Włocłavia przegrywa w Koronowie

W 24. kolejce III ligi piłki nożnej Włocłavia Włocławek przegrała 1:4 z Victorią Koronowo.

Od początku spotkania gospodarze narzucili swój styl gry. Już w 4min bramkę strzelił Paweł Kanik. 18 minut później ponownie strzałem w światło bramki Paweł Kanik pokonuje Bartłomieja Szablewskiego. 30 minuta spotkania przyniosła trzecią bramkę dla gospodarzy, tym razem w podwyższeniu wyniku pomógł włocławski obrońca Marcin Piotrowski, który w podbramkowym zamieszaniu wbił piłkę do bramki. Dwie akcje później (34 min) goście za sprawą Jakuba Kujawki podwyższyli stan spotkania na 4:0. Honorowego gola dla Włocłavii OLTECH Włocławek w 35 minucie strzelił Michał Rosiak. Wynikiem 4:1 dla Victorii Koronowo zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część spotkania nie przyniosła zdobyczy bramkowych. Obie drużyny prowadziły wyrównaną grę i ostatecznie wynikiem 4:1 zakończyło się spotkanie 24. kolejki.