wloclawek.info.pl przegrał z Sangaz/partywlo.pl 88:93

W niedzielę rozegrana została szósta kolejka siedemnastej edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Drużyna reprezentująca nasz portal przegrała z Sangaz/partywlo.pl 88:93 i jest to ich druga porażka w tym sezonie.

W szóstej kolejce wicemistrz ligi wloclawek.info.pl grał z Sangaz/partywlo.pl. Mecz od początku nie układał się po myśli info i już po pierwszej kwarcie nasi przegrywali ośmioma punktami. W drugiej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie, drużyna Sangazu powiększyła jeszcze przewagę i na przerwę zeszłą z dwucyfrowym prowadzeniem (53:42). Po zmianie stron portal zaczął grać lepiej. Lepsza obrona i skuteczniejszy atak pozwoliły wygrać tę cześć spotkania jednym oczkiem. Ostatnia odsłona meczu był zdecydowanie najlepsza w wykonaniu naszych koszykarzy. Gonili rywala i wygrali tę ćwiartkę 22:15, jednak to było zbyt mało na świetnie dysponowany Sangaz/partywlo.pl, który wygrał 93:88.

Druga porażka w sezonie na pewno była bardzo bolesna. Nie zagraliśmy tego, co sobie założyliśmy przed meczem. Graliśmy osłabieni bez dwójki wysokich graczy, ale to nie jest wytłumaczenie. Rywale tego dnia byli lepsi, zagrali z większą determinacją i trafiali otwarte rzuty. U nas tego zabrakło - mówi Bartek Rędzikowski, trener wloclawek.info.pl - To jest początek sezonu, najważniejsze dopiero przed nami. Nie poddajemy się i walczymy dalej, jeszcze będzie mnóstwo grania. Gratulacje dla Sangazu.

wloclawek.info.pl – Sangaz/partywlo.pl 88:93 (23:31, 19:23, 25:24, 22:15)