Trzy punkty Włocłavii Włocławek

W rozegranym spotkaniu pomiędzy drużynami Włocłavii Włocławek z Mieszkiem Gniezno, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 2:1, tym samym przewali passę porażek.

W 3 minucie meczu Adriana Różyckiego pokonał Mateusz Zaremski, tym samym dając prowadzenie włocławianom. Pięć minut później Marcin Michałowski pokonał bramkarza Włocłavii, co dało remis 1:1. Na wagę 3 punktów w 34 minucie meczu wynik ustalił Bartłomiej Dębicki strzelając bramkę na 2:1.

W 75 minucie piłkarz Włocłavii Włocławek, Artur Wojnowski po faulu na rywalu zobaczył czerwony kartonik i musiał opuścić boisko. Ostatnie minuty spotkanie gospodarze zmuszeni byli grać w dziesiątkę, jednak i to nie przeszkodziło piłkarzom z Włocławka na utrzymanie wyniku i zdobycie trzech punktów.