Forum Włocławek

Ostatnio zamówiłem paczkę u sprzedawcy.Wysłał mi tą
Ostatnio zamówiłem paczkę u sprzedawcy.Wysłał mi tą paczkę kurierem żeby było szybciej.Niestety firma DPD zatrudnia tak nieodpowiedzialnego kuriera że ten nie miał czasu ani chęci na to żeby odebrać pieniądze od kasjerki za paczkę.Na pożegnanie rzucił tylko zdanie kasjerce żebym zadzwonił do niego (nie wiedziałem wtedy co to...
Komentarzy2
Wyświetleń658
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Klient DPDWłocławek
Witajcie Włocławianie, ostatnio przeczytałem o nowej
Witajcie Włocławianie, ostatnio przeczytałem o nowej telefonii komórkowej o nazwie GaduAir. Jest to korzystne rozwiązanie, łączy w sobie GG oraz telefon, mają atrakcyjne ceny za połączenia. Ale nie w tym rzecz. Postanowiłem nabyć starter. Więc sprawdziłem na ich mapie. Jest wiele punktów w których można kupić doładowania, ale...
Komentarzy0
Wyświetleń522
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~AdamoWłocławek
Czy już cos wiadomo co z "DRUMETEM"
Czy już cos wiadomo co z "DRUMETEM"
Komentarzy2
Wyświetleń810
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez bylurkaWłocławek
My mieszkańcy Śródmieścia, właściciele mieszkań,
My mieszkańcy Śródmieścia, właściciele mieszkań, nieruchomości a także osoby pracujące w rejonie Śródmieścia czujemy się poważnie zaniepokojeni działaniami podjętymi przez Prezydenta Miasta Pana Andrzeja Pałuckiego. Plany rewitalizacji, szczególnie rejonu Placu Wolności, Zielonego Rynku nie zostały poprzedzone szerokimi...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Rewitalizacyjna smiercWłocławek
Pan eurokandydat Czarnecki troszczy się teraz bardzo o
Pan eurokandydat Czarnecki troszczy się teraz bardzo o Włocławek a ile pieniędzy z unii pozyskał jak był doradcą Skrzypka bo z tego co wiem to żadnych - tylko dostawał wynagrodzenie z urzędu za bycie doradzom :)
Komentarzy2
Wyświetleń918
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~rychuWłocławek
Doszly mnie sluchy ze nasz kochany UM odebral Nowoscim
Doszly mnie sluchy ze nasz kochany UM odebral Nowoscim Wloclawskim patronat nad turniejem na Orliku za niezbyt pochlebny artykul na temat prezygenta. Prawda?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~mieszkaniecWłocławek
POmazańcy każą się nam cieszyć że sprzedali stocznie
POmazańcy każą się nam cieszyć że sprzedali stocznie Gdańsk i Gdynie za 500mln.Jeżeli przyjmiemy że obie stocznie zajmują teren 100h to przyjmując że cena 1m kw jest 500zł, dochodzimy że kupujący płaci tylko za ziemie, a co z resztą - dzwigi, pochylnie, sprzęt.Teren stoczni Gdynia jest terenem w obrębie miasta i kto wie czy...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~MagdaWłocławek
tak sie zlozylo ze od 2 lat codziennie udaje sie z Wloclawka
tak sie zlozylo ze od 2 lat codziennie udaje sie z Wloclawka do Bogucina , przez tame. Moje spostrzezenie dotyczy luku za(lprzed -jak kto woli) tama. Zwlaszcza bardziej niebezpieczny jest zjazd zima. Bylo juz za mojej kadencji pare smiertelnych wypadkow na tym luku. Problem polega na tym, ze zakret jest odchylony w zewnerzna strone (czyli...
Komentarzy0
Wyświetleń580
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~tomasz1Włocławek
wloclawski lepper znow nadaje, na jednym z portali wypowiada
wloclawski lepper znow nadaje, na jednym z portali wypowiada sie na temat remontu ul.kilinskiego, mowi ze remont byl juz przeprowadzony w poprzedniej kadencji, to ja sie pytam dlaczego po tym remoncie pozostaly na ulicy dziury??moze ktos powinien sie zajac tym ze pieniadze zostaly wyrzucone w bloto
Komentarzy2
Wyświetleń672
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Pan minister finansow Jacek Rostkowski w koncu przyznal, ze
Pan minister finansow Jacek Rostkowski w koncu przyznal, ze prognoza Kimisji Europejskiej przewidujaca recesje w Polsce jest trafna. Jeszcze tydzien temu pan minister zaprzeczal tej prognozie. Pomimo to rzad brnie dalej w tej bzdurnej polityce.
Komentarzy2
Wyświetleń681
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~OliwiaWłocławek
Polska jest daleko za innymi krajami europejskimi jezeli
Polska jest daleko za innymi krajami europejskimi jezeli chodzi o zapasy lekow antywirusowych. Jak zwykle. W Polsce mozemy miec leki dla osob juz chorych i to nie dla wszystkich.Skandalicznym jest rowniez, ze szczepionki przeciw grypie sezonowej nie sa refundowane. W Mielcu gdzie trafila kobieta chora na swinska grype nie bylo leku antywirusowego....
Komentarzy0
Wyświetleń540
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AdaWłocławek
witam prosze o rade .chciałbym zacząc zabawe z wedkowaniem
witam prosze o rade .chciałbym zacząc zabawe z wedkowaniem i kilka moich pytań : jaką wedke kupić , jaki kołowrotek, jaki rodzaj żyłki, i co wewntualnie bedzie mi potrzebne .chodzi mi bardziej o odpoczynek i posiedzenie nad wodą niż robienie jakis konkretnych wyników :) z tego co wiem i czytałem to we włocławku i okolicach ryba jest...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~sir"B"Włocławek
W Polsce wszystkie cuda są możliwe, człowiek który
W Polsce wszystkie cuda są możliwe, człowiek który rządził przed laty Polską i doprowadził ją do ruiny dziś jest wynoszony na piedestał i wychwalany przez premiera, mowa tu o Buzku, który z Krzaklewskim cofneli kraj o kilka lat. Teraz obaj startują w wyborach czyżby chcieli powtórzyć swój sukces z przed lat, mogli by się...
Komentarzy1
Wyświetleń527
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~AZ Włocławek
co to za melodyjka na poczatku, tytuł
co to za melodyjka na poczatku, tytuł proszę http://www.kuchnia.tv/wideo/play-wideo.php? 29058_teraz-brygida/03_018_rosol,odc.+3+-+ros%F3%B3,1
Komentarzy1
Wyświetleń613
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~kakaWłocławek
SM Poludnie - brawo za kolejna kłódkę przy śmietniku na
SM Poludnie - brawo za kolejna kłódkę przy śmietniku na ulicy Nowcy. Wisi ona raptem 2 dni a już kupa śmieci leży przed i koło śmietnika. Jak przyjdzie wiatr to te śmieci będziecie zbierać po połowie osiedla a psy i koty tylko dopełnią dzieła ogólnego syfu jaki się tworzy. SM czy wszystko należy zaczynać od d.... strony ? Ci...
Komentarzy2
Wyświetleń770
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~maniekWłocławek
Jestem za granica. Moze ktos poda wynik meczu Anwilu. Chyba
Jestem za granica. Moze ktos poda wynik meczu Anwilu. Chyba juz sie skonczyl?
Komentarzy4
Wyświetleń954
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~WojtekWłocławek
Sobotnie spotkanie z Energą Czarnymi będzie dla Anwilu
Sobotnie spotkanie z Energą Czarnymi będzie dla Anwilu Włocławek najważniejszym meczem od trzech lat. W tym szczególnym momencie niezwykle istotne jest wsparcie włocławskich kibiców, którzy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią natchnąć zespół do walki. W związku z tym, postanowiliśmy obniżyć ceny biletów do 10 i 15...
Komentarzy1
Wyświetleń633
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~NiepełnosprawnyWłocławek
TRAKTAT LIZBOŃSKI, O TYM NIE POWIEDZĄ CI POLITYCY LECĄCY
TRAKTAT LIZBOŃSKI, O TYM NIE POWIEDZĄ CI POLITYCY LECĄCY NA STANOWISKA I PIENIĄDZE !!! 1. Traktat zakłada samodzielne zmiany. Może zmienić sposób funkcjonowania UE bez potrzeby wprowadzania nowych traktatów, czy uzgadniania społecznego w postaci referendum(jak w Irlandii). Wystarczy większość głosów. 2. Stworzono stanowisko...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~LIBERTASWłocławek
Czy ktoś z wędkarzy orientuje się ,gdzie można natrafić
Czy ktoś z wędkarzy orientuje się ,gdzie można natrafić na ślady lub efekty,, mrówczej'' pracy LENIUCHÓW DZIAŁACZY Z PZW-myślę o namacalnych efektach zarybiania i walki z prawdziwym kłusownictwem ,udostępniania wędkarzom nowych miejsc do wędkowania.Bo po bezrybiu na okolicznych wodach raczej widać ślady nieróbstwa i bezwładu...
Komentarzy2
Wyświetleń623
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~okońWłocławek
Dzięki za wszystkie słowa poparcia. Ale jeszcze tak się
Dzięki za wszystkie słowa poparcia. Ale jeszcze tak się zastanawiałem, czy nie złożyć doniesienia o popełnieniu przestępstwa do prokuratury na byłego szefa - dusigrosza za fałszowanie list płac o czym wcześniej pisałem. Co o tym myślicie, bo szczerze przyznam, że przeraża mnie wizja biegania po prokuratorach i sądach. Z drugiej...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~były pracownikWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA