Forum Włocławek

Liberalowie Unii Europejskiej groza palcem Polsce za za
Liberalowie Unii Europejskiej groza palcem Polsce za za wysoki poziom wudatkow publicznych w roku 2008... Sugestie prowadzace do zmniejszenia wydatkow z budzetu panstwa : wycofanie Polski z NATO zaprzestanie finansowania sprowadzania zlomu na zbrojenia oraz udzialu naszych wojsk w Iraku i w Afganistanie, skrocenia samowoli wojtow w gminach,...
Komentarzy0
Wyświetleń532
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Ponad tysiac gornikow protestowalo w Krakowie przeciw
Ponad tysiac gornikow protestowalo w Krakowie przeciw ograniczeniu produkcji (pomimo, ze stal jest droga i brakuje jej) w hutach Acerol Mittal wykupionych zgodnie z programem pana Tuska. Koncern ten na calym swiecie zwalnia pracownikow. A chciano zwalaczac monopol panstwowy zastepujac go innym, grozniejszym. Panie Tusk czy wlasnie tego Pan chcial?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~OliwiaWłocławek
czy może ktoś wie w którym miejscu będzie 16-17maja TYSKI
czy może ktoś wie w którym miejscu będzie 16-17maja TYSKI FESTIWAL PIWA u nas w miescie
Komentarzy2
Wyświetleń693
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~łukaszWłocławek
Fundamentem europejskiej potęgi była cywilizacja łacińska
Fundamentem europejskiej potęgi była cywilizacja łacińska której obszar oddziaływania kreśliły krzyże na wieżach kościołów jak Europa długa i szeroka. Krzyże, gdyż chrześcijaństwo, prócz prawa rzymskiego i stosunku do prawdy uniezależniającego ją od liczby zwolenników danego poglądu były filarami tej cywilizacji....
Komentarzy3
Wyświetleń895
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~LISTA NR.1Włocławek
Coś drgnęło w sprawie quadów w terenie.Może i nasze
Coś drgnęło w sprawie quadów w terenie.Może i nasze służby znajdą sposób i czas na dopilnowanie niesfornych jeźdźców. http://przewodnik.onet.pl/38,1660,1556765,0,1,artykul.html
Komentarzy0
Wyświetleń522
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~HolyWłocławek
Pani minister zdrowia jest od czego ? Osiem tysiecy osob
Pani minister zdrowia jest od czego ? Osiem tysiecy osob chorych na gruzlice (oficjalnie zarejestrowanych). Brak w Polsce leku isoniazidu. Niedlugo zabraknie go w szpitalach. Jeleniogorska Jelfa zaprzestala produckji...nieoplacalna wg prof. Roszkowskiego, konsultanta w dziedzinie chorob pluc! Brak nawet zamiennika do leczenia choroby pluc. Oto do...
Komentarzy2
Wyświetleń843
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~AdaWłocławek
Mam pytanko. Pracowałem w pewnym klubie przy pewnym hotelu.
Mam pytanko. Pracowałem w pewnym klubie przy pewnym hotelu. Pracodawca w umowie zobowiązał się do wypłacania mi pensji do 10 każdego miesiąca. Po wielu rozmowach przelewy poszły dopiero dziś. Mało tego, na mojej liście obecności w rubryce z zarobionymi pieniędzmi za niektóre imprezy zaniżył mi kwoty, które zarobiłem. Zrobił to...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Były pracownikWłocławek
Gratulacje dla MPK na ulicy Wiejskiej na pętli zaprzestano
Gratulacje dla MPK na ulicy Wiejskiej na pętli zaprzestano sprzedawać bilety i pasażer zmuszony jest kupować u kierowcy , z tym że ostatnio nie był mi nawet zdolny z 10zł wydać nie wspominając że fakt te 10gr droższe są ale jak jeździ się codziennie to jedna ma to wpływ na portfelu.
Komentarzy0
Wyświetleń523
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~mitWłocławek
Ale numer.Na mojej ulubionej ulicy Wysokiej, wczoraj w
Ale numer.Na mojej ulubionej ulicy Wysokiej, wczoraj w godzinach dopołudnowych posadzono drzewka i opalikowano.Po południu natomiast wszystko usunięto.Składam gratulacje naczelnikowi Kozickiemu z UM,któremu jak sam pisał brakuje pieniędzy.Jak nie umiesz rządzić to, weź facet łopatę i sam sadź te drzewka. A może tam tędy...
Komentarzy3
Wyświetleń829
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~olafWłocławek
Do Akwarystów - oddam 10 samców gupika, zdrowych w dobrej
Do Akwarystów - oddam 10 samców gupika, zdrowych w dobrej formie za 2 samice mieczyka czerwonego. Nie wiem czy to się pojawi na forum, ale jeśli tak to proszę o poważne oferty
Komentarzy2
Wyświetleń690
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~xyzWłocławek
Podobno niejaki prof.Pawlak ma wykładać na WSHE -1 kwietnia
Podobno niejaki prof.Pawlak ma wykładać na WSHE -1 kwietnia dawno już minął, a tu takie żarty -kto teraz przyjmie absolwentów tej znanej w świecie uczelni do pracy ?????????
Komentarzy0
Wyświetleń475
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~NIEDOWIAREKWłocławek
Obiło mi się o uszy, że Griszczuk najprawdopodobnie nie
Obiło mi się o uszy, że Griszczuk najprawdopodobnie nie poprowadzi Anwilu w przyszłym sezonie (podobno Polatowski go nie znosi i nie chce - Polatoswki to My, kibice i mieszkańcy nie znosimy CIEBIE!). To jest wdzięcznośc za przejęcie drużyny w najgorszym dla trenera możliwym momencie i podziękowanie za (praktycznie pewny) brązowy medal...
Komentarzy2
Wyświetleń654
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~walduśWłocławek
a może jest jakas informacja kiedy reszta pensji, nie można
a może jest jakas informacja kiedy reszta pensji, nie można się dodzwonić do zakładu. Ja nie moge się dodzwonic może macie informację?
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~kakaWłocławek
Właśnie przyczytałam na konkurencyjnym portalu że teatr
Właśnie przyczytałam na konkurencyjnym portalu że teatr "Skene" świętował 30-lecie. Gratuluje z całego serca ale pozostał niedosyt..... dlaczego nikt nie pomyslał o zaproszeniu ludzi którzy kiedyś w nim grali?? Przecież masy ludzi uczestniczyły w realizowaniu wielu ciekawych projektów.... a tu nic ..... te same twarze.... chetnie by...
Komentarzy0
Wyświetleń473
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~CmaWłocławek
CIEPŁO W WASZYCH DOMACH !!! ..przeczytajcie jak Was rżną
CIEPŁO W WASZYCH DOMACH !!! ..przeczytajcie jak Was rżną ;) gigadżul (09-05-2009, 20:33:30) chciałbym zwrócić Twoją uwagę na fakt,że tzw.podzielniki ciepła stosowane w niektórych spółdzielniach mieszkaniowych/z woli ich rad i zarządów/ , są miernikami niewiarygodnymi,nie są również miernikami legalizowanymi.W sprawie...
Komentarzy4
Wyświetleń980
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Wkurzony na spółdzielnięWłocławek
Sprawdzajcie dokładnie wydawaną resztę przez kasjerki w
Sprawdzajcie dokładnie wydawaną resztę przez kasjerki w hipermarmarkecie budowlanym OBI. Dzisiaj zostałem oszukany na 10zł. łatwo policzyć dzienny zysk tej pani.
Komentarzy0
Wyświetleń474
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Ku przestrodze...Włocławek
Wyjezdzajac z ronda Kokoszka dojezdzamy do skrzyzowania
Wyjezdzajac z ronda Kokoszka dojezdzamy do skrzyzowania Wiejskiej z ul. Dluga. Juz 3 razy w tym tygodniu wymuszono na mnie pierwszenstwo przejazdu. Dzieki tylko, ze wolno jechalem nie doszlo do kolizji. Prosze wszystkich kierowcow jadacych od ronda `Kokoszka o zwiekszenie uwagi. Moze by fachowcy od ustawiania znakow zainteresowali sie tym...
Komentarzy1
Wyświetleń634
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~tomasz1Włocławek
"Informujemy, że SatFilm zmienił formę prawną spółki.
"Informujemy, że SatFilm zmienił formę prawną spółki. Obecna nazwa Firmy to: SAT-FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa. Zmienił się także nr NIP " - tej treści komunikat zamieścił operator kablówki na swojej stronie . Cóż to może oznaczać dla nas zwyczajnych odbiorców ich produktu kablowego ? Kim są ci wspólnicy ?...
Komentarzy1
Wyświetleń653
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~stefWłocławek
SOLIDARNOŚĆ 20 LAT, WOLNOŚĆ WALKA O NIĄ, PODOBNO
SOLIDARNOŚĆ 20 LAT, WOLNOŚĆ WALKA O NIĄ, PODOBNO ZWYCIĘSTWO MAMY JUŻ OSIĄGNIĘTE A TYLKO JACYŚ NIEWDZIĘCZNICY KRZYCZĄ JESZCZE, STRAJKUJĄ, WOLNOŚĆ MAMY, LIBERALIZM, PAŃSTWO WÓGOLE MNIEJ O NAS WIE NIŻ ZA KOMUNY, BRAWO !!!! Ministerstwo Finansów nie odpuszcza - twierdzi "Gazeta Wyborcza". Znów chce nowych, szerokich uprawnień...
Komentarzy0
Wyświetleń537
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~UNIA POLITYKI REALNEJWłocławek
Witam Proszę o pomoc w interpretacji odczytu z
Witam Proszę o pomoc w interpretacji odczytu z podzielników ciepła. Na którą wartość ma zwrócić uwagę?
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~karaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA