52-latek odpowie za włamanie i zdjęcie flagi państwowej

Piotrkowscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, podczas włamania do magazynu sklepowego. Wpadł, po informacji od policjanta, będącego po służbie. Dodatkowo odpowie za dwukrotne usunięcie flagi państwowej z prywatnej posesji.


Do tego zdarzenia doszło w minioną niedzielę na ulicy Wyzwolenia w Piotrkowie Kujawskim. Włocławski policjant w dniu wolnym od służby, zauważył przy magazynie sklepowym, podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Poinformował o tym mundurowych z miejscowego posterunku, którzy we wskazanym miejscu zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu radziejowskiego. Zatrzymany, za pomocą młotka wyważył drzwi wejściowe do magazynu i dokonał kradzieży artykułów spożywczych za kilkaset złotych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego, piotrkowscy policjanci ustalili, że podejrzany ma na sumieniu także inne czyny. Na początku maja br. na ulicy 1 Maja w Piotrkowie Kujawskim dwukrotnie dokonał zerwania flagi państwowej z terenu prywatnej posesji. Jedną z nich mundurowi odnaleźli w miejscu zamieszkania zatrzymanego.  

52-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz publicznego usunięcia flagi państwowej. Za te czyny grozi mu od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA