Forum Włocławek

' Stany Zjednoczone poinformowały swych sojuszników z NATO,
' Stany Zjednoczone poinformowały swych sojuszników z NATO, że popierają kandydaturę duńskiego premiera Andersa Fogh Rasmussena na przyszłego sekretarza generalnego Sojuszu Północnoatlantyckiego - ujawniły amerykańskie źródła dyplomatyczne." A nasza miłość do Wielkiego Brata /braci to my umiemy zamieniać/ jest niewzruszona i...
Komentarzy2
Wyświetleń667
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~bbcWłocławek
Looknijcie na
Looknijcie na to http://www.youtube.com/watch?v=eri87t4RZ3Q Czad na maksa.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ReniaWłocławek
Wróciłem i co słyszę nowy europarlament z KRZAKLEWSKIM
Wróciłem i co słyszę nowy europarlament z KRZAKLEWSKIM ,JASKIERNIĄ,OLEKSYM ,czy stado(baranów) ponownie da się podpuścić na nowe STARE TWARZE ,ludzie obudźcie się ,jeśli nie chcecie być unijnym pośmiewiskiem,A GDZIE NIE ZMANIEROWANA MŁODZIEŻ ?
Komentarzy4
Wyświetleń951
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~władysław polakWłocławek
Wczoraj byłem w jednym z bydgoskich marketów i zastanowił
Wczoraj byłem w jednym z bydgoskich marketów i zastanowił mnie fakt ,że ketchup nasz włocławski tam kosztuje 2,50zł,a u nas ponad 3 zł.No tak Włocławek to bogate miasto stać nas na większy wydatek...
Komentarzy4
Wyświetleń911
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~RudolfWłocławek
czemu we włocławku nie ma zajeć dla dzieci z autyzmem
czemu we włocławku nie ma zajeć dla dzieci z autyzmem tylko trzeba az do torunia jechać żenada i brak zrozumienia
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~kobelaWłocławek
Dziurawymi ulicami ,drogami ,zapadającą się Jadwigą do
Dziurawymi ulicami ,drogami ,zapadającą się Jadwigą do PODZIEMNEGO PARKINGU NA PLACU WOLNOŚCI-to nie jest zarzut do obecnych władz,ale chyba to nie taka kolejność,no i ładne ,równe ulice- to jest wizytówka miasta i wygoda dla użytkowników.
Komentarzy4
Wyświetleń911
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
PARKING PODZIEMNY WCALE NIE JEST TAKI DROGI: A tu kolejne
PARKING PODZIEMNY WCALE NIE JEST TAKI DROGI: A tu kolejne porownania kosztorysow i wygladu parkingo podziemnych i nadziemnych, i tak np. w Kielcach: http://inwestycje.jupiter.superhost.pl/image/parking_pl_konstytucji_wiz.jpg http://inwestycje.jupiter.superhost.pl/image/parking_pl_konstytucji_wiz2.jpg Wraz z początkiem lipca 2004 roku...
Komentarzy1
Wyświetleń601
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KOSZTY BUDOWYWłocławek
co myślicie o kolejnym artykule o Rafale
co myślicie o kolejnym artykule o Rafale S. http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090320/WLOCLAWEK01/617192077 ciekawe czy znowu będzie cisza. A może Poseł Kopaczewska nie czyta Pomorskiej. Może trzeba jej to zanieść do biura przy ulicy Kościuszki?
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~antekWłocławek
WICEPOSEŁ. Poseł Zbonikowski proponuje by tym tytułem
WICEPOSEŁ. Poseł Zbonikowski proponuje by tym tytułem uhonorować determinację Arkadiusza Horonziaka w staraniu by zostać parlamentarzystą (5 raz startował i ani razu się nie dostał). Ciekaw jestem, jakie jest zdanie włocławian w tej kwestii.
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~masonWłocławek
dzień dobry włocłafskie komuszki (zmotoryzowani i ci
dzień dobry włocłafskie komuszki (zmotoryzowani i ci biedniejsi) coz za piekny POranek nie prawdaz? zastanawia mnie fakt czy juz myslicie skad wykopsac kilka tysi zeby uregulowac rachunki z tvp
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Nie podoba nam się zbytnio komentarz internauty XYZ.
Nie podoba nam się zbytnio komentarz internauty XYZ. Pierwszy powód to taki że ze słynnym "X"em nie chcemy być identyfikowani a po drugie nick tego internauty jest zbyt podobny do naszego.Pozdrawiamy motórzystów i uważamy że Gierek sporo dobrego zrobił dla naszego miasta. Na pewno większe są jego zasługi niż pseudodziałaczy...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~"Y"&"Z"Włocławek
Okoliczne gminy budują pływalnie ,baseny ,a dziurawy
Okoliczne gminy budują pływalnie ,baseny ,a dziurawy Włocławek wcale nie gorszy -NIEDŁUGO(przed wyborami)nasi,, wybrańcy ''wybudują drugi basen- obok Delfina .....
Komentarzy3
Wyświetleń856
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Proponuje aby nazwę Motórzyści zmienić na Czerwono
Proponuje aby nazwę Motórzyści zmienić na Czerwono Cykliści lub Brygada G., od potomków wielkiego budowniczego Gierkowskiego pomnika, ostatnio lansującego sie wszedzie gdzie popadnie co może być Prezentem za wierność towarzysza ojca
Komentarzy0
Wyświetleń536
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~XYZWłocławek
Zapach ... "Wiosna… Myślicie, że w Warszawie wiosna
Zapach ... "Wiosna… Myślicie, że w Warszawie wiosna pachnie fiołkami? Że pachnie nowalijkami?! A pewnie! Nie jest to nawet zapach „spalin”, wbrew temu co śpiew T-Love… po tym jak spłyną śniegi, przy pierwszych oznakach wiosny nadchodzą one – forpoczta warszawskiej wiosny - „przebiśniegi”...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~voxWłocławek
witam, czy są jakieś wieści z Drumetu, chodzą słuchy że
witam, czy są jakieś wieści z Drumetu, chodzą słuchy że postojowe zostanie jeszcze przeciągnięte.
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~KAKAWłocławek
Bardzo prosze o wklejenie tego linka z możliwością
Bardzo prosze o wklejenie tego linka z możliwością otwierania dotyczącego naszego miasta. Tu na forum może bardziej pozwoli zrozumieć znieczulicę , chamstwo i bezmyślność. http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090319/WLOCLAWEK01/102496050
Komentarzy1
Wyświetleń667
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez szujaWłocławek
UWAGA -wybory do parlamentu UE-NOWE TWARZE -STARE GEMBY- CO
UWAGA -wybory do parlamentu UE-NOWE TWARZE -STARE GEMBY- CO WY NATO...? GŁOSOWAĆ JAK KARZĄ ,CZY OLAĆ?
Komentarzy8
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~QWłocławek
bserwator-prowokator Choć bardziej wydaje mi się, jak
bserwator-prowokator Choć bardziej wydaje mi się, jak sądzę, obserwator. Naszych małomiasteczkowych zachowań.. I choć Twoje spostrzerzenia są nadzwyczaj celne, nie licz na poklask. Popatrz kto tu się zagnieździł. Facet, który przekręca nicki, żeby obrazić adwersarza, gość kato-skrzywiony, opluwający wszystkich niezaPISanych....
Komentarzy15
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ananasWłocławek
czy ktos był na wieczorze chwały w płocku jak nie to
czy ktos był na wieczorze chwały w płocku jak nie to zapraszam http://www.modlitwa.salezjanie.pl/
Komentarzy0
Wyświetleń575
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~kolitahWłocławek
Uczestniczyłam w bardzo fajnej imprezie, Dniach Olimpijczyka
Uczestniczyłam w bardzo fajnej imprezie, Dniach Olimpijczyka w PWSZ.W dwóch salach: gimnastycznej - rozegrane były mecze w siatkówce kobiet i w auli - turniej z wiedzy olimpijskiej. Było dużo emocji i dobrej zabawy. Piękna oprawa muzyczna i artystyczna, profesjonalna, dowcipna konferasjerka. Udział olimpijczyków, władz uczelni, posła i...
Komentarzy3
Wyświetleń854
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~annaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA