WLKA: Wyniki po pierwszej rundzie fazy play-off

W miniony weekend odbyły się rewanżowe mecze pierwszej fazy play-off Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. W większości spotkań obyło się bez niespodzianek.


Wyniki pierwszych spotkań I rundy fazy play-off 1 ligi:
Delecta – Open Partner AutoserwisP2  35-62 (13-13,8-17,5-13,9-19)
Delecta:
Cieślewicz 15(2), Koziorowicz 2, Wódecki 9(2), Ręgocki 5, Urbański 4. Tr Krzysztof Czarnecki
Open: Skowroński 9, Szperling 7, Gawlak 11(1), Kwiatkowski 7(2), Nowak 2, Zięty 10(2), Zych 12(2), Ochocki 4. Tr. Maciej Skowroński

BHP Ekspet – AZS/PWSZ  69-53 ( 16-5,17-22,14-15,22-11)
Ekspert:
Świech 22, Kuchardki 2, Kożan 7(1), Frontczak 14(1), Ręgocki 4, Szląskiewicz 10(1)
Tr. Marcin Piekarski
AZS: Jaroszewski P. 6, Wiśniewski 16(4), Sochacki 2, Szpadziński 4, Brzeziński 6, Pietrzak 7(1), Podgórski 12. Tr. Wojciech Pietrzak

Flormet - Piast Bądkowo  77-35  (17-10,21-12,17-7,22-6)
Flormet:
Cykowski 24, Nowakowski 4, Janczura E 11(3), Kowalski 7(1), Milczarek 2, Czajkowski 8, Stachera 15(3), Kowalewski 6. Tr. Maciej Chodorowski
Piast: Marciniak 12, Danielak D. 2, Kapeliński 7(1), Andrusiak 5, Kotowski 7, Danielak R. 2,  tr. Piotr Marciniak

Esenn Chemikor - wloclawek.info.pl  38-85 (9-15,15-30,9-23,5-18)
Chemikor:
Kauwa 7(1), Grzybek B.3(1), Wyborski 9(2), Miklaszewski 9, Ulanowski 3(1), Pilarski 3(1), Spryszyński 2, Falkowski 3. Tr. Nie wpisany
wloclawek.info.pl: Jędrzejewski 11, Majchrzak 18, Pawłowski 8, Pawlak 14, Bierzgalski 2, Krawiec 32(4). Tr. Bartłomiej Rędzikowski

Wyniki pierwszych spotkań I rundy fazy play-off 2 ligi:
End Corr – Sangaz  48-53  (19-12,13-18,13-9,3-14)
End:
Łydka 20(4), Lesiewicz 3, Lewandowski 2, Szałański 6, Kubacki 2, Wojciechowski 2, Chrząszcz 11(1), tr. Wawrzyniec Królikowski
Sangaz: Więckiewicz 2, Czajkowski Ł. 1, Czajkowski M. 9, Kręcicki 9(2), Gawinecki 2, Pakulski 1, Mirolewicz 26(1), Kwiatkowski 3(1). Tr. Jakub Jaroszewski

Groneko – Promot Centrum Komputerowe  44-48  (12-8,13-13,6-9,13-18)
Groneko:
Michalski 6, Każan 12, Czekalski 1, Pawlata 4, Zieliński 2, Żbikowski 11(1),
Kowalczyk 2, Kryska 6. Tr. Paweł Pawlata
Promot: Chmielewski 1, Stawicki 12, Grzędzicki 13(1), Łazarski 2, Bartoszyński 6(1), Kądzik 8(2), Grzegorzewski 6,tr. Sławomir Grzegorzewski

Maspol - Sarnowski  53-36  (16-4,6-12,15-12,16-8)
Maspol:
Szepczyński 10(1), Niedzielski  4, Kłosowski 5, Czernielewski 15(1), Kujawa 7, Witkowski 12, tr. Bartłomiej Kujawa
Sarnowski: Gontarek 4(1), Szarpak 5(1), Zakrzewski 2, Hybiński 13(2), Walk 2, Szubski 8(2), Morawski 1, Sarnowski 1. Tr. Jacek Lewandowski

Ekoryniec - Selenka/DGS  53-54  (11-10,12-17,16-14,14-13)
Ekoryniec:
Przystupa 2, Kaźmierczak 8, Wasielewski 9, Różanowski 10, Stojak 18, Ciesielski 6. Tr. Łukasz Szląskiewicz
Selenka: Zboinski 8(2), Tuszyński 27(3), Tucholski 5(1), Wiśniewski 12(2), Zanderski 2. Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

Statystyki spotkań rozegranych 19.03.2017r.

Sangaz – End Corr  56-58  (15-15,17-8,7-18,17-17)
Sangaz:
Czajkowski Ł. 12(3), Czajkowski M. 6, Franczyk 2, Kręcicki 10(2), Gawinecki 3(1), Jaroszewski 1, Mirolewicz 22(2), tr. Jakub Jaroszewski
End: Chrząszcz 5(1), Lewandowski 6, Łydka 21(4), Kubicki 7, Lesiewicz 8(1), Wojciechowski 2, Szałański 9. Tr. Wawrzyniec Królikowski

Groneko – Promot Centrum Komputerowe 42-45  (10-11,5-11,18-6,9-17)
Groneko:
Kozan 1, Pawlata 13, Gibczynski 2, Żbikowski 13(1), Majewski 9(1), Kowalczyk 2, Kryska 2. Tr. Nie wpisany
Promot: Grzędzicki 6, Łazarski 4, Malendowicz 4, Bartoszynski 10(1), Kowalewski 2, Michalak 19. Tr. Nie wpisany

Maspol – Sarnowski 48-38  (16-10,9-9, 14-12,9-7)
Maspol:
Niedzielski 3(1), Kłosowski 13, Szepczynski 9, Trymerski 8, Lach 2, Kujawa 7, Witkowski 12, Tr. Bartłomiej Kujawa
Sarnowski: Gontarek 8(1), Jankes 2, Szarpak 3, Durma 4, Hybiński 6, Zakrzewski 3, Chrzanowski 6, Sarnowski 6, tr. Nie wpisano

Selenka/DGS – Ekoryniec  51-58  (6-12,13-17,16-14,16-15)
DGS:
Zboiński 11, Tuszyński 17(1), Dutkiewicz 4, Tucholski 3(1), Wiśniewski 15(3), tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski
Ekoryniec: Witwicki 29(7), Różanowski 6(2), Mosakowski 2, Wasielewski 8, Stojak 8, Ciesielski 6. Tr.
Łukasz Szlaskiewicz

wloclawek.info.pl - Esen Chemikor 85-39 (21-9,15-14,21-9,28-7)
wloclawek.info.pl:
Jędrzejewski 16, Seklecki 5(1), Majchrzak 14(1), Cichorski 18(2), Pawlak 10, Bierzgalski 2, Safandowski 20(3). Tr nie wpisano
Esen: Kauwa 9(1), Grzybek B. 9(1), Miklaszewski 3, Ulanowski 1, Nencki 3(1), Spryszyński 8, Falkowski 6, tr. Mariusz Kryska

Delecta – Open Partner/AutoserwisP2  71-71  (18-18,23-22,7-15,23-16)
Delecta:
Cieślewicz 4, Ćwikliński 28(6), Ręgocki 13, Urbański 9, Skalinski 6, Wódecki 9(3), tr. Krzysztof Czarnecki
Open: Skowroński 7, Szperling 8, Jętczak 8, Gawlak 17(4), Zięty 11(1), Kowalczyk 4, Zych 10(2), Ochocki 6. Tr. Maciej Skowroński

Flormet – Piast Bądkowo  49-62  (12-11,8-14,10-22,19-15)
Flormet:
Cykowski 10, Nowakowski 8, Wojtkowski 3(1), Janczura E. 9, Stachera 18(2), Kowalewski 1. Tr. Maciej Chodorowski
Piast: Marciniak 11(1), Kapelinski 2, Danielak D 13, Kotowski 2, Pańka 2, Hejman 22(1), Jaroszewski 10. Tr. Nie wpisano

BHP Ekspert  - AZS/PWSZ  66-66  (13-13,17-9,23-23,13-23)
Ekspert:
Świech 2, Kosiński 6(2), Frontczak 10(2), Piekarski 12(1), Borowski 3(1), Kożan 17(5), Szlaskiewicz 7, Ręgocki 9. Tr. Nie wpisano
AZS: Rybka 1, Jaroszewski P. 12, Rycicki 3(1), Sochacki 5, Szałek 3(1), Szpadzinski 8, Brzeziński 11, Pietrzak 15(1), Podgórski 8. Tr. Nie wpisano

Wyniki dwumeczu play-off:
Sangaz – End Corr 62-57, 56-58
Groneko – Promot Centrum Komputerowe  44-48, 42-45
Maspol –Sarnowski  53-36,  48-38
Selenka/DGS – Ekoryniec  54-53,  51-58

wloclawek.info.pl – Esen Chemikor  85-38, 85-39
Delecta – Open Partner/AutoserwisP2  35-62, 71-71
Flormet - Piast Bądkowo 77-35, 41-62
BHP Ekspert – AZS/PWSZ  69-53, 66-66

Terminarz najbliższych spotkań (26.03.2017):
I liga

9.00  Piast Badkowo – AZS/PWSZ (o m.5-8)
10.20  Esen Chemikor – Delecta (o m. 5-8)
11.40  wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2 (o m. 1-4)
13.00  Flormet - BHP Ekspert  (o m. 1-4)
II liga
14.20  End Corr – Groneko (o m. 5-8)
15.40  Sarnowski – Selenka/DGS (o m. 5-8)
17.00  Sangaz – Promot Centrem Komputerowe  (o m. 1-4)
18.20  Maspol – Ekoryniec  (o m. 1-4)
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Miasto wesprze szpital i włocławskich przedsiębiorców

Sytuacja epidemiologiczna zmienia się z godziny na godzinę. Dzisiaj w ratuszu..

Bez opłat za parkowanie. PiS wnioskuje do prezydenta

Poseł Joanna Borowiak wystosowała pisma do prezydenta Włocławka między innymi o..

Radni z Klubów PO i SLD apelują o wsparcie dla szpitala

Radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Koalicji Obywatelskiej zwrócili się z prośbą do..

Tarcza Antykryzysowa - ochrona przed skutkami epidemii

Najważniejsza jest płynność finansowa i bezpieczeństwo pracowników – temu ma..

W obawie przed koronawirusem podpisano porozumienie

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, ratusz zorganizował kolejną..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..