Forum Włocławek

Z poradnika młodej lekarki: - Słyszałem, że
Z poradnika młodej lekarki: - Słyszałem, że ćwiczenia przyspieszające pracę serca przedłużają życie,czy to prawda? - Twoje serce będzie bić tylko określoną ilość razy... tyle ile masz zapisane w genach i ani raz więcej... Nie marnuj więc tych uderzeń na ćwiczenia. W końcu wszystko się kiedyś zużywa....
Komentarzy2
Wyświetleń747
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez negocjatorWłocławek
Jestem zaszokowana. Nasza mlodziez po wyzszych studiach w
Jestem zaszokowana. Nasza mlodziez po wyzszych studiach w Polsce ma obowiazek pisac zyciorysy do wielu zakladow w jezyku angielskim. Zaklady z zagranicy zabraniaja na terenie zakladu (w Polsce) mowic po polsku. Moi rodzice, staruszkowie po 80 tce trzymali list z BNP po angielsku. Dlaczego ten rzad nie poruszy tego ? Dlaczego nie wymaga sie aby...
Komentarzy3
Wyświetleń809
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Poczytajcie sobie Gazetę Kujawską. "X" znowu na
Poczytajcie sobie Gazetę Kujawską. "X" znowu na fali http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090324/WLOCLAWEK01/40139551
Komentarzy19
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~"Y&Z"Włocławek
Chciałabym opisać Państwu historię, która mnie ostatnio
Chciałabym opisać Państwu historię, która mnie ostatnio spotkała. Po ostatnich wydarzeniach pod Caritasem , bardzo na czasie. Ze względu na przeprowadzkę zmuszona byłam zredukować garderobę całej mojej rodziny, dzieci nie bawią się już zabawkami, sporo tego było. To co było już byle jakie wyrzuciłam na śmietnik, ale zostało...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~JolaWłocławek
Caritas story. Z jednej strony zachlana, bezwstydna żuleria,
Caritas story. Z jednej strony zachlana, bezwstydna żuleria, która po trupach parła do przodu, żeby zaraz za bramą sprzedac paczkę za parę groszy na wino. Z drugiej - stojące już nieco dalej matki z maleńkimi dziecmi, niepijące, biednie, ale czysto ubrane, którym po prostu życie nie ułożyło się tak jak powinno... Myślę, że nie...
Komentarzy1
Wyświetleń618
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~czarna kaczuszkaWłocławek
A co słychać w Anwilu -czyżby teraz sprzedaż miała być
A co słychać w Anwilu -czyżby teraz sprzedaż miała być rozgrywana pod stołem bez mediów i POważnie zainteresowanych sprawami miejsc pracy POlityków...
Komentarzy0
Wyświetleń534
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
dni mijają,a NACZELNY RADNY milczy. Może warto się
dni mijają,a NACZELNY RADNY milczy. Może warto się zastanowić nad referendum w sprawie odwołania pana RADNEGO? oczywiście biorąc pod uwagę jego zasługi dla rozwoju miasta i szczególną dbałość o substancję lokalową. Czy w sprawie takiego referendum jest jakaś procedura określona przepisami ?
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Awaria - znak sygnał? co się dzieje że nie ma prądu na
Awaria - znak sygnał? co się dzieje że nie ma prądu na zawiślu! jeśli to była awaria to Ok! ale My musimy wiedzieć co się dzieje... już starczy straszenia!!! system nie działa nikt w tym mieście nie wie co ma robić!!! może czas na tragedie... to co nie którzy się obudzą!!!
Komentarzy1
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~jan kowalskiWłocławek
Drodzy Włocławianie! Mamy kolejny filmik historyczny z
Drodzy Włocławianie! Mamy kolejny filmik historyczny z dziejów naszego miasta, po słynnej już wycieczce statkiem po Wiśle Włocławek-Warszawa z lat 20. Tym razem jest to zaledwie czterdziestosekundowa relacja z otwarcia mostu z 1938 roku. Wprawdzie jakość pozostawia wiele do życzenia, ale niewątpliwie są to migawki z naszego...
Komentarzy2
Wyświetleń704
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez egonWłocławek
2:43, 23.03.2009 /TVN24 Pobili się o makaron i
2:43, 23.03.2009 /TVN24 Pobili się o makaron i mąkę ZAMIESZKI PRZED CARITASEM WE WŁOCŁAWKU
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~bbcWłocławek
o godz.14,00 ,TVN-24 jako pierwszą wiadomość /na cały
o godz.14,00 ,TVN-24 jako pierwszą wiadomość /na cały kraj, pokazał materiał z naszego miasta , a dotyczącą przekazywania paczek świątecznych ludności potrzebującej takiej pomocy. Normalne,ale nie do końca.Materiał filmowy pokazywał jak gawiedż szturmuje bramę caritasu ,policja z wielkim trudem usiłowała zaprowadzić jako taki...
Komentarzy5
Wyświetleń958
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~voxWłocławek
MAM PYTANIE DO POLICJI.DLACZEGO FUNKCJONARIUSZE WYDZIAŁU
MAM PYTANIE DO POLICJI.DLACZEGO FUNKCJONARIUSZE WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO SIĘ OŚMIESZAJĄ.DZIŚ W GODZINACH PRZEDPOŁUDNIOWYCH NA ULICY TORUNSKIEJ STALI RADIOWOZEM SCHOWANI W LESIE A WIATE PRZYSTANKU MPK WYKORZYSTALI DO JESZCZE WIĘKSZEGO ZAMASKOWANIA SIĘ.PYTAM SIĘ,CZY FUNKCJONARIUSZ POLICJI POWINIEN SIĘ ZACHOWYWAĆ JAK ZŁODZIEJ KTÓRY IDZIE...
Komentarzy3
Wyświetleń813
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~NIEWIADOMSKIWłocławek
tez jestem za taką propozycją - w końcu podatnicy muszą
tez jestem za taką propozycją - w końcu podatnicy muszą wiedzieć na co wydane zostały ich pieniądze, jeden to bazylika a driugi? cóż bardzo chciałbym, się dowiedzieć gdzie znajduje się taka perła włocławskich zabytków, pewnie warto będzie teraz przedstawiać ją turystom
Komentarzy4
Wyświetleń974
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~mieszkaniecWłockaWłocławek
może ustalimy adres tego zabytkowego domu z wyremontowanym
może ustalimy adres tego zabytkowego domu z wyremontowanym dachem za publiczne /NASZE !/ pieniądze ? Może zorganizujemy tam jakąś sensowną manifę i damy wyraz podziwu dla przedsiębiorczości i obrotności naszego,panującego /jeszcze/,najważniejszego radnego miasta Włocławka ?
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~jutuWłocławek
Chcialabym zapytac Panstwa czy moze tez mieliscie okazje
Chcialabym zapytac Panstwa czy moze tez mieliscie okazje byc oszukanym przez nasza polska poczte.Juz pare razy stotkalam sie z tym iz wyslalam list priorytetem(poczta prawdopodobnie przyspieszona i pewna)a odbiorca krorys raz z kolei nie dostal go, czeka juz ponad 2 tyg,a zazwyczaj taka paczka dochodzi w ok.2 dni.Po co w ogole jest opcja...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Kornelia43Włocławek
Jestem ciekaw Państwa opinii na temat etyki w polityce w
Jestem ciekaw Państwa opinii na temat etyki w polityce w oparciu o ostatnie doniesienia prasowe dotyczące działań Przewodniczącego Rady Miasta we Włocławku Rafała Sobolewskiego.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Sobolewski a etyka.Włocławek
Skład ,,AKTYWU" demonstracji za budową tamy w Nieszawie
Skład ,,AKTYWU" demonstracji za budową tamy w Nieszawie daje ,,gwarancje" powodzenia ale, ale ,czy to duch Pana Chodynickiego tam się zjawił -uciekł z Zarządu Działkowców w Toruniu gdzie liże po lustracyjne rany?
Komentarzy0
Wyświetleń484
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~zaskoczonyWłocławek
Co się pani tak trzęsie?
Co się pani tak trzęsie?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~XYZWłocławek
Mam nadzieję, że admini pozwolą wkleić. Ku uwadze i
Mam nadzieję, że admini pozwolą wkleić. Ku uwadze i przestrodze http://patrz.pl/filmy/kierowco-nie-badz-bezmyslny
Komentarzy3
Wyświetleń898
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ananasWłocławek
Boszszszsz...., jak łatwo zaprowadzić tu
Boszszszsz...., jak łatwo zaprowadzić tu normalność. Proste, nie karmić trolli! Troll karmiony ponad miarę, popatrzcie, wymiotuje tu, na forum, a my , chcąc nie chcąc, zniesmaczeni i zdegustowani próbujemy wcisnąć mu te wymiociny w otwór z którego to wylajzło. Fe. Pozwólmy, żeby trolle spółkowały z trollami, jak znam życie,...
Komentarzy3
Wyświetleń826
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ananasWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA