ANWIL w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców

Należący do Grupy ORLEN ANWIL uzyskał tytuł Top Employer Polska 2024. To już piąte z rzędu wyróżnienie przyznane przez niezależnych ekspertów, będące potwierdzeniem najwyższych standardów z zakresu zarządzaniazasobami ludzkimi i praktyk HR.


Chemiczna spółka z Włocławka została poddana profesjonalnemu badaniu pod kątem warunków zatrudnienia, oferty pracowniczej i proponowanych benefitów. Do takiego audytu mogły przystąpić firmy z całego świata, które zatrudniały minimum 250 pracowników w danym kraju lub są częścią międzynarodowej organizacji,
w której pracuje więcej niż 2500 osób. Szczegółowe elementy, które były analizowane to m.in. strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, a także integracja. Dodatkowo, w tym roku kluczowe były także praktyki, jakie wdrażają firmy w zakresie różnorodności oraz równości wśród pracowników. Ważny aspekt stanowiły też działania związane z budowaniem trwałych relacji z pracownikami - m.in. poprzez onboarding, komunikację wewnętrzną oraz udzielanie informacji zwrotnej.

ANWIL swoje miejsce wśród nagradzanych firm zajmuje nieprzerwanie od 2020 roku. Stabilność zatrudnienia, rozwój, benefity to kwestie, na które szczególnie zwracają uwagę pracownicy, a my to bardzo dobrze rozumiemy. Prowadzona przez ANWIL polityka HR jest odpowiedzią na potrzeby załogi, będąc jednocześnie zobowiązaniem do dalszego zaangażowania w tworzenie lepszego środowiska pracy. Jako jeden z największych pracodawców w regionie dbamy o najwyższe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, starając się budować z naszymi pracownikami trwałe relacje, które stanowią solidny fundament dla realizowanych działań biznesowych – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Wyjątkowe czasy wydobywają to, co najlepsze w ludziach i organizacjach. Byliśmy tego świadkami w naszym Programie Certyfikacji Top Employers w tym roku. Wysokie wyniki certyfikowanych Top Employers 2024 pokazują, że te organizacje dbają o rozwój i dobre samopoczucie swoich pracowników. W ten sposób wspólnie wzbogacają świat pracy – podsumował David Plink, Dyrektor Generalny Top Employers Institute.

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Został założony ponad 30 lat temu i certyfikował już ponad 2300 organizacji w 121 krajach, które łącznie zatrudniają ponad 12 milionów pracowników na całym świecie.
2 komentarze

gość-98516

to ciekawe, bo znajomi, którzy tam pracują mówią coś zupełnie innego...

0 0
ID:86083

gość-61724

co za sciema

0 0
ID:86085


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA