Forum Włocławek

U zbiegu ulicy Długiej i Wiejskiej,znajduje się sklep
U zbiegu ulicy Długiej i Wiejskiej,znajduje się sklep ogrodniczy,to co się dzieje na ścieżce rowerowej i chodniku za przyczyną kierowców, woła o pomstę do nieba.Brakuje tylko podajników,żeby paniska nie wychodzili ze swoich bryczek.Pytam,gdzie jest straż miejska,wystarczy jeden municypalny dziennie,aby był tu porządek,i by miasto...
Komentarzy3
Wyświetleń809
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Jan L.Włocławek
Ostatnio zostałem zaszczycony wyciągiem z nowej taryfy
Ostatnio zostałem zaszczycony wyciągiem z nowej taryfy prowizji i opłat PKO BP. Od zawsze mam tam swoje konto, ale podejrzewam, że to się zmieni. Kilka przykładów z wyciągu: - przelew w oddziale - 9,99 - przelew przez internet - 7,99(!) - zlecenie stałe - 3,00 - przelew predefiniowany przez internet - 7,99(!) - wypłaty z...
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez chasmWłocławek
Do jakiej tragedii musi jeszcze dojść by w Polsce było
Do jakiej tragedii musi jeszcze dojść by w Polsce było przestrzegane konstytucyjne prawo do godnej płacy za wykonywana pracę (minimum socjalne)i dachu nad głową dla normalnej rodziny(polityka prorodzinna),czy nie sądzicie że żyjemy w kraju fałszu i obłudy gdzie najniższa krajowa nie wystarcza na wynajęcie mieszkania ,nie mówiąc o...
Komentarzy2
Wyświetleń699
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Co z terenami między Realem i OBI a Wiślaninem i Galerią
Co z terenami między Realem i OBI a Wiślaninem i Galerią Millenium, czy powstanie tam jakieś centrum handlowo-usługowe z MediaMarktem czy może tylko blaszak MediaMarkt i kilka blaszanych stoisk ?
Komentarzy2
Wyświetleń715
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~pytankoWłocławek
Kiedyś trafiłem na stronę, bodajże włocławskiego PUP, z
Kiedyś trafiłem na stronę, bodajże włocławskiego PUP, z ofertami pracy z bezpośrednim kontaktem do pracodawcy. Teraz wklepuję różne warianty i niestety nie mogę jej znaleźć. Pamiętam, że ta strona była co kilka dni uaktualniana. Jeśli możecie pomóc?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~prośbaWłocławek
W planach rozbudowy cmentarza Pinczata proPOnuję zawrzeć
W planach rozbudowy cmentarza Pinczata proPOnuję zawrzeć POmysł lokalizacji szpitala psychiatrycznego -w ostatnich realiach rynku pracy Włocławka to PO prostu oszczędność...a wybory za rok...POchwalić się będzie można...
Komentarzy1
Wyświetleń669
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~QWłocławek
Dziś przejeżdżając ulicą Planty ok. godz. 17.30
Dziś przejeżdżając ulicą Planty ok. godz. 17.30 widziałem "pozostałości" po kolejnej kolizji z udziałem motocyklisty. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Komentarzy17
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~3XWłocławek
kolejna tragedia i kolejna żałoba narodowa. Zdecydowanie
kolejna tragedia i kolejna żałoba narodowa. Zdecydowanie nadużywana jest ta opcja przez Kaczyńskiego. Warto dodać, że np Kwaśniewski przez 2 kadencje ogłosił żałobę 6 razy, a Kaczyński w niecałą jedną kadencję już 5. Abstrahując kompletnie od całej tej tragedii (łącze się w bolu z rodzinami ofiar), to moim zdaniem to źle,...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~chamWłocławek
Czy ktoś pomyślał, że można zamiast marudzić to
Czy ktoś pomyślał, że można zamiast marudzić to zarobić na zbliżającym się 18.04 "święcie" piłki ręcznej ?? Rozesłać "wici" do Kielc i Lubina !! Zaprosić do Włocławka, zorganizować fajną imprezę przed halą ?? Telewizja będzie można się wypromować na przyszłość !!! Mamy hale, mamy sportowe zaplecze !!
Komentarzy1
Wyświetleń556
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~KarolWłocławek
Po raz kolejny został okradziony grób moich najbliższych
Po raz kolejny został okradziony grób moich najbliższych znajdujący się na cmentarzu komunalnym przy Chopina.Opłaty są najwyższe w kraju ale zero bezpieczeństwa.Co na to Kierownictwo Zieleni Miejskiej?
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~StachaWłocławek
Policja zatrzymała w piątek i sobotę 1100 pijanych
Policja zatrzymała w piątek i sobotę 1100 pijanych kierowców -czy to znaczy ,że będziemy mieli o 1100 kamikadze mniej na drogach,chyba nie ,bo w tym tempie nie miałby kto jeździć samochodami ,a tymczasem tłok coraz większy-pijani szaleńcy są pod ochroną....w tym kraju.
Komentarzy1
Wyświetleń639
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~kabaret...Włocławek
Całej Redakcji Portalu,oraz wszystkim Internautom Zdrowych,
Całej Redakcji Portalu,oraz wszystkim Internautom Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych Pełnych wiary nadziei i miłości Radosnego, wiosennego nastroju, Serdecznych spotkań w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy Maniek
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~maniekWłocławek
Od kilku miesięcy wyłączona jest z ruchu część pasa
Od kilku miesięcy wyłączona jest z ruchu część pasa naszej NOWEJ słynnej Jadwigi ze względu na tworzące się zapadlisko -czyżby trwało ustalanie KTO I ZA CZYJE PIENIĄDZE MA TA FUSZERKĘ NAPRAWIĆ ? -a co na to miejscowi zwolennicy budowania,,obwodnic" na bagnach -byli tacy pewni swoich koncepcji....
Komentarzy4
Wyświetleń898
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~QWłocławek
Gruzinska opozycja zapowiada blokady ulic w Tbilisi. Ludnosc
Gruzinska opozycja zapowiada blokady ulic w Tbilisi. Ludnosc domaga sie ustapienia Saakaszwwilego, ktory prowadzi destrukcyjna polityke kraju. Opozycja zarzuca ,niedotrzymanie obietnic i wciagniecie Gruzji w wojne z Rosja ubieglego roku. Mysle, ze nasz super prezydent na nowo pobiegnie w obronie prezydenta Gruzji.
Komentarzy3
Wyświetleń777
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~AdaWłocławek
Czy miejscowa platforma to jeszcze platforma ,czy już
Czy miejscowa platforma to jeszcze platforma ,czy już lewico- platforma ,a może piso- platforma,a może to już tylko SAMOOBRONA platformy -ratuj stołki kto może ,ze szpitalem psychiatrycznym w tle.A może to tylko tak wygląda?
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~IDENTYFIKACJAWłocławek
czy nie sądzicie, że Wiślanin w obecnym kształcie to
czy nie sądzicie, że Wiślanin w obecnym kształcie to wstyd dla Włocławka? Dom handlowy z poprzedniej epoki, wygląd i atrakcyjność wiejskiego GSu?
Komentarzy4
Wyświetleń850
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~misiaWłocławek
Koncern hutniczy Arcelor Mittal tnie wynagrodzenia robotnikow
Koncern hutniczy Arcelor Mittal tnie wynagrodzenia robotnikow o 25 % ! Jakie to skandaliczne. Wysoka kadra i akcjonariusze biora sobie coraz wieksze sumy do kieszeni. Zyski liczy sie na miliony. Niech zyje liberalizm. Czy nasze panstwo nie jest w stanie wykupic tych hut zanim zostana zlikwidowane? Panie Tusk niech Pan cos zrobi inteligentnego !
Komentarzy2
Wyświetleń772
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KrysrynaWłocławek
Kim był Marcel Reich-Ranicki... Ktoś w wikipedii,
Kim był Marcel Reich-Ranicki... Ktoś w wikipedii, opracowując hasło Włocławek, wśród honorowych obywateli Włocławka, zapewne przez pomyłkę (no chyba, że jest coś, o czym ja nie wiem, ale nie sądzę), wymienia niejakiego Marcela Reich-Ranickiego. http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82oc%C5%82awek Urodził się on we Włocławku...
Komentarzy2
Wyświetleń804
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez egonWłocławek
jestem ciekawy jak to bedzie kiedy otwarza wzorcownie miasto
jestem ciekawy jak to bedzie kiedy otwarza wzorcownie miasto zyska nowy wizerunek ...., przebudowa placu jestem za..jak najszybciej zapomniec o tym co teraz jeste...a i oczywisce nowoczesnosc i jeszcze raz nowoczesnosc ale odnowwcie nasz satarowke i naprawde wtedy jezeli chodzi o wizualnosc włocławek jest na poziomie ale z tym ostatnim to chyba...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~jokerWłocławek
Policja(Milicja)z radarem stoi vis a wis ogromnej dziury w
Policja(Milicja)z radarem stoi vis a wis ogromnej dziury w jezdni -i nie widzi potencjalnego zagrożenia jakie ta dziura stanowi dla kierujących pojazdami ,ale pasażer ,który zapomniał zapiąć pasy na tylnym siedzeniu -to prawie katastrofa drogowa,tragedia ,kataklizm,a jaki powód do dumy z sokolego wzroku aspiranta ...........Jaś fasola...
Komentarzy3
Wyświetleń727
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Włocławskie realia ...Włocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA