Forum Włocławek

Do smakoszy: paluszki lewiatana znow sa dobre a do tego w
Do smakoszy: paluszki lewiatana znow sa dobre a do tego w atrakcyjnej cenie, wogole wiekszosc produktow tam jest w atrakcyjnych cenach:)
Komentarzy0
Wyświetleń517
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
W związku z falą krytyki pod adresem władz PZW jak
W związku z falą krytyki pod adresem władz PZW jak oceniacie realizację zadań statutowych PZW (w interesie zwykłych członków związku).Czy zgadzacie się z opiniami ,że jest to kółko wzajemnej adoracji ,które tylko kasuje składki i nic poza tym nie robi.Mało tego jeszcze trochę to we Włocławku nie będzie gdzie iść na...
Komentarzy2
Wyświetleń675
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~QWłocławek
Upadek motocyklisty na dach był protestem przeciwko
Upadek motocyklisty na dach był protestem przeciwko poczynaniom Przewodniczącego Rady Miasta Sobola.Motocykliści wszystkich ulic łączcie się.
Komentarzy3
Wyświetleń897
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~bogdanWłocławek
Kodeks Drogowy na wesoło :) 1. Pamietaj, ze celem kazdego
Kodeks Drogowy na wesoło :) 1. Pamietaj, ze celem kazdego kierowcy jest byc pierwszym, cokolwiek to oznacza. 2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym swietle, tym mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos cie stuknie z boku. 3. Wlaczenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie...
Komentarzy1
Wyświetleń757
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~NEGOCJATORWłocławek
Tak sobie czytam forum i nie widzę żadnego komentarza co do
Tak sobie czytam forum i nie widzę żadnego komentarza co do dzisiejszego występu Roberta Kubicy. Czy tutaj nie zaglądają osoby zainteresowane F1 ?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~gozdzikWłocławek
ODNOŚNIE PROTESTUJĄCYCH PRZECIWKO BUDOWIE PRZYSŁOWIOWEJ
ODNOŚNIE PROTESTUJĄCYCH PRZECIWKO BUDOWIE PRZYSŁOWIOWEJ WIEŻY BABEL NA PLACU WOLNOŚCI, ZACYTUJE SAMEGO BOGA, KTÓRY TEŻ JEST PRZECIWNY WSZELKIEJ INICJATYWIE LUDZI, ABY COŚ SIĘ ROZWIJAŁO I BYŁO LEPIEJ: KSIĘGA RODZAJU, Rdz 11,1-9 Wieża Babel 1 Mieszkańcy całej ziemi mieli jedną mowę, czyli jednakowe słowa. 2 A gdy...
Komentarzy3
Wyświetleń821
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~BIBLIAWłocławek
Czy ktoś słyszał może jak zakończyła(?) się sprawa
Czy ktoś słyszał może jak zakończyła(?) się sprawa tragicznego wypadku na budowie ,,Wzorcowni" we Włocławku w którym zginął kierownik budowy.Podobno przepisy BHP były głęboko w szufladzie...
Komentarzy0
Wyświetleń488
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~QWłocławek
w czasie wszech obecnego głoszenia sytuacji na temat
w czasie wszech obecnego głoszenia sytuacji na temat kryzysu gospodarczego firma w której mam okazję i mozliwosc pracy rozwija sie dynamicznie i za co chwali sie zarzad spółki mamy prace nawet po 12 godzin na dobe ... drodzy przedsiebiorcy brac przykład i nie dajcie sie medialnej fobi...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Adam Włocławek
Witam,mam małe pytanie czy zna ktoś może strone
Witam,mam małe pytanie czy zna ktoś może strone internetową na której można wspomóc dożywianie zwierząt klikająć na ikonę,taki "Pajacyk"tylko ze dla zwierząt:)z gory dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam
Komentarzy2
Wyświetleń709
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Ona_1Włocławek
Czy radny Krzemieniecki to jeszcze mówi, bo pisać to wiem
Czy radny Krzemieniecki to jeszcze mówi, bo pisać to wiem ,że nie potrafi.Ha,ha,ha
Komentarzy12
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~bogdanWłocławek
wiem,że właściciel,administrator,moder
wiem,że właściciel,administrator,moder ator,cenzor,obojętnie jak zwał tak zwał,dyktuje warunki wyrażania swojej opinii, dzielenia się uwagami z życia naszego miasta , itp. Ponieważ nie odpowiadają mi praktyki tego cenzora na tym /jego/forum,nie absorbując już nikogo więcej odchodzę nie oglądając się za siebie!
Komentarzy21
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~bbcWłocławek
"Godzina dla Ziemi" (Earth Hour) to ogólnoświatowa
"Godzina dla Ziemi" (Earth Hour) to ogólnoświatowa inicjatywa zorganizowana przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF. Jej podstawowym celem jest przeciwstawianie się postępującym zmianom klimatu. Akcja polega na jednoczesnym, dobrowolnym wyłączeniu świateł przez mieszkańców różnych zakątków...
Komentarzy2
Wyświetleń693
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~mitWłocławek
Dla tych co piszą ze jedynie posiadacze rejestracji CW to
Dla tych co piszą ze jedynie posiadacze rejestracji CW to idealni kierowcy mam ciekawy przypadek. Dziś byłam świadkiem jak kierowca czerwonego Forda Mondeo o nr rej CW 3979... na skrzyżowaniu obok Tesco cuda wyczyniał wyprzedzając naukę jazdy. Az dziwie się ze instruktor nie wysiadł i nie wyciągnął delikwenta zza kierownicy. Brak...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~marysiaWłocławek
Jestem zbulwersowany zachowaniem tzw.posła Z.i tej całej
Jestem zbulwersowany zachowaniem tzw.posła Z.i tej całej przystawki z PiS,i WWS na pikiecie z pl.Wolności w tle.Ten plac już dawno powinien być przebudowany,przybrać rozmiary i wygląd wielkomiejski.Nie można wykorzystywać obaw handlowców do niecnych machlojek politycznych i liczyć na judaszowskie głosy.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Jan L.Włocławek
Jeśli chcecie sobie skrócić życie i dać zarobić
Jeśli chcecie sobie skrócić życie i dać zarobić starozakonnym -weźcie pożyczkę z banku najlepiej na hipotekę domu w którym mieszkacie,a oni(lichwiarze) będą zmieniać regulamin jak im pasuje-z przykrych doświadczeń rodzinnych.
Komentarzy4
Wyświetleń954
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~QWłocławek
Dlaczego Straż Miejska nie ukarała dziś TVN za postój ich
Dlaczego Straż Miejska nie ukarała dziś TVN za postój ich samochodu pod samym pomnikiem na placu wolności? Każdy inny dostałby mandat, wliczając w to nasze lokalne media (zdarzało się mandaty nadgorliwyuch strażników teksasu, za postój samochoduu służbowego lokalnego medium w miejscu niedozwolonym). Czy TVN (Tusk Vision Network) ma...
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~fakmiWłocławek
W niedzielę przestawiamy wskazówki zegara z godz.2 na 3 Za
W niedzielę przestawiamy wskazówki zegara z godz.2 na 3 Za nieprzepracowaną godzinę pracownicy otrzymają tzw postojowe.wykonujący w tym czasie pracę będzie pracował o godzinę krócej,przez co nie wypracuje obowiązującego go w danym okresie rozliczeniowym wymiaru czasu pracy.Będzie pracował siedem,a nie osiem godzin.Osoba wykonująca...
Komentarzy3
Wyświetleń790
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Czarna wdowaWłocławek
rewitalizacja, przystań, basen, płyta lekkoatletyczna,
rewitalizacja, przystań, basen, płyta lekkoatletyczna, aquaparki, rozwój miasta i euro płynące szerokim strumieniem. Okazuje się że po raz kolejny niestety farmazoniarze zakręceni na stołkach miejskich naobiecywali nam cudów. Szkoda że okazuje się, że praktycznie nic z tych rzeczy nie będzie zrealizowane. Buahahahah, nieudolna...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~chamWłocławek
W jednej instytucji charytatywnej usłyszałem stwierdzenie
W jednej instytucji charytatywnej usłyszałem stwierdzenie ,że z DOMU SAMOTNEJ MATKI przy pl Łokietka pozostało już tylko biuro(jeden pokoik) w suterenie-czy to jest prawda ? Miał być cały nowo wybudowany dom na ten cel przeznaczony ???-Wiecie coś na ten temat?
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~QWłocławek
Ostatnio wyladowal pokazywany z duma samolot wojskowy ze
Ostatnio wyladowal pokazywany z duma samolot wojskowy ze Stanow Zjednoczonych. Oczywiscie nasze inteligentne wladze w Polsce slono zaplacyly za to "pseudouzbrojenie" . Dostawa byla opozniona bo Amerykanie musieli jeszcze naprawic go ! Moze odzyskamy troche pieniedzy jezeli samolot ten bezposrednio odstawiony bedzie na zlom i unikniemy katastrofy i...
Komentarzy2
Wyświetleń739
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~KrystynaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA