Forum Włocławek

Witam! Szukam osób, które pomogłyby mi stworzyć bazę
Witam! Szukam osób, które pomogłyby mi stworzyć bazę danych *.xml rozkładu jazdy MPK we Wwku, na podstawie rozkładu widniejącego w internecie na www.mpk.com.pl. Owa baza danych zostałaby potem przekonwertowana na aplikację JAVA i opublikowana jako rozkład jazdy MPK we Wwku na komórkę z opcją wyszukiwania połączeń . więcej info...
Komentarzy0
Wyświetleń556
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~JAVAWłocławek
NA TRASIE PII czyli Alei Kazimierza Wielkiego od
NA TRASIE PII czyli Alei Kazimierza Wielkiego od skrzyżowania Chopina-Aleja Królowej Jadwigii-Trasa nr 1 Łódź-PII ZACZYNAJĄ COŚ ROBIĆ NA SAMYM POCZĄTKU PII, CO TO MA BYĆ, BO NIE MA TABLICY ITD ?!?!? zwężenie jest drogi od tego skryżowania w PII.
Komentarzy0
Wyświetleń583
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~KIEROWCAWłocławek
W związku z zawodami wędkarskimi mam jedno pytanie :czy,,
W związku z zawodami wędkarskimi mam jedno pytanie :czy,, AKTYW'' PZW zaprosił swoich kolegów sieciarzy na te zawody,czy jest przewidziana konkurencja NA SZARPAKA I NA AGREGAT ?
Komentarzy5
Wyświetleń986
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~okońWłocławek
CZY W DRUMECIE WYPŁACILI NORMALNIE PENSJE?
CZY W DRUMECIE WYPŁACILI NORMALNIE PENSJE?
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~kakaWłocławek
Weźcie się w końcu za tych łobuzów którzy co roku
Weźcie się w końcu za tych łobuzów którzy co roku napadają na dom Kevina. Chłopak nie miał ani jednej spokojnej wigilii.
Komentarzy2
Wyświetleń716
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Sam w domuWłocławek
"W Szkole Podstawowej Nr 23 im. Kardynała Stefana
"W Szkole Podstawowej Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. " - to fragment informacji zamieszczonej w konkurencji.Dlaczego cytuję to wydarzenie ? Ano ,myślę sobie ,że jak zwykle przeginamy pałę,tym razem w drugą stronę.Poprzednio mieliśmy...
Komentarzy0
Wyświetleń442
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~bbcWłocławek
Róg Królewieckiej i Zduńskiej jest przychodnia jest tam
Róg Królewieckiej i Zduńskiej jest przychodnia jest tam ktory ma uprawnienia /zapomniałem nazwiska/ i problem z głowy,jest wiecej tych lekarzy jak sie dowiem napisze.
Komentarzy1
Wyświetleń578
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~A-ZWłocławek
pomóżcie ! czy można we włocławku zrobić prywatnie
pomóżcie ! czy można we włocławku zrobić prywatnie badania do szkoły ponadgimnazjalnej ( koleżanka , która była z córką w ośrodku medycyny pracy spędziła tam 8 GODZIN ) paranoja i brak słów !
Komentarzy3
Wyświetleń840
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~marta 9Włocławek
no nareszcie A/N1H1 czyli "ta" grypa w Polsce!!! NARESZCIE!!!
no nareszcie A/N1H1 czyli "ta" grypa w Polsce!!! NARESZCIE!!! bo ogladajac od czasu do czsu tv można było wyczuć zawód dziennikarzy, że nie mogą się "rozkręcić"! Jak to możliwe, że inni mają, a w Polsce nie ma... to straszne! No to teraz już jest! i bedzie temat wałkowany wzdłuż, wszerz, w górę, w dół i w poprzek..., bo...
Komentarzy4
Wyświetleń984
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~LudźWłocławek
"Trwa remont fontanny usytuowanej na ul. Wojska Polskiego
"Trwa remont fontanny usytuowanej na ul. Wojska Polskiego przy Teatrze Impresaryjnym, poinformował Wydział Gospodarki Komunalnej" To dobra wiadomość,ale co będzie z sypiącym się budynkiem teatru ? Co nam po fontannie jak rozpadnie się budynek główny ?
Komentarzy2
Wyświetleń724
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~bbcWłocławek
Jako osoba, którą w niedługim czasie czeka wesele, mam
Jako osoba, którą w niedługim czasie czeka wesele, mam pytanie do ludzi "w branży":) Wiecie może gdzie we Włocławku można najtaniej kupić alkohol? - chodzi oczywiście o najmocniejsze procenty. Pzdr
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~weselnikWłocławek
Witam. Czy urząd skarbowy ma jakiś określony czas do
Witam. Czy urząd skarbowy ma jakiś określony czas do oddania pieniędzy po rozliczeniu Pitu ? Bo czekam już któryś miesiąc z kolei i nic !!! Jak ja bym musiał oddawać to musiał bym w przeciągu tygodnia a oni widzę urzędasy zas...e nigdy nie śpieszą się nawet nie informują w przeciągu jakiego czasu oddadzą mi moje pieniądze.
Komentarzy2
Wyświetleń759
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~vipWłocławek
Włocławek, cln. 2009-04-24 URZĄP WBASTA WtOOAWEK
Włocławek, cln. 2009-04-24 URZĄP WBASTA WtOOAWEK Wydział GospodarW Komunalne] Oi^F GK.7062-&-H&/2009 W odpowiedzi na pisma przesłane pocztą e-mailową w dniu 8, 9, 10, 14, 15, 16, i 19 kwietnia br. o tematyce „Brud i nie tylko w śródmieściu" wyjaśniam, iż stan czystości i porządku na terenie miasta Włocławek dokładnie...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~OLAFWłocławek
Obchody upamiętniające piątą rocznicę wejścia Polski do
Obchody upamiętniające piątą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, które miały miejsce we Włocławku to była partyjna impreza i jawna kampania wyborcza Platformy Obywatelskiej! PO zrobiła sobie za publiczne pieniądze imprezkę dla tłumu. Widać, że dla kolegów przewodniczącego Sobolewskiego i posła Wojtkowskiego każda...
Komentarzy3
Wyświetleń664
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~WyborcaWłocławek
ZUS I KRUS-źródełka pieniążków dla politykierków -z co
ZUS I KRUS-źródełka pieniążków dla politykierków -z co oni by chlali gdyby nie takie źródełka????Dlatego obywatel nie może mieć kontroli nad SWOIMI pieniędzmi.
Komentarzy0
Wyświetleń580
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Dziś chłopaki z PeŁo pokazali gdzie mają wyborców i do
Dziś chłopaki z PeŁo pokazali gdzie mają wyborców i do kogo należą biura poselskie -akcja jak w stanie wojennym .Tak długo niektórzy musieli czekać by dowiedzieć się na kogo głosowali.Zwyciężyła stara zasada -jak strach u d...to zawsze można wezwać ZOMO...
Komentarzy3
Wyświetleń839
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Jak to jest, że trąbi się o oddanym boisku Orlik przy
Jak to jest, że trąbi się o oddanym boisku Orlik przy szkole nr 7, nawet poseł zaszczycił swoją obecnością, a młodzież z tego boiska nie może korzystać, bo jest przeganiana przez ciecia straszącego policją? Czyżby władza bała się dewastacji i miłościwie nam panujący Krzywousty nie miałby czym się chwalić w nadchodzącej...
Komentarzy1
Wyświetleń604
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~WłocławianinWłocławek
święto,święto i już po . Ciekawostką towarzyską,moim
święto,święto i już po . Ciekawostką towarzyską,moim zdaniem,jest to,że socjalistyczny kapitalista czy też kapitalista socjalistyczny , jak kto woli , tym razem nie uczestniczył w lokalnych uroczystościach pierwszomajowych. A jeszcze w nieodległej przeszłości sam "dżwigał" szturmówkę. Drugą ciekawostką jest to,że były...
Komentarzy4
Wyświetleń927
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~bywalecWłocławek
Byłem parę dni temu na starym mieście i zobaczyłem
Byłem parę dni temu na starym mieście i zobaczyłem coś,po czym do dziś nie mogę wyjść z podziwu.Mianowicie dwie ,przez całą długość ulicy 3-go Maja,białą farbą namazane linie.Podziw mój zaś wzbudza GŁUPOTA bęcwała,który to wymyślił i drugiego,który to zaakceptował.Jeśli już ktoś wydumał sobie w tym miejscu ścieżkę...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~forsmarkWłocławek
Czy ktoś słyszał z jakim programem startują
Czy ktoś słyszał z jakim programem startują ,,NASI"kandydaci do parlamentu UE ,czy może jet to tylko skok na kasę ,a my (stado baranów)musimy wypełnić ,,obywatelski obowiązek''i stawić się w lokalu wyborczym ,a potem wynocha ?
Komentarzy4
Wyświetleń852
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~QWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA