Ósma kolejka PSFL: Drumet awansował na trzecie miejsce

W sobotę, po krótkiej przerwie świątecznej, powróciły rozgrywki PAAK - Starodębska Futsal Ligi. Na trzecie miejsce w tabeli awansował Drumet, który pokonał TSR Kujawy 7:1 i wykorzystał porażkę Geberitu z ekipą DGSu.

W pierwszym meczu ósmej kolejki PSFL spotkały się Salamander i Indorama. Nie było niespodzianki - drużyna Salamandera, lider całych rozgrywek, bez najmniejszych problemów pokonała ostatni zespół tabeli 7:1. Bramkę honorową dla Indoramy strzelił Artur Kosowski.

Drugie spotkanie to potyczka Anwilu i Bobrownik. Na początku Anwil prowadził trzema bramkami, by później stracić dwie. Następnie podwyższył prowadzenie na 4:2, a za chwilę stracił prowadzenie. Do przerwy było 4:4, a po zmianie stron doświadczona drużyna Anwilu pokazała wyższość i dojrzałość wygrywając 9:7.

Trzeci mecz to już pojedynek Drumetu i TSR Kujawy. Już na początku drużyna Drumetu strzeliła dwie bramki i przez cały mecz kontrolowała przebieg wydarzeń. Wygraną w tym meczu Drumetu dał sygnał, że jeszcze będzie się liczył w walce o mistrzostwo drugiej edycji Włocławskiej Paak - Starodębska Futsal Ligi.

W spotkaniu DGS i Geberitu od początku była widoczna przewaga DGSu, który kontrolował wszystko co działo się przez cały czas. Ekipa Geberitu walczyła dzielnie do przerwy, lecz po zmianie stron panował tylko jeden zespół - DGS. Tym zwycięstwem DGS udowodnił że będzie walczył do końca o obronę mistrzostwa ligi.