Daria 96 GIM Wielgie - 1:59,09
2. Bułkowska Dominika 95 GIM Wielgie - 2:07,10
3. Wiśniewska Aneta 96 GIM Chalin - 2:10,94
4. Rybczyńska Patrycja GIM Wielgie - 2:23,22
1000m dziewczęta GIM
1. Iwaszkiewicz Ewelina 94 GIM Wielgie - 3:58,30
2. Ruczewska Klaudia GIM Smolnik - 4:27,92
100m chłopcy GIM eliminacje
1. Wrześniewski Piotr 95 GIM Dobrzyń n/W - 12,30
2. Dudziński Adam 94 GIM Wielgie - 13,10
3. Stychowski Piotr GIM Wielgie - 13,31
4. Stawski Krystian 95 GIM Wielgie - 13,70
100m chłopcy GIM Finał
1. Wrześniewski Piotr 95 GIM Dobrzyń n/W - 12,22
2. Dudziński Adam 94 GIM Wielgie - 12,77
3. Stychowski Piotr GIM Wielgie - 13,21
4. Stawski Krystian 95 GIM Wielgie - 13,71
300m chłopcy GIM
1. Romanowski Jacek 94 GIM Dobrzyń n/W - 41,23
2. Jankowski Patryk 94 GIM Wielgie - 42,25
3. Kornacki Bartosz 95 GIM Dobrzyń n/W - 42,90
4. Sikora Mateusz 96 GIM Smólnik - 49,43
5. Kosiński Krystian 96 Gim Smólnik - 49,65
600m chłopcy GIM
1. Błaszczak Rafał GIM Smólnik - 1:38,56
2. Pankowski Michał 95 GIM Brzuze - 1:40,82
3. Żołnowski Piotr 94 GIM Wielgie - 1:46,09
4. Matera Dawid 95 GIM Wielgie - 1:54,81
1000m chłopcy GIM
1. Lewicki Arkadiusz 94 GIM Brzuze - 3:00,15
2. Komorowski Dariusz 94 GIM Wielgie - 3:08,54
3. Jędrzejewski Piotr 95 GIM Brzuze - 3:17,24
4. Wojciechowski Jakub GIM Smólnik - 3:23,23
5. Opaliński Karol 94 GIM Brzuze - 3:26,01
6. Zdziebłowski Dawid 96 GIM Wielgie - 3:45,19
Punktacja zespołowa Szkoły Podstawowe:
1. SP Wielgie 71pkt.
2. SP 20 Włocławek 35pkt.
3. SP Dobrzyń n/W 24pkt.
4. SP 23 Włocławek 22pkt.
5. SP Smolnik 22pkt.
6. SP Czarne 19pkt.
7. SP Zaduszniki 15pkt.
8. SP Makowiec - 11pkt.
Punktacja zespołowa Gimnazja
1. GIM Wielgie - 90pkt.
2. GIM Smólnik - 44pkt.
3. GIM Dobrzyń n/W - 37pkt.
4. GIM Brzuze - 31pkt.
5. GIM Chalin - 18pkt.
6. GIM 4 Włocławek - 9pkt.
7. GIM Ostrowite - 7pkt.
Zdjęcia do artykułu: