12. kolejka Włocławskiej Paak - Starodębska Futsal Ligi

Dwunasta kolejka drugiej edycji Włocławskiej Paak - Starodębska Futsal Ligi za nami. Wydarzeniem ten rundy były z pewnością pierwsze punkty Indoramy, która po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonała drużynę TSR Kujawy 7:5.

W najciekawszym spotkaniu kolejki zmierzyły się ze sobą TSR Kujawy i Indorama. Od początku meczu było widać że ekipa Indoramy coraz lepiej sobie radzi w lidze. Pierwsze dwie bramki w tym meczu zdobył Mateusz Raciniewski. W 16 minucie Adrian Liszkowski zdobył bramkę kontaktową a w cztery minuty później wykorzystał przedłużony rzut karny ustalając wynik do przerwy na 2:2. Po zmianie stron Mateusz Lewandowski dał prowadzenie drużynie TSR Kujawy, jednak odpowiedź Indoramy była szybka i skuteczna.W 26 i 27 minucie  Mateusz Raciniewski zdobył kolejne bramki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 4:3. Po chwili Piotr Seweryn strzelił dla drużyny TSR Kujawy doprowadzając do remisu 4:4. Na prowadzenie Indoramę wyprowadził Paweł Lubrant, który sprytnie przelobował bramkarza TSR. Po kilkunastu sekundach Adrian Liszkowski zdobył bramkę i było 5:5. W 39 minucie meczu Mateusz Raciniewski zdobył swojego piątego gola w tym meczu dając Indoramie prowadzenie. W ostatniej minucie spotkania po asyście Mateusza Raciniewskiego Patryk Sobczak z bliskiej odległości zdobył bramkę na 7:5 zapewniając swojej drużynie pierwszą wygraną w włocławskiej futsal lidze.

Najlepszym zawodnikiem dwunastej kolejki Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi był zawodnik Indoramy Mateusz Raciniewski, który strzelił pięć bramek i zaliczył dwie asysty mocno przyczyniając się do historycznego zwycięstwa swojej drużyny w lidze. W czołówce klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców bez zmian - pierwszy jest Adrian Lerch (Bobrowniki) z 34 trafieniami na koncie, drugi jest Artur Wojnowski (Geberit), który ma 23 gole, a na trzecim miejscu ex aequo Piotr Gotłasz (Drumet) i Igor Borowicz (Salamander) strzelcy 15 bramek.