Kandydat PiS chce bezpiecznego miasta dla włocławian

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową z udziałem wiceministra Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Pawła Szefernakera, której tematem było bezpieczeństwo obywateli i współpraca z rządem.


Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa PiS z udziałem wiceministra MSWiA Pawła Szefernakera, który udzielił poparcia kandydatowi na prezydenta Jarosławowi Chmielewskiemu i kandydatce do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego Annie Gembickiej. Podczas spotkania z mediami wiceminister mówił, że PiS szedł do wyborów z konkretnym programem, który stawiał na bezpieczeństwo obywateli kraju. Priorytetowym programem, który jest realizowany przez MSWiA, to modernizacja służb mundurowych na lata 2017-2020, łączny koszt projektu, to ponad 9 miliardów złotych w tym 6 miliardów przeznaczonych dla policji. 

Wiceminister Paweł Szefernaker wspomniał, również jak ważną kwestią jest współpraca z samorządem, przekonując jednocześnie, że warto w tych wyborach stawiać na młodych ludzi.

Jestem przedstawicielem młodego pokolenia w polityce. Jest to moja pierwsza kadencja w parlamencie i bardzo się cieszę, że również w tym regionie startują osoby młode, a jednocześnie doświadczone, jak Jarosław Chmielewski, czy Anna Gembicka - mówił wiceminister MSWiA

Kandydat z ramienia PiS Jarosław Chmielewski mówił, że bezpieczeństwo mieszkańców Włocławka jest dla niego priorytetem i jeśli zostanie prezydentem będzie zwracał na, to szczególną uwagę.

W filarze bezpieczeństwa, który przygotowałem dla Włocławka mieści się zwiększenie środków na płatne służby patrolowe związane z policją. Chcę podwoić tę kwotę, która dzisiaj jest zapisana w budżecie, przypomnę że jest to 150 tyś złotych - powiedział kandydat na prezydenta PiS

Jarosław Chmielewski wspomniał, również o zapewnieniu godnych warunków psom tropiącym, które służą pomocą włocławskiej policji i deklarował, że znajdą się środki na auto służące do transportu czworonożnych stróżów prawa.


5 komentarzy

gość-39341

Wyborcy powinni dostawać konkretne propozycje a nie fatamorgany w stylu ,, przejęcie szpitala przez samorząd , albo budowa mieszkań na 3 Maja lub jak za ub kadencji 300 miejsc pracy rocznie ''.
A w tym samym czasie gwarancja na kostkę Kuźniewicza POOOOOOOOOOOszła w........ i główny POmysłodawca tego drogiego bubla się do niego nie przyznaje .Mało tego udaje że ,,nic się nie stało '' powtarzając hasło naczelnego kłamcy PO .

3 2
ID:79146

gość-52977

Same głupoty i typowa kiełbasa wyborcza.
Mam nadzieję, że nie wygra wyborów!

7 1
ID:79148

gość-26582

kolejny bez programu i spoza Włocławka. Ja bym chciał, żeby prezydentem mojego miasta był mieszkaniec mojego miasta. Z całym szacunkiem, ale mieszkaniec Wieńca powinien tam startować - na jakiegoś wójta, sołtysa czy jakoś tak. Prezydentem Włocławka powinien być mieszkaniec Włocławka. Koniec, kropka. Po Wojtkowskim widzimy jak się kończy, gdy prezydentem jest ktoś spoza.

10 0
ID:79149

gość-42866

Włocławianie powinni głosować na kandydatów PiS i PO mieszkańców okolicznych wsi i miasteczek. Niech się zajmą miejscami swojego zamieszkania.

1 0
ID:79163

gość-19484

więcej policji! miasto policyjne! i tak juz nic nie wolno i nic nie ma. wiecej policji...
co za żenada
a wymysl pan w koncu cos mądrego, co nie bedzie przeciw ludziom?

1 0
ID:79201


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..