Forum Włocławek

Satfilm - co to za instytucja, która walczy już ponad 2
Satfilm - co to za instytucja, która walczy już ponad 2 tygodnie z poprawnym działaniem kanałów telewizyjnych (np TVNCNBC) i to bez rezultatu. Dostosowują częstotliwości, przeprogramowują, walczą i walczą i zero rezultatu. Ehhh fachowcy
Komentarzy4
Wyświetleń892
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~xyzWłocławek
CO Z NASZĄ PRYWATNOŚCIĄ ? Nasze maile, internetowe
CO Z NASZĄ PRYWATNOŚCIĄ ? Nasze maile, internetowe kontakty i rozmowy pod ścisłą kontrolą. Jak informuje "Dziennik" od poniedziałku, na podstawie nowej unijnej dyrektywy, dostawcy internetu muszą rejestrować kontakty swoich klientów w sieci. Wszystko w ramach walki z terroryzmem. Eksperci alarmują jednak, że nowe rozwiązania...
Komentarzy3
Wyświetleń847
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~WOLNOŚĆ CORAZ MNIEJWłocławek
JUZ NIEDŁUGO MINĄ 2 MIESIĄC OD OGŁOSZENIA POSTOJU W
JUZ NIEDŁUGO MINĄ 2 MIESIĄC OD OGŁOSZENIA POSTOJU W DRUMECIE, CZY MACIE JAKIEŚ WIADOMOŚCI CO DALEJ Z ZAKŁADEM CO DALEJ Z PRACOWNIKAMI?
Komentarzy4
Wyświetleń904
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DRUMECIARZWłocławek
prosze o podanie trasy egzaminacyjnej na kategorię A we
prosze o podanie trasy egzaminacyjnej na kategorię A we Włocławku. Z góry dziękuję
Komentarzy0
Wyświetleń566
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~jajajaWłocławek
Zdaje sobie sprawe, ze to co pisze irytuje niektore osoby,
Zdaje sobie sprawe, ze to co pisze irytuje niektore osoby, ale to sa fakty. W chwili obecnej poziom bezrobocia zbliza sie w niektorych miastach do 70%.Szybciej mozna znalezc prace w duzych miastach ale koszt zamieszkania i utrzymania sie przekracza dochody juz zaczynaja pojawiac sie pracujacy bezdomni jak na Zachodzie. Czy nadal bedziemy glosowac...
Komentarzy2
Wyświetleń888
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Bry, mam pytanko. Czy sklep sprzedając nowy sprzęt AGD (w
Bry, mam pytanko. Czy sklep sprzedając nowy sprzęt AGD (w tym wypadku, lodówkę), zobowiązany jest zabrać na moje życzenie, stary? I czy normalną praktyką jest wręczanie w takim wypadku klientowi, świstka z nr. tel. do Saniko, aby załatwił to na swój koszt?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ananasWłocławek
Dzien dobry komuszki w ten piekny poranek:)Widzialem
Dzien dobry komuszki w ten piekny poranek:)Widzialem konwencje waszej ukochanej parti przewodniej ahhahaha, czy towarzysze wierzycie swojemu zapaterowskiemu ze poprowadzi was do victori?jeszcze lepszy byl malolat z lowicza lekko otepialy uczen Alka buhahhahha tak mnie rozbawily zwroty "najwazniejszy czlowiek" i "po pierwsze zwykly czlowiek" ze...
Komentarzy5
Wyświetleń995
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Myślę ,że moja korespondencja z UM i RM odzwierciedla
Myślę ,że moja korespondencja z UM i RM odzwierciedla traktowanie wyborcy i podatnika. Ale uparte z Was Urzędnicy. Uwielbiają brud.W Szkle Kontaktowym w TVN też już sprawę poruszyłem. Pora na krótkie filmiki. Serdecznie pozdrawiam.Gdyby nie brud panujący wmieście to spacer byłby przyjemniejszy. ----- Original Message -----...
Komentarzy4
Wyświetleń880
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~gośćWłocławek
Dnia 18.04.09r około godziny 19, na ulicy starodębskiej,
Dnia 18.04.09r około godziny 19, na ulicy starodębskiej, przybłąkał się do mnie mały kundelek wiek około 5 m-cy, suczka, coś zmieszane z jamnikiem, maści czarnej z rudymi plamkami i białym krawacikiem, wysokość około 30 cm. Zacna psinka, troszkę zwariowana, bystra. Szukam jej właściciela, któremu uciekła, bądź który ją...
Komentarzy0
Wyświetleń491
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Marcin GuzowskiWłocławek
gdzie jest szuja ... ostatnio nic nie pisze ... może miał
gdzie jest szuja ... ostatnio nic nie pisze ... może miał dość i wyjechał z miasta...
Komentarzy3
Wyświetleń757
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~keypaksWłocławek
Pogoda dla bogaczy.Prezydent Sopotu wplacil kaucje- tylko
Pogoda dla bogaczy.Prezydent Sopotu wplacil kaucje- tylko 35tys zl pomimo milionowych naduzyc wyszedl z aresztu i w dodatku zamiast wyrzucic go on sam zazadal referendum czy ma zostac - nietykalny prawdopodobnie przekupiona jest rowniez tamtejsza prokuratura. gdzie jest nasz prezydent z "prawa i sprawiedliwosci"
Komentarzy4
Wyświetleń834
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~OliwiaWłocławek
Komu dziś cala noc wył alarm na Południu w okolicach ulicy
Komu dziś cala noc wył alarm na Południu w okolicach ulicy Zbiegniewskiej ??? Ludzie ogarnijcie się, dzieci spać nie mogą
Komentarzy2
Wyświetleń777
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MonikaWłocławek
W miarę regularnie obserwuję wypowiedzi mieszkańców
W miarę regularnie obserwuję wypowiedzi mieszkańców dotyczące życia, funkcjonowania miasta oraz poczynania naszych władz. Po wnikliwej analizie doszedłem do wniosku, że większość szanownych internautów wyraża negatywne odczucia wobec "miłosiernie nam panującego" gospodarza. A może by tak zawiązać jakiś "komitet...
Komentarzy4
Wyświetleń958
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez pamarWłocławek
Sobotnie popołudnie nad jeziorem koło Włocławka
Sobotnie popołudnie nad jeziorem koło Włocławka zapowiadało się bardzo miło.Spotkanie znajomych,pieczone ziemniaki i kiełbaska w wyznaczonym przez nadleśnictwo miejscu.Spiew ptaków,szym drzew.Pełna sielanka. Nagle pojawia się samochód o magicznych numerach CWL..CV. Dwie dziewczyny,dwóch menów (jeden prężący sterydowe mięśnie i...
Komentarzy5
Wyświetleń884
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Fan lasów wszelkichWłocławek
Zaslugi dyrektorow szpitali zarabiajacych wysokie kwoty wg
Zaslugi dyrektorow szpitali zarabiajacych wysokie kwoty wg NIK -u: w Lodzi - 36 mln naduzycia, w Pabianicach - zaangazowana spolka do wykupienia dlugow pobiera za uslugi 347% poprzedniego zadluzenia i dlug powiekszony 4 razy,gdzie indziej brak urzadzen przeciwpozarowych...ale za to mamy liberalizm
Komentarzy3
Wyświetleń679
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~AdaWłocławek
" Klub Prawa i Sprawiedliwości przygotowuje "czerwoną
" Klub Prawa i Sprawiedliwości przygotowuje "czerwoną księgę" bubli prawnych - poinformował dziś rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak. Zdaniem posłów PiS, ekipa premiera Donalda Tuska od półtora roku psuje bowiem prawo." Chyba w sprawie bubli prawnych miałby coś do powiedzenia nasz poseł pan Zbonikowski ? Prawda,Panie Pośle ? Np....
Komentarzy5
Wyświetleń957
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~jutuWłocławek
Zacne hasło mozna usłyszeć dziś w radio RMF FM
Zacne hasło mozna usłyszeć dziś w radio RMF FM ,,Przyszła wiosna będą warzywa". Pomyślcie nad tym pseudo motocyklisci.
Komentarzy1
Wyświetleń616
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MieszkaniecWłocławek
mogłaby byc chociaz jedna ławka podrodze jak sie jedzie
mogłaby byc chociaz jedna ławka podrodze jak sie jedzie alejka rowerowa na pińczatę
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~izaWłocławek
Wszystkich WĘDKARZY ,którzy chcą się dobrze uśmiać
Wszystkich WĘDKARZY ,którzy chcą się dobrze uśmiać zapraszam na stronę P Z W ,tam zobaczycie jaka jest obfitość ,,ŁOWISK" za ,,drobne " dwieście kilkadziesiąt złotych ,o Wisełce nie wspomnę bo jest to królestwo sieciarzy -najpierw trzeba rybę kupić i przywieźć ,żeby ja złowić.Teraz wiadomo dlaczego ,,działacze" uprawiają...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~okońWłocławek
odrobina rozrywki z wyspy:)
odrobina rozrywki z wyspy:) http://perezhilton.com/tv/index.php?ptvid= 89e03ffa2a814
Komentarzy2
Wyświetleń661
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pazdziochWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA