MS-BUD wygrał turniej charytatywny Pomagamy Dzieciom

Drużyna MS-BUD zwyciężyła w drugiej edycji piłkarskiego turnieju charytatywnego "Pomagamy Dzieciom". Zebrane środki zostały przekazane na poprawę stanu placu zabaw w Przedszkolu Publicznym nr 29 przy ulicy Dygasińskiego 10.

W turnieju zorganizowanym przez Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne "KUJAWY" wzięło udział osiem drużyn TSR Kujawy, DGS, Narmet, MPK, Salamander, MS-BUD, WIKA i Portofino. Turniej odbywał się w dwóch grupac. W grupie A zagrały drużyny MS-BUD, Salamander, Wika i Portofino, natomiast grupę B utworzyły zespoły: TSR Kujawy, DGS, MPK i Narmet.

Po zmaganiach grupowych w półfinale zagrały zespoły MS-BUD i TSR Kujawy oraz DGS Z Salamanderem. Do finału awans uzyskały zespoły DGS i MS-BUD. W decydującym spotkaniu MS-BUD pokonał DGS 3:1 i został zwycięzcą turnieju "Pomagamy Dzieciom". Trzecie miejsce w turnieju przypadło drużynie Salamander, która pokonała TSR Kujawy 1:0. Piątą lokatę w turnieju zajęła drużyna MPK a szóstą Portofino. Siódmy był Narmet a ósma Wika.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Piątkowski, za najlepszego bramkarza uznano Sebastiana Sobczaka, a najskuteczniejszym strzelcem był Marcin Misterski. Wszyscy wyróżnieni piłkarze, to zawodnicy MS-BUD.

W tym turnieju nie liczyły się miejsca drużyn lecz samo przystąpienie do turnieju , dobra zabawa i pomoc dzieciom z Przedszkola nr.29 ponieważ taki był cel tego turnieju.Każda z drużyn dołożyła swoją cegiełkę do tego zaszczytnego celu jakim jest wsparcie dla Przedszkola nr.29 we Włocławku. Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne  "KUJAWY" i Przedszkole Publiczne nr 29 dziękują wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju.