WTS KDBS Bank Włocławek wciąż bez porażki w drugiej lidze

W czwartej rundzie spotkań drużyna WTS KDBS Bank Włocławek bez straty seta uporała się w Siedlcach z tamtejszą Ósemką. Nasze siatkarki pozostają więc jedną z dwóch niepokonanych ekip w III grupie drugiej ligi.

Pierwsze dwa sety poszły bardzo gładko. Wygrana 25:17 w pierwszym secie i 25:12 w drugim. W trzeciej odsłonie nasz zespół przegrywał już 12:6, wtedy o przerwę poprosił trener Marek Zacharek i od tego momentu gra się poprawiła. Dziewczyny wygrały 25:22, a cały mecz 3:0 w setach. Włocławianki zagrały bardzo dobry mecz. Trudno właściwie doszukać się słabego punku drużyny. Mądra i spokojna gra i kontrola od początku do końca.

UKS Ósemka Siedlce - WTS KDBS Bank Włocławek 0:3 (17:25, 12:25, 22:25)