IV liga: Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek 2:0

W pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie seniorzy Włocłavii Włocławek przegrali na wyjeździe mecz siedemnastej kolejki z wiceliderem czwartej ligi kujawsko pomorskiej Unią Solec Kujawski.

Włocławianie byli bliscy uzyskania korzystnego rezultatu. Pierwszą bramkę stracili dopiero w 59 minucie, po rzucie karnym wykonywanym przez Kamila Nytko. Podopieczni trenera Jarosława Grzesiaka mogli doprowadzić do remisu, jednak jedenastkę wykonywaną przez Przemysława Markiewicza obronił bramkarz gospodarzy. W końcowych minutach Sebastian Pacek pokonał Dawida Litke i ustalił wynik spotkania na 2:0.

Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek 2:0 (0:0)