Forum Włocławek

Przeczytałem na forum gazety.pl Cyt...W ostatni weekend
Przeczytałem na forum gazety.pl Cyt...W ostatni weekend mieliśmy przyjemność być w małym miasteczku w Wielkopolsce w Wolsztynie. Nie wyobrażałam so bie,że tak może wyglądać małe miasteczko.Przepiękne. Oprócz tego,że jest co zwiedzać, wszystko zadbane, robione z myślą o ludziach. na dodatek przez dwa dni, nie znalazłam...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~gośćWłocławek
Wpisz osiedle które popiera prezydenta Pałuckiego
Wpisz osiedle które popiera prezydenta Pałuckiego
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~SondaWłocławek
A ja prostetuję przeciw prostetującym - tym kilku
A ja prostetuję przeciw prostetującym - tym kilku osobom na czele których wydaje się być Pan Poseł i podsyca atmosfere zamiast ją tonować i mediować. Najłatwiej jest nabałaganić. A ja chcę żeby Włocławek miał centrum z prawdziwego zadarzenia. Protestuję przeciw tym czworga Panom!
Komentarzy2
Wyświetleń734
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~AgataWłocławek
Dlaczego poseł Łukasz Z. robi sobie przedstawienie
Dlaczego poseł Łukasz Z. robi sobie przedstawienie polityczne z nieszczęścia ludzkiego? Pracownicy Poczty nie potrzebują "pomocy" pana posła. Znakomitym przykładem nieudolności naszego parlamentarzysty była jego walka o cukrownię w Brześciu Kujawskim, która zakończyła się klęską zakładu. Czyżby znów czekał nas podobny...
Komentarzy4
Wyświetleń872
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pocztowiecWłocławek
Znalazłem pytanie na innym forum czy u nas też tak jest jak
Znalazłem pytanie na innym forum czy u nas też tak jest jak w tym małym miasteczku.Ale tam. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37412&w=95873186&a=9587 3186
Komentarzy1
Wyświetleń683
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Dlaczego Prokuratura we Włocławku nie posiada adresu
Dlaczego Prokuratura we Włocławku nie posiada adresu mailowego? Bo skrzynka nie wytrzyma ilości doniesień.
Komentarzy1
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Żal mi tych kilku osób które protestują w sprawie pl.
Żal mi tych kilku osób które protestują w sprawie pl. Wolności. Nie wiedzą czy może nie chcą wiedzieć, że stali się narzędziem w rękach pisuarów którzy próbują na siłę zdobyć elektorat. Opluwają i szydza bo tylko to potrafią specjaliści od niszczenia. Partia zaścianka, mocherów i ciemnoty i to na czele z młodym...
Komentarzy3
Wyświetleń829
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~JózefWłocławek
Brak słów,wstydzę się za byłego prezydenta naszego
Brak słów,wstydzę się za byłego prezydenta naszego miasta.Harcerze,nic im nie ujmując,potrafią się lepiej zachować na swoich zbiórkach,niż v-ce przew. RM,na sesjach.Panie Skrzypek,ma pan takie powiedzonko''ja,się pytam'',a ja się pytam kiedy pan zniknie,ze sceny politycznej mojego miasta,bo to już przestaje być śmieszne,to jest...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Jan L.Włocławek
Czy mieszkańcy Włocławka dowiedzą się wreszcie kto
Czy mieszkańcy Włocławka dowiedzą się wreszcie kto personalnie ponosi odpowiedzialność za spartolone prace przy trasie Królowej Jadwigi i podpisanie rocznej gwarancji na te roboty ?Czy może to jest wstydliwa tajemnica przedwyborcza ?????
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kierowcaWłocławek
Zastanawia mnie brak dbałości o most drogowy na
Zastanawia mnie brak dbałości o most drogowy na Zgłowiączce koło katedry.Taki piękny zabytek drogownictwa a miasto pozwala jeździć samochodom ciężarowym i niszczyć go. Zniszczono już jeden most-kolejowy.Też zabytek 150-cio letni.Czy konserwator nie miał wpływu na wykonawcę, aby chociaż częściowo wykorzystać zdobiące go...
Komentarzy1
Wyświetleń613
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
oglądam zawsze zdjęcia z rajdów rowerowych odbywających
oglądam zawsze zdjęcia z rajdów rowerowych odbywających się w naszym mieście. Grupa moich znajomych rekreacyjnie jeżdzi na te rajdy, są bardzo zadowoleni i ja też uważam, że to fajne. Mam jednak jedną uwagę, którą nawet dzieliłam się na portalu konkurencyjnym, który zamieszcza zdjęcia z tych rajdów, ale nawet nie wyświetlono...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~moje przemyślenieWłocławek
Tyle ostatnio naczytałem się o budowie nowej drogi i
Tyle ostatnio naczytałem się o budowie nowej drogi i przebudowie ul. Kapitulnej,że mówię sobie pójdę, zobaczę.... Otóż zobaczyłem totalną "popelinę", po pierwsze zjazd w nowo budowaną powinien zaczynać się już od ul. Żwirki i Wigury (wolny przejazd na wprost i odpada koszt niepotrzebnej i niebezpiecznej "wysepki"), ułożenie...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez pamarWłocławek
Kilka dni temu pojawiła się w mediach informacja, że radny
Kilka dni temu pojawiła się w mediach informacja, że radny Kalinowski, członek komisji m.in. kultury (PiS) był raz w teatrze. W dniu dzisiejszym na sesji RM, osobiście radny zdementował tę informację. Otóż w teatrze był 5 razy i to w tym roku. Tyle tylko, że 3 razy w Warszawie i to za duże pieniądze. Nie świadczy to najlepiej o...
Komentarzy3
Wyświetleń821
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Pan prezydent niezadowolony. (Pan Kaczynski). Oto sejm
Pan prezydent niezadowolony. (Pan Kaczynski). Oto sejm zamiast zajac sie ratyfikacja umowy o amerykanskiej tarczy, udaje, ze zajmuje sie rozwiazaniem kryzysu gospodarczego w kraju. "Udaje", to moja osobista opinia a nie pana Kaczynskiego. A przecie to takie pilne i niezbedne dla nas Polakow... Zastanawiam sie w jaka katastrofe chce nas wpedzic ten...
Komentarzy0
Wyświetleń534
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~OliwiaWłocławek
to trochę o Drumecie: z przecieków wiadomo, że jest 5
to trochę o Drumecie: z przecieków wiadomo, że jest 5 oferentów. Znamienne jest to, że syndykiem został nieznany szerzej p. Morawski - nie dziwi nikogo, że do sprzedania potentata w swojej branży wybrano małą włocławską kancelarię? Może i nie dziwi, najwyraźniej mała, ale pracowita - przetarg zorganizowano zaledwie w kilka...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Życzliwy OczywiścieWłocławek
Czy ktoś może się orientuje co i gdzie dokladnie się
Czy ktoś może się orientuje co i gdzie dokladnie się paliło w okolicach lasu miedzy kaliska a wiejska?? Jeszcze okolo20 minut temu widac bylo kleby dymu. Dokladniej nie widzialem bo mi bloki zaslanialy.
Komentarzy2
Wyświetleń712
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez klosek1990Włocławek
Trzeba Ciebie izolować!!! Jesteś zarażona niezdrową
Trzeba Ciebie izolować!!! Jesteś zarażona niezdrową paniką!! Znalezienie szczepionki na takiego wirusa to gwarantowany "Nobel"
Komentarzy0
Wyświetleń498
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Wirus A/H1N1Włocławek
Nastepna osoba przylatujaca z USA jest zarazona swinska
Nastepna osoba przylatujaca z USA jest zarazona swinska grypa. Ten pan mial przesiadke w Monachium i wysiadl w Balicach. Skutek ? trzeba przebadac wszystkich pasazerow lecacych tym samolotem, osoby w Monachium i w Polsce. Kiedy pani minister zdrowia otwarcie powie ze sytuacja jest bardzo niebezpieczna i pomysli o dostarczeniu odpowiedniej ilosci...
Komentarzy3
Wyświetleń912
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AdaWłocławek
Może ktoś wie co się stało z prezydentem Włocławka i
Może ktoś wie co się stało z prezydentem Włocławka i jego przybocznym. Brali oni dzisiaj udział w rajdzie rowerowym do Nieszawy, ale tylko w jedną stronę. A zapewniał pan wszystkich panie prezydencie (na starcie jak były kamery)o swojej kondycji i miłości do jazdy rowerowej. Jednak bez samochodu i kierowcy ani rusz.
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ZaniepokojonyWłocławek
Jadę antobusem sobie zresztą a może i bez bileta i
Jadę antobusem sobie zresztą a może i bez bileta i poglądam na drogę wiejską jak to na wsi Antobus kolebie bo dziura na dziurze,łaty sie wypruły.Widzę taki folder z dykty a nanim gembe jak w Gobrowiczu z napisem kopyść. Kto to jest kopyść ?
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA