Forum Włocławek

W Nowościach Włocławskich pojawiła się notka w której
W Nowościach Włocławskich pojawiła się notka w której prezes MPK, pan Krygier, poinformował czytelników, że opóźnieniom w kursach autobusów winni są gapowicze. Zdecydowanie się nie zgadzam. Winę za opóźnienia w takich wypadkach ponosi wyłącznie przewoźnik. Gapowicze stanowią problem firmy przewozowej a nie pasażerów...
Komentarzy4
Wyświetleń972
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez zbuntowany_kaloryferWłocławek
Pan Kwasniewski powiedzial ze nazwisko "Alka" zdradzi na lozu
Pan Kwasniewski powiedzial ze nazwisko "Alka" zdradzi na lozu smierci...i ze Tusk i Kaczynski musza nad soba popracowac aby przejsc przez kryzys. Smieszne. Co do Alki to osobiscie ani mnie ziebi ani ...Przeciez pan Kwasniewski tez rece maczal w prywatyzacjach i powstawaniu prywatnych spolek watpliwego pochodzenia. Mial pole do popisu aby polepszyc...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Kochani jest dobrze a może bardzo dobrze - Nasza Poczta
Kochani jest dobrze a może bardzo dobrze - Nasza Poczta coraz lepiej pracuje - zwykły list nadany na poczcie Nr 1 w godzinach rannych- do Szczecina idzie cały tydzień . Nadany 12 maja dotarł do adresata w dniu 20 maja. Gratuluję tempa. Koniecznie trzeba zamknąć we Wlocławku Pocztę a wtedy list może dotrze za miesiąc czy dwa.Pocztowcom...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~StachaWłocławek
Pan Prezydent budzi sie i krytykuje rzad, wymieniajac bledy
Pan Prezydent budzi sie i krytykuje rzad, wymieniajac bledy pana Tuska, ktorych sam jest inicjatorem. Nagle przed wyborami dostrzegl bezrobotnych. Tylko jak pan prezydent ustosunkuje sie do kosztownego uczestnictwa w ingerencjach zbrojnych NATO, niepotrzebnych rozjazdow za granice, korzystania w pelni z przywilejow prezydenckich, niepotrzebnych i...
Komentarzy16
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~OliwiaWłocławek
Jeżeli jesteś mamą kilkumiesięcznego malucha i czasami
Jeżeli jesteś mamą kilkumiesięcznego malucha i czasami nie wiesz jak sobie poradzić z nowymi wyzwaniami lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi mamami. przyjdź do Cafe Mistrz i Małgorzata na spotkania KLUBU MAM z okazji Dnia Mamy 26 maja godz.17.00. Nic nie cieszy tak jak chwila wytchnienia przy małej czarnej w...
Komentarzy4
Wyświetleń917
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~kamaWłocławek
NIC NIE ROBIĆ, NIC NIE ZMIENIAĆ, NIE MIEĆ ZMARTWIEŃ,
NIC NIE ROBIĆ, NIC NIE ZMIENIAĆ, NIE MIEĆ ZMARTWIEŃ, ZDROWYM I SZCZĘŚLIWYM BYĆ, PREZYDENCIE ŁASKAWY, ZABIERZ NAS DO LIPNA, A NIE DO WARSZAWY, NIE POZWÓL ZROBIĆ, STREFY MROKU I CIEMNEJ MOCY, NIE POZWÓL ROZWALAĆ, WARSZAWIAKOM HAL BLASZANYM, POD PAŁACEM KULTURY, BO NIC NIE ROBIĆ, NIC NIE ZMIENIAĆ, NIE MIEĆ ZMARTWIEŃ,...
Komentarzy1
Wyświetleń606
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~piosenkaWłocławek
Moze trochę humoru....................... Potrzebne jest 7
Moze trochę humoru....................... Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3 Udo jest tak twarde jak cement Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~maniekWłocławek
Mam wielka prosbe do mieszkancow Wloclawka. Potrzebuje do
Mam wielka prosbe do mieszkancow Wloclawka. Potrzebuje do celow artystycznych amatorskich niekomercyjnych zdjec znanych miejsc, ulic, budowli z Wloclawek z lat 1920-1990. Jezeli ktos ma takie zdjecia i moze zeskanowac je w miare dobrej jakosci lub inaczej udostepnic do skanowania bede wdzieczny. Prosze o info na mail [email protected]. Zdjecia nie...
Komentarzy0
Wyświetleń562
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~AmatorWłocławek
Rewitalizacja, pieniadze w bloto... Bo po co Aquapark.
Rewitalizacja, pieniadze w bloto... Bo po co Aquapark.
Komentarzy4
Wyświetleń916
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~A u nasWłocławek
Wielka Nieszawka. Ruszył przetarg na budowę aguaparku pod
Wielka Nieszawka. Ruszył przetarg na budowę aguaparku pod Toruniem Pierwsza łopata pod Centrum Sportu w Wielkiej Nieszawce ma zostać wbita jeszcze w tym roku. Co się w nim znajdzie ? W części głównej Trzy baseny, sztuczna rzeka, ścianka wspinaczkowa, jacuzzi, zjeżdżalnia. W części spa sauny suche, solankowe, na podczerwień i...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ŚPIJMY DALEJ !!!!!Włocławek
za każdym razem jak coś sie wytknie obecnej władzy (miedzy
za każdym razem jak coś sie wytknie obecnej władzy (miedzy innymi na tym portalu), zaraz odzywają się ich ludzie twierdząc ze poprzednicy byli gorsi. Na każdyu zarzut jest tekst, a oświetlenie na stadionie, a aleja. Nieważne na jaki temat, nieważne o czym. Zamiast merytorycznych wyjaśnień, zawsze jest twierdzenie, że Skrzypek był...
Komentarzy1
Wyświetleń561
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~prosty człowiekWłocławek
ktos wie co to byl za wybuch i gdzie dzis (sroda) po 22?? na
ktos wie co to byl za wybuch i gdzie dzis (sroda) po 22?? na prawie kazdym osiedlu bylo go slychac..
Komentarzy4
Wyświetleń924
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Mr.XWłocławek
Boje się lodówkę otworzyć, żeby mi p. Jacek Kuźniewicz
Boje się lodówkę otworzyć, żeby mi p. Jacek Kuźniewicz z niej nie wyskoczył. Ja rozumiem, że jest kandydatem w nadchodzących wyborach do europarlamentu, ale czy on musi być codziennie w telewizji? Człowieku, daj już nam spokój, nie chcemy już ani ciebie oglądać ani słuchać twoich mądrości. Od kilkunastu dni nie było lokalnego...
Komentarzy15
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ferdekWłocławek
Obserwuję dyskusję na temat przebudowy Pl. Wolności, jedni
Obserwuję dyskusję na temat przebudowy Pl. Wolności, jedni są za drudzy przeciw. Ja się pytam internautów czy są za podwyższeniem podatków o 50 procent i wtedy za przebudową Pl.Wolności. Przecież to do tego zmierza, obligacje z procentem trzeba spłacić i my musimy to spłacić, niech nikt nie liczy że za nas spłaci to Prezydent, on...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Obserwator 2Włocławek
Żenadą nie jest to że kupcy protestują żenadą jest ,
Żenadą nie jest to że kupcy protestują żenadą jest , że wielu ludzi nic nie rozumie. Po co likwidować parkingi skoro ciągle brakuje miejsc parkingowych i skoro UM ma z tego tytułu jakieś dochody. To się niby nie liczy nie???? Łatwo jest brać pożyczki i wypuszczać zagadkowe obligacje, zamiast szukać przypływu gotówki do UM. Poza...
Komentarzy1
Wyświetleń630
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ogrody54Włocławek
Protesty kupców z Placu Wolności to już żenada na całą
Protesty kupców z Placu Wolności to już żenada na całą Polskę. Najpierw krzyczeli, że w mieście nic się nie dzieje i nie ma gdzie wyjśc na spacer, a jak coś się wreszcie ruszyło - blokują wszystkie inwestycje. Jeśli za kilka lat miasto będzie jednym wielkim, brudnym, zacofanym parkingiem, to będzie wiadomo, komu podziękowac! To...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~WłocławiankaWłocławek
Nie dalej jak wczoraj czytałem słowa radnego Skrzypka, że
Nie dalej jak wczoraj czytałem słowa radnego Skrzypka, że WWS nie jest partią polityczną. A czym? Działając ramię w ramię z pisowskimi politykami zasługują na wszystkie przymioty polityków tej partii plus dodatkowo dwulicowość.Tak, tak. Towarzysz szmaciak się kłania. Z uwagą przeczytałem kilkakrotnie opinię Realisty pod...
Komentarzy1
Wyświetleń619
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~DionizyWłocławek
Od kiedy to Jarosław Kaczyński interesuje się
Od kiedy to Jarosław Kaczyński interesuje się Włocławkiem? Temat remontu tamy był przecież znany i za jego rządów.Nagle ubolewa nad przebudową Placu Wolności wie lepiej od Nas,że będzie tu centrum rozrywki.Przed wyborami znowu jest najazd liderów partii i obiecują Nam "gruszki na wierzbie".Juz nie damy się nabrać na piękne...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek
od kilku dni, u konkurencji trwa podwórkowa "batalia o
od kilku dni, u konkurencji trwa podwórkowa "batalia o huśtawki i psie kupy " .Ta mini lokalna "bitwa" przeniesiona została również na łamy lokalnych gazet /nośne tytuły,obszerna wierszówka dla piszących / . jeden z internautów zamieścił swój komentarz pod artykułem,z treścią którego się zgadzam/oczywiście komentarza/ i...
Komentarzy0
Wyświetleń490
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~jutuWłocławek
Zobaczcie jak wybrancy nasi ciezko pracuja w Parlamencie UE ,
Zobaczcie jak wybrancy nasi ciezko pracuja w Parlamencie UE , okolo 2:00 minuty widac naszego Zwiefke jak ucieka po podpisaniu listy obecnosci, miesieczne ich dochody to 13000 Euro !!! http://www.wykop.pl/link/184827/zarobki-i-naduzycia-parlamentarzystow-unii-europejskiej
Komentarzy0
Wyświetleń505
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Wybrancy narodu UEWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA