Przedstawili kandydatów z Dużego Południa i Michelina

Kandydat na prezydenta miasta z ramienia Sojuszu lewicy Demokratycznej Krzysztof Kukucki zorganizował konferencję prasową, podczas której przedstawił swoich kandydatów do Rady Miasta, a także program dla Małego Południa i Michelina.


Krzysztof Kukucki przedstawił kolejnych kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Rady Miasta, tym razem z okręgu Duże Południe - Michelin. Liderem listy jest były prezydent Włocławka i wieloletni radny Stanisław Wawrzonkoski. Drugą pozycję zajmuje Jakub Girczyc przedsiębiorca, jeden z najmłodszych absolwentów studiów Master of Business Administration i inicjator finansowania programu In-Vitro (więcej tutaj). Zaraz za nim na trzeciej pozycji znalazła się Mariola Jarzębowska. Kolejni kandydaci lewicy, to Jolanta Małkiewicz, Hanna Konefał i Artur Ochociński.

Podczas konferencji prasowej SLD przedstawiło również program dla Dużego Południa i Michelina. Propozycje lewicy, to między innymi  budowa drogi od ulicy Kapitulnej do ogrodów działkowych, budowa basenu do nauki pływania przy SP 20, przebudowa pozostałych dróg gruntowych  i dokończenie niezbędnej sieci kanalizacji sanitarnej. Oprócz planów związanych z poprawą infrastruktury chcą umocnienia funkcjonowania liceum im. K. Baczyńskiego i termomodernizacji obiektów oświatowych .

W propozycjach dla osiedla Michelin znalazła się rozbudowa Alei Jana Pawła II to między innymi poszerzenie odcinka leśnego od ronda Falbanka do alei Jana Pawła II do dwóch pasów ruchu w każdym kierunku (więcej tutaj), budowa ulic: Cienistej, Wilgi, Kubinowej, likwidacja pozostałych ulic gruntowych, dokończenie przebudowy boiska przy ul. Sarniej, wymiana starych pieców, rewaloryzacja parków, zorganizowanie klas sportowych w szkołach oraz rozbudowa sieci ciepłowniczej przez MPEC.

Jak mówił kandydat na prezydenta lewicy Krzysztof Kukucki na listach SLD znajdują się osoby kompetentne, wyróżniające się wiedzą i doświadczeniem. Program dla poszczególnych osiedli powstawał, podczas spotkań z mieszkańcami, które lewica organizowała cyklicznie.

5 komentarzy

gość-56312

artur syn mariana chyba, cos tak po twarzy mi wyglada... i leon niemczyk na 2gim planie...

1 1
ID:79069

gość-66952

Same ,,nowe'' twarze ......a co na to IPN ?

1 1
ID:79071

gość-92552


Idąc przez '' Safari '', za olbrzymimi stadami zwierząt, lepiej jest , całować antylopy '' Gnu '' w d.pę, niż głosować na
'' małżeństwo '' Horonziaków.

1 1
ID:79078

gość-32274

widze spadochroniarza z nowoczesnej. co, okazało się, że nie ma szans na stołek z nimi co? żenada straszna. a gdzie poglądy? a gdzie toższamośc polityczna? nie wstyd Ci? jaki z Ciebie polityk skoro zarzuciłeś ideały dla stołka? żaden, raczej karierowicz. dla mnie spalony. zero szacunkun za takie ruchy. normalnie jacuś 2

1 1
ID:79082

spadochroniarz...

Co za gość. Nowoczesna miała startować w koalicji z SLD w tych wyborach, ale rada wojewódzka Nowoczenej podjęła decyzję, że Nowoczesna będzie szła w koalicji PO, i Włocławska Nowoczesna nie miała nic do powiedzenia. A ponieważ Girczyc już wcześniej zadecydował, że idzie w tych wyborach ramie w ramie z SLD, to nie przeszedł z resztą pionków Nowoczesnej, którzy nie potrafią się trzymać swoich słów. Nie znasz sytuacji, to nie pisz idiotyzmów. Obejrzyj sobie mobilne q4 z Gierczycem.

1 1
ID:79166


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA