Kolejny sklep Netto otwarty przy ulicy Królewieckiej

Nowy sklep Netto we Włocławku został dzisiaj otwarty. Nowa placówka funkcjonująca w formacie 3.0 powstała w miejscu dawnego sklepu Tesco przy ul. Królewieckiej 41/43.


Netto 3.0 to flagowy format sieci sklepów Netto oferujący szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto nie zapomina także o osobach wybierających wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment produktów (w tym wiele produktów marek własnych Netto) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo szereg promocji przygotowywanych na każdy tydzień pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów.

Wystrój sklepów Netto 3.0 inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju zapewniające kupującym przyjazną atmosferę robienia zakupów.

Pierwsze atrakcje związane z otwarciem sklepu czekają na odwiedzających. Każdy klient otrzyma w prezencie do zakupów wygodną, dużą torbę wielokrotnego użytku. Dodatkowo każda osoba, która zrobi zakupy w nowo otwartym sklepie za minimum 100zł w dniach 8-14 lipca otrzyma wraz z paragonem specjalny kupon obniżający rachunek o 20 zł podczas kolejnych zakupów w tym konkretnym sklepie. Kupon obniżający wartość rachunku o będzie można wykorzystać tydzień później, w dniach 15-21 lipca, robiąc zakupy o wartości minimum 100zł. W tym terminie wydawane będą także kupony o wartości 20zł, z których będzie można skorzystać w dniach 22-28 lipca, gdy zakupy wyniosą co najmniej 100zł. Szczegółowe zasady akcji dostępne są w sklepachi na netto.pl.

Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało także bogatą ofertę promocyjną, która będzie obowiązywać w sklepie w dniach 8-10 lipca lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje ona m.in. wybór owoców i warzyw (m.in. winogrona ciemne bezpestkowe – 7,99 zł za 500 g i brzoskwinie – 3,99 zł za 1 kg), chrupiącego, odpiekanego na miejscu pieczywa i świeżego mięsa „Prosto z zagrody”, (m.in. polędwiczka wieprzowa – 14,99 zł za 1 kg, mięso mielone wieprzowe z szynki – 4,99 zł za 500 g). Nie zabraknie także słodkości, w tym pysznych czekolad marki własnej Premieur z wyjątkowymi dodatkami (m.in. z kandyzowaną skórką pomarańczową czy kawałkami karmelu i solą morską – 3,99 zł za tabliczkę 100 g), a także produktów dla najmłodszych – m.in. pieluch i nawilżanych chusteczek marki własnej Netto – „Hello sensitive”, której produkty antyalergiczne wyróżniają się brakiem zapachu i brakiem barwników (m.in. pieluszki Newborn – 6,99 zł za opakowanie 28 sztuk, pieluszki Mini – 8,99 zł za 38 sztuk czy chusteczki nawilżane – 3,99 zł za 100 sztuk).

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA