Drugi remis Włocłavii Włocławek

Włocłavia Włocławek w drugim spotkaniu rundy wiosennej przed własną publicznością zremisowała ze Spartą Oborniki.

Pierwsze minuty spotkania pokazały kto, rządzi na boisku. Już w czwartej minucie spotkania Billy Abbott strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości. Drugą bramkę gospodarze zdobyli sześć minut później po strzale Bartosza Gralewskiego. W 36 minucie spotaknia Billy Abbott ograł obrońców Sparty Oborniki i pokonał Jakuba Słowika. Dwie minuty później Jacek Kopaniarz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzałem z głowy pokonał Bartłomieja Szablewskiego i było 3:1. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie 45 minut to dobra gra gości, którzy z minuty na minutę zdobywali pole gry. Efekt nacisków na bramkę Włocłavii przyszedł w 62 minucie po strzale Marcina Radziwołka na 3:2. W 69 minucie gol Macieja Szymanka doprowadził do remisu na 3:3. Słaba gra Włocłavii Włocławek w drugiej połowie meczu doprowadziła do podziału punktów.

Włocłavia Włocławek po dwóch remisach zajmuje siódme miejsce w tabeli III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

Włocłavia Włocławek 3:3 Sparta Oborniki