Groził, że skoczy. Ruch na moście był wstrzymany

Desperat stał na filarze mostu stalowego. Służby ratownicze, które przybyły na miejsce wstrzymały ruch. Świadek zdarzenia relacjonuje, że mężczyzna krzyczał z góry tłumacząc swoje zachowanie brakiem pracy i perspektyw na życie.


Do niecodziennego zdarzenia doszło około godziny 15:30 na moście stalowym. Zdesperowany mężczyzna wspiął się na trzeci filar mostu i groził, że skoczy do Wisły. Na miejsce dotarły służby ratunkowe, które wstrzymały ruch. 

Jeden ze świadków zdarzenia relacjonuje, że mężczyzna krzyczał z góry tłumacząc, że nie zejdzie, bo nie ma perspektyw i pracy. Po chwilach grozy desperat sam zszedł z przęsła mostu. Ruch został przywrócony.

Desperatem okazał się 28-letni mieszkaniec naszego miasta. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia, następnie zostanie poddany konsultacji medycznej.
10 komentarzy

gość-87304

Jakim brakiem pracy? Brak to jest ludzi do pracy i to nawet w włocławskich firmach. Jakby chciał to w ciągu nawet kilku dni znalazłby drugą.

7 3
ID:77862

gość-34588

Pracy jest pełno, weź tylko wyżyj za 1700 na rękę. Wszystkie firmy które szukają pracowników tyle właśnie płaca i narzekają na brak ludzi. Ukraińcy maja lepiej, nocleg i obiad opłacony, a włocławian musi za mieszkanie zapłacić i kupić sobie jedzenie.

4 0
ID:77866

gość-89280

Człowieku, kto dzisiaj zarabia 1700 zł? No dobra, studenci i inne świeżo upieczone osoby na rynku pracy. Jak ktoś jest naprawdę dobry w tym co robi, do tego zna jeden lub dwa języki obce, dba o wygląd to na pewno na brak pieniędzy nie narzeka. Trzeba umieć się sprzedać i przebić przez tłum łokciami. Świat należy do ludzi obrotnych, kreatywnych i zaradnych. Można mieć lepiej :)

1 0
ID:77872

gość-10704

Stary a głupi

1 0
ID:77878

gość-82048

gościu 89280 jeżeli chodzi a zarobki 1700 zeta to niestety ale śmiem twierdzić ze duży odsetek Polaków tyle zarabia i nie daja sobie rady w życiu bo jak z czego a nie każdy jest piękny i zaradny tak jakim ty pewnie jesteś tak że nie pitol ze chodzi o wygląd i rozpychanie się łokciami,,,,,,,prawdopodobnie w d....e byłeś i g....o widziałeś......

0 0
ID:77891

gość-89280

@~gość-82048: masz rację, to państwo i my wszyscy jesteśmy winni, co niektórzy nie umieją o siebie zadbać. To państwo jest winne, że co niektórzy woleli latać na dyskoteki albo wystawać w bramach zamiast się uczyć do matury lub studiować, uczyć się języków obcych. A wystarczy wykonywać swoją pracę najlepiej jak się potrafi, a w międzyczasie powiększać swoją wartość poprzez nabywanie różnych uprawnień, prawa jazdy itp. W końcu ktoś to doceni. A jak ktoś jest leniem to do kogo pretensje? Ja też bym chciał żeby mój używany samochód był warty tyle co nowy z salonu, ale tak się nie da. Obecny teraz mundial też każdy kraj chce wygrać, a wygra tylko jeden, takie jest życie.

0 0
ID:77899

gość-47235

Tak narzekacie na pracę i zarobki. A prawda jest taka, cena naszej pracy jest uregulowana przez popyt i podaż oraz przez "działania państwa", tak jak ceny innych towarów i usług, czyli tak jak być powinno. Wiadomo, że im mniej skomplikowana i wymagająca praca, tym zarobki będą mniejsze. A np. informatyk programista, doradca podatkowy czy inżynier budowy lub mechaniki, na pewno nie wie co to bieda jeżeli jest dobry w tym co robi. Tak jak ktoś pisał wyżej, wystarczy dążyć do tego, by być wręcz wybitnym i niepowtarzalnym w swojej specjalności, a w końcu ktoś to zauważy i na pewno doceni żeby nie stracić dobrego pracownika. Np. w restauracji jest dużo kucharzy, pomocy kuchennych itp, ale menadżerem kuchni lub całej restauracji jest 1-3 najlepsze osoby. To jest naturalne jak dzień po nocy.

0 0
ID:77901

gość-33674

@~gość-47235: a ja słysze ostatnio coraz częściej, że cena naszej pracy jest owszem regulowana w naszym regionie, ale przez bandę "biednych" biznesmenów, któzy nie mają ochoty placic uczciwie za uczciwą pracę i ustalają górną granicę płac. Nie wypisuj więc facet bzdur, bo te twoje lelum polelum to może łyknie jakaś starsza pani która nie wie co się wokól niej dzieje.

0 0
ID:77903

gość-47235

@~gość-33674: a Ty byś zapłacił za stare Cinquecento tyle co za nowego Mercedesa? Prawda jest taka, że za nowego Mercedesa wolałbys dać tyle co za starego Fiata, a najlepiej nic i jeszcze żeby Ci dopłacili. Nie jest to obraza ani wstyd, nikt nie płaci więcej niż musi. To samo jest z płacami u nas w mieście. Każdy biznesmenem, czy biedny czy bogaty, płaci tyle ile rynek mu "każe". Takie jest życie. Poza tym jak komuś nie pasuje, jak to określiłes, praca u "biednego biznesmena" to zawsze może iść pracować do innego biznesmena, albo założyć własną firmę i sam stać się biednym lub bogatym biznesmenem. Mamy wolny rynek

0 0
ID:77904

gość-94056

Trzeba było idiotę zostawić mógł skakać jednego debila mniej .Koszta całej akcji straży pożarnej i policji oraz ratownictwa medycznego obarczyć tego idiotę i niech zapierd... kible na dworcu czyści .

0 0
ID:77913


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Radni PiS o ekspertyzie dotyczącej remontu hali OSiR

Remont hali sportowej kosztował prawie 10 milionów złotych. Kilka miesięcy po..

Mikołaj Bogdanowicz rozpoczął kampanię „Nowej Piątki”

O inauguracji trasy Nowej Piątki Prawa i Sprawiedliwości w kujawsko-pomorskim..

Nowa „piątka", czyli propozycje rządu PiS dla Polaków

W sobotę na konwencji Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło nowe punkty programowe dla..

Marek Wojtkowski o sprawozdaniu parlamentarzystki PiS

Wczoraj w ratuszu odbył się briefing prasowy, którego tematem była współpraca z..

PiS wnioskuje o utworzenie miejskiej stacji paliw

Przedstawiciele lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości wraz z poseł Joanną..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..