Szef SLD przyjechał wesprzeć kandydatów swojej partii

Kampania wyborcza na finiszu. Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty przyjechał do Włocławka, aby wesprzeć kandydatów swojej partii w wyborach samorządowych.


Podczas wizyty szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej ponownie padły deklaracje o powrocie utworzenia 49 województw lub nowym podziale administracyjnym kraju, aby podnieść rangę Włocławka, który od 1998 roku ją traci.

W związku z tym tak jak padają deklarację ze strony rządowej, tak też ze strony naszej jest chęć rozmów, konsultacji społecznych o nowym kształcie administracyjnym naszego kraju, tak żeby zrównoważony rozwój nie był tylko hasłem, a rzeczywiście żeby Polki, Polacy czuli, że państwo dba o każdego z nich - mówił kandydat SLD na prezydenta Włocławka Krzysztof Kukucki

Przewodniczący lewicy mówił, że jego wizyta nie jest przypadkowa, dlatego że zawsze pod koniec kampanii jeździ i wspiera te miejsca, w których jest największa szansa na rozsądek i na dobrą przyszłość.

Dzisiaj Włocławek i Krzysztof Kukucki, dobry kandydat. Włocławski SLD, razem w sojuszu SLD Lewica Razem, bardzo fajna, rozsądna organizacja. Wiem, bo dzisiaj dostałem informacje na temat ostatnich sondaży, jeśli chodzi o Krzysztofa, jeśli chodzi o SLD we Włocławku, bardzo dobre sondaże. Mówię o tym z dumą, ale bez arogancji, prosząc państwa o głos na tę listę. Może to wiecie, na pewno to wiecie, ale dla mnie Krzysztof Kukucki to jest 400 interpelacji w imieniu 400 mieszkańców, największa ilość projektów uchwał jeśli chodzi o Radę Miasta, bezpłatne przejazdy i wiele spokojnych i mądrych inicjatyw. Myślę, że to będzie dobry wybór - powiedział przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty 

Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty powiedział, również że o elektorat lewicy zaczynają starać się partie prawicowe.

Wczoraj, ku swojemu zaskoczeniu zaapelował prezes Kaczyński z informacją taką, że może by po wyborach współpracował z miejscowym SLD. Pan Schetyna zaskoczył mnie bardzo, bo dwa tygodnie temu poparł obniżony wiek emerytalny, który przez dwa lata przekonywali, że trzeba podwyższyć, bo będzie lepiej. Ku zaskoczeniu służb mundurowych Schetyna powiedział, że jak będą mogli to zwrócą wszystkie, te prawa nabyte, które zostały im zabrane - dodał szef SLD 

Podczas spotkania na placu Wolności głos zabrał, także radny Krzysztof Grządziel, który nie szczędził kandydatowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Włocławka pochwał i dobrych słów.

Z całego serca go popieramy, bo wiemy, że to człowiek aktywny, mądry, dobrze wykształcony, mający doświadczenie jak wydawać pieniądze, ja za to gwarantuje - mówił Krzysztof Grządziel

Radny SLD mówił również o całej drużynie, która ma być wsparciem włodarza i zachęcał do głosowania na kandydatów lewicy w wyborach samorządowych.


1 komentarz

gość-64218

Kłamców lustyracyjnych też wspiera ?

0 0
ID:79305


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA