Włocłavia poległa na wyjeździe

W 10. kolejce III ligi Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolskiej drużyna Włocłavii Włocławek w wyjazdowym spotkaniu przegrała 0:1 z Lubuszanin Trzcianką.

Pierwsze minuty spotkania przyniosły problemy drużynie gospodarzy, gdyż podstawowy zawodnik Roman Michorek doznał kontuzji mięśnia brzusznego i musiał opuścić boisko. Bramkę na wagę trzech punktów w 40 minucie dla drużyny Lubuszanin Trzcianka po dograniu od K.Zublewicz strzałem z bliska bramkę zdobył R.Chchuja. Wynikiem 1:0 dla gospodarzy zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron już w 48 minucie po dośrodkowaniu Kamil Frąckowiaka do Kwiatkowskiego mogło być 1:1, niestety Dawid nie zdobył bramki z dogodnej sytuacji. W dalszej części meczu drużyną przeważającą byli gospodarze, stwarzając groźne sytuacje po których mogła paść bramka. Bliski podwyższenia wyniku w 62 minucie był Zublewicz, po którego strzale piłka uderzyła w poprzeczkę. W końcowej części spotkania włocławianie chcąc za wszelką cenę wywieźć jeden punkt atakowali na bramkę gospodarzy. Niestety ofensywa Włocłavii nie powiodła się i podopieczni trenera Rojewskiego opuszczali boisko w złych nastrojach. Ostatecznie po 90 minutach gry Włocłavia Włocławek przegrała 0:1 z Lubuszaninem Trzcianką.