7. kolejka Włocławskiej Futsal Ligi. Gotłasz najlepszy

W sobotę rozegrana została siódma kolejka Włocławskiej PAAK - Starodębska Futsal Ligi. Liderem tabeli nadal pozostaje Salamander, a najlepszym zawodnikiem kolejki został Piotr Gotłasz z Drumetu, który strzelił Bobrownikom pięć bramek.


W pierwszym meczu grały Bobrowniki z Drumetem. W 14 minucie Adrian Lerch zdobył prowadzenie dla drużny z Bobrownik. Trzy minuty później Gręźlikowski zdecydował się na strzał zza pola karnego i było 2:0. Odpowiedź Drumetu była natychmiastowa - w tej samej minucie gola kontaktowego zdobył Piotr Gotłasz ustalając wynik do przerwy. Po zmianie stron na boisku panował już tylko Drumet. W ciągu czterech minut Gotłasz zdobył trzy bramki i Drumet wyszedł na prowadzenie 4:2. W 26' Jaroszewski wpisał się na listę strzelców i było już 5:2 dla Drumetu, a trzy minuty później Lerch zdobył swoją drugą bramkę. Gotłaszowi ciąż było mało i w 36 minucie trafił po raz piąty w tym meczu podwyższając wynik na 6:3. Po chwili Lucjan Jaroszewski strzelił drugiego gola odbierając chęci do gry przeciwnikom. W 39 minucie padły jeszcze dwa gole w tym meczu: bramkę na 8:3 dla Drumetu zdobył Robert Grabowski, a wynik meczu ustalił Lerch strzelając trzecią bramkę w tym meczu. Piotr Gotłasz za swoją grę w tym meczu został MVP siódmej kolejki Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi.

Drugie spotkanie to potyczka DGS i TSR Kujawy. Grę od początku prowadził DGS, lecz nic z tego nie wychodziło. W 11 minucie Adrian Liszkowski zdecydował się na strzał z dalszej odległości i pokonał zasłoniętego bramkarza DGS-u Bartosza Prokopiaka. Minutę później Sebastian Śmiałek po idealnej kontrze podwyższył na 2:0. Odpowiedź DGS-u była szybka i skuteczna - Jóźwiak z bliskiej odległości pokonał bramkarza TSR Kujawy ustalając wynik do przerwy (2:1). Po przerwie DGS nadal próbował atakować lecz bardzo dobra gra obronna rywali nie pozwalała na rozwinięcie skrzydeł. W 23 minucie na 3:1 bramkę z tzw. palca zdobył ponownie Śmiałek. W 30' koronkową akcję całego zespołu zakończył Daniel Wesołowski, który z bliskiej odległości zdobył bramkę kontaktową na 2:3. Kolejne minuty to przewaga DGSu, lecz bramkarz "Kujaw" z każdej akcji wychodził obronną ręką. W 35 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Kinasiewicz i zdobył ważną bramkę na 4:2. Wynik ustalił Sebastian Śmiałek strzelając swojego trzeciego gola w tym spotkaniu (5:2).

W trzecim meczu grały Geberit i Indorama. Od początku Geberit zaczął narzucać swój styl gry i już w drugiej minucie Kwaśniewski zdobył pierwszą bramkę. W 8 minucie meczu było już 2:0, a strzelcem był ponownie Sławomir Kwaśniewski. Na 3:0 bramkę zdobył Konrad Sobolewski, a następne dwie to dzieło Zbigniewa Glonka. Kolejne trzy trafienia dołożył Kwaśniewski i było już 8:0. Na 9-0 jeszcze przed przerwą podwyższył Artur Wojnowski. Po przerwie drużyna Indoramy walczyła ambitnie, jednak mimo walki straciła jeszcze cztery bramki. W 34 minucie meczu gola na 10:0 dla Geberitu zdobył Damian Zasada. W 37 i 38 minucie Konrad Sobolewski zdobył dwie bramki podwyższając wynik meczu na 12:0 dla Geberitu. Ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył Mateusz Ewert i ustalił wynik tego meczu na 13:0 dla Geberitu. Warto odnotować, iż drużyna Indoramy była bardzo blisko zdobycia bramki, lecz Konrad Sobolewski zatrzymał piłkę ręką za co został wykluczony z gry i będzie pauzował w następnym meczu swojej drużyny.

7. kolejka:
Bobrowniki - Drumet 4:8
Gotłasz 5, Lerch 3, Jaroszewski 2, Gręźlikowski 1, Grabowski 1
TSR Kujawy - DGS 5:2
Śmiałek 3, Jóźwiak 1, Liszkowski 1, Wesołowski 1,  Kinasiewicz 1
Geberit - Indorama 13:0

Kwaśniewski 5, Sobolewski 3, Glonek 2, Wojnowski 1, Zasada 1, Ewert 1

Tabela PSFL:
1. Salamander 7 17 48:27
2. Anwil 7 15 54:23
3. Geberit 7 13 38:24
4. Drumet 7 12 35:22
5. TSR Kujawy 7 10 28:24
6. DGS 7 10 37:28
7. Bobrowniki 7 3 42:43
8. Indorama 7 0 6:97

przemek@wloclawek.info.pl Źródło: TSR Kujawy
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Posłowie PO o kandydaturze Jarosława Chmielewskiego

Dzisiaj posłowie Platformy Obywatelskiej Tomasz Lenz i Arkadiusz Myrcha, zorganizowali..

Rada oceni pracę prezydenta. Obniżą pensję włodarzowi?

Od 1 lipca zacznie obowiązywać rozporządzenie Rady Ministrów, zmniejszające o..

Impas w sprawie mieszkań. Radni SLD chcą porozumienia

Dzisiaj odbyła się konferencja Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej, której..

Klub Radnych PiS chce budowy mieszkań we Włocławku

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości, podczas której..

Jest kolejny kandydat na stanowisko prezydenta miasta

W środę odbyła się konferencja radnych niezależnych na której przedstawiono..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..