Polskapresse wesprze Federację Driftingu

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2012 zapowiadają się jeszcze bardziej widowiskowo, niż sezon ubiegły. Najsilniejsza liga narodowa na Starym Kontynencie w 2012 roku składać się będzie z pięciu rund, z czego duża część będzie organizowana w centrach dużych miast.

Górska runda w Karpaczu, runda na ulicach wokół Orlen Areny w Płocku, telebimy relacjonujące zawody z wielu kamer oraz duża liczba dodatkowych atrakcji, to tylko wycinek z planów przygotowanych przez Polską Federację Driftingu (PFD) na najbliższy sezon.

24 lutego do tego przedsięwzięcia przyłączył się bardzo mocny partner – serwis ogłoszeniowy moto.gratka.pl. Polska Federacja Driftingu oraz Grupa Wydawnicza Polskapresse, właściciel serwisu moto.gratka.pl, podpisali umowę sponsorską, która przewiduje bardzo szeroką współpracę przy promocji najwyższej serii driftingowej w naszym kraju.

Podpisanie umowy z Grupą Wydawniczą Polskapresse jest dla nas strategicznym partnerstwem medialnym na najbliższy rok. Dzięki niemu sponsorem cyklu stał się serwis ogłoszeniowy moto.gratka.pl, a patronami medialnymi cyklu będą inne media Polskapresse, jak Polska The Times czy serwis naszemiasto.pl  mówił po podpisaniu umowy Prezes PFD, Andrzej Witkowski.

Dzięki współpracy każda z rund Driftingowych Mistrzostw Polski, promowana będzie w gazetach oraz serwisach Polskapresse. Serwis moto.gratka.pl przygotuje dla kibiców wiele atrakcji, jednak zapisy podpisanej umowy owiane są tajemnicą.

Doceniamy działania PFD i widzimy w driftingu gigantyczny potencjał medialny. Nie widzę powodu, dla którego marka tak silnie związana z rynkiem motoryzacyjnym, jaką jest moto.gratka.pl, miałaby nie wspierać driftu – mówi specjalista ds. marketingu serwisu moto.gratka.pl, Jędrzej Lenarcik.

Pasja organizatorów do tego co robią oraz silne emocje, które wywołują każde zawody, są dla nas gwarancją sukcesu. Naszym wspólnym celem jest podniesienie rozpoznawalności cyklu i trafienie z tą pasjonującą formą motorsportu do zwykłego Kowalskiego. Wierzę, że nam się to uda.
Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwszą rundę najsilniejszej ligi driftingowej w Europie, która już 11-12 maja odbędzie się na Torze Kielce.
Ze swojej strony mogę zapewnić, że Driftingowe Mistrzostwa Polski będą posiadały oprawę medialną, której pozazdrościć jej będą mogli organizatorzy wielu seriali mistrzowskich na całym kontynencie 
mówił nam po podpisaniu umowy Lenarcik.

Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA