wloclawek.info.pl w finale Włocławskiej Ligi Koszykówki

Drużyna wloclawek.info.pl rozbiła Ekoryniec i awansowała do finału szesnastej edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Przeciwnikiem ekipy naszego portalu będzie, tak samo jak w poprzednim sezonie, zespół OpenPartner/AutoserwisP2.

Pierwszy mecz tegorocznych półfinałów WLKA nie wyszedł koszykarzom wloclawek.info.pl, którzy mimo zwycięstwa nie byli zbytnio zadowoleni ze swojej postawy (czytaj więcej). Tym razem nie było już niedomówień. Drużyna prowadzona przez trenera Bartka Rędzikowskiego od pierwszego gwizdka rzuciła się na rywala i już po pierwszej kwarcie prowadziła 33:17, a na przerwę schodziła z wysoką, piętnastopunktową zaliczką.

Po zmianie stron nasi podkręcili jeszcze tempo i z minuty na minutę coraz bardziej powiększali przewagę. Po wysoko wygranej trzeciej i czwartej kwarcie wloclawek.info.pl wygrał z Ekoryniec 94:58 i zameldował się w finale rozgrywek. Ich przeciwnikami będzie, podobnie jak przed rokiem, OpenPartner/AutoserwisP2, który w półfinale dwukrotnie pokonał Sangaz/PartyWlo.pl.

Ekoryniec – wloclawek.info.pl 58:94 (17:33, 19:18, 11:23, 11:20)
Ekoryniec: Tomasik 2, Różanowski M. 3, Szepczyński 16, Stojak 6, Szląskiewicz 15, Borowicz 2, Wasik 1, Łydka 3, Lewandowski 4
Info: Seklecki 6, Pawłowski 30(2), Korpalski 2, Pawlak 6(1), Safandowski 2, Cichorski 13(1), Majchrzak 15(1), Ćwikliński 10(2), Ręgocki 8(1)

Sangaz/PartyWlo.pl – OpenPartner/AutoserwisP2 77:85 (21:25, 21:15, 20:19, 15:26)