Lewandowska wygrała Runner's Den Classic

Iwona Lewandowska wygrała 34. Runner's Den Classic, bieg na dystansie 10 kilometrów w amerykańskim Scottsdale. Reprezentantka włocławskiej Vectry-DGS zameldowała się na mecie ponad dwie i pół minuty przed rywalkami.

Przygotowująca się do startu w maratonie w Los Angeles Iwona Lewandowska potwierdziła wysoką dyspozycję i bez najmniejszych problemów wygrała rywalizację na dystansie 10 kilometrów.

Podopieczna trenera Marka Jakubowskiego  wyprzedziła rywalki o ponad dwie i pół minuty. Warto dodać, że Iwona w łącznej klasyfikacji (razem z mężczyznami) zajęła trzecie miejsce.

Niezobowiązujący sprawdzian mojej aktualnej dyspozycji wypadł bardzo pomyślnie. Wynik 33:17s na 10 km był zaskoczeniem, bo w tygodniu startowym zrobiłam 167 kilometrów. Bardzo cieszę się ze zwycięstwa mówi Iwona Lewandowska
Dziękuję Państwu Gajdom - znajomym Polakom - za możliwość uczestniczenia w takim kameralnym biegu, w cudownym klimacie.